Жителі Барнаула вже кілька тижнів намагаються зловити папугу, який втік з дому. Він приєднався до голубів і цілком комфортно почуває себе з дворовими птахами, а додому, здається, і не думає повертатися.
Свобода, звичайно, приваблива, але для папуги можуть бути небезпечні наближаються сибірські морози. Але поки, як стверджують фахівці, життя для птиці дуже комфортна: на вулиці ще тепло, багато плодів, насіння і трав, ними якраз і харчується вихованець. Так само вони відзначають, що в Європі дуже багато здичавілих папуг, які прекрасно себе почувають на волі, але клімат там більш м'який, тому їх життю ніщо не загрожує.
Орнітологи радять спіймати птаха, вони запропонували кілька варіантів. Так, можна приманити папуги зерном в пастку і накинути на нього мережа або просто дочекатися настання холодів, і тоді він замерзне і повернеться до людей самостійно. Поради з ловлі папуги роздають і місцеві жителі в соцмережах: хтось пропонує нагодувати втікача насінням, змоченими в алкоголі, інші вважають, що з ним можна домовитися, якщо він, звичайно, розмовляє. Але поки утікач так і дружить з голубами, і зловити його не можуть вже кілька тижнів.
Поділися з друзями: