- Чи можливий шкоду від гліцерину?
- Маски для волосся з гліцерином
- Коньячно-гліцеринова маска
- Маска для росту волосся
- Желатин з гліцерином
- Маска з гліцерином і вітамінами
- Гліцеринова маска з оцтом
- Шампунь з гліцерином
- Гліцерин і ромашка для м'якого освітлення волосся
Гліцерин - речовина, широко застосовується в косметології. Його можна зустріти в переліку основних компонентів шампунів, кремів, бальзамів, він використовується в якості пом'якшувальною добавки в засобах побутової хімії. Чим гліцерин такий хороший і чи можна без побоювання довіряти рецептами з гліцерином, призначеним для догляду за волоссям?
зміст:
Дуже давно, коли косметичних магазинів, як таких, практично не було, і дістати щось особливе для догляду за шкірою і волоссям було неможливо, гліцерин був мало не єдиним засобом, що дозволяє привести в порядок руки і обвітрену шкіру обличчя, освіжити волосся після фарбування або літнього сезону під сонцем. Вся справа в тому, що гліцерин має чудову властивість - він відмінно утримує природну вологу. Тому-то і сьогодні гліцерин входить в більшість косметичних засобів, щоденних і декоративних.
Гліцерин не тільки утримує вологу, він ще й сприяє транспортуванні вологи всередину епідермісу і волосся, тим самим насичуючи вологою зсередини і даючи можливість для поновлення. Цей своєрідний «хранитель вологи» гарний ще й тим, то не псує парфумерну композицію, так як абсолютно позбавлений аромату і кольору.
Що стосується його ролі в догляді за волоссям, то гліцерин може стимулювати активізацію «дрімаючих» цибулин, згладжувати просвіти між кератіновимі лусочками, викликані ламкістю, що покращує і стан, і вигляд волосся. Навіть після одиничної гліцеринової маски волосся відразу ж набувають доглянутого вигляду, блищать і на дотик Не такі жорсткі.
Чи можливий шкоду від гліцерину?
Чи може гліцерин згубно позначитися на стані волосся? Як то кажуть, будь-які ліки у великих дозах - отрута, у випадку ж з гліцерином, надмірне захоплення масками і засобами з ним може викликати ускладнення волосся, зробити волосся схильними до жирного типу. Але навіть якщо цього не станеться, волосся просто звикнуть до гліцерину і перестануть реагувати на нього так інтенсивно.
Застосування гліцерину для волосся повинне бути помірним: якщо ви не впевнені в балансі корисних речовин шампуню або готової маски з гліцерином, то можете застосовувати свій улюблений шампунь, додаючи при митті невелика кількість гліцерину - на порцію буквально ¼ чайної ложки. Але варто пам'ятати, що робити це потрібно не кожен раз, а не частіше двох разів на тиждень.
Маски для волосся з гліцерином
Для того щоб робити різноманітні маски з гліцерином, його потрібно придбати: гліцерин продається практично в кожній аптеці, його розливають в ємності по 50 мл, цього обсягу має вистачити на три-чотири маски.
Основними інгредієнтами маски з гліцерином може бути що завгодно з того, що зазвичай використовується для приготування домашніх масок.
Коньячно-гліцеринова маска
Потрібно 2 ст.л гліцерину, стільки ж коньяку, стільки ж лимонного соку, дві ложки рослинної олії. Суміш збовтати і нанести на вологе волосся, утеплити пінкою і рушником, тримати півгодини, змивати теплою водою і шампунем.
Пропонуємо вашій увазі огляд найкращих марок масел для волосся .
Якщо ви не знаєте яку зачіску зробити в школу вашої доньки, вам допоможе ця стаття .
А щоб волосся залишалися здоровими регулярно балуйте їх індійськими масками http://iledy.ru/hair/indiiskie_maski_dlya_volos.htm
Маска для росту волосся
Столову ложку гліцерину влити в заздалегідь підготовлений склад: на 300 г житнього хліба беруть 100 мл відвару кори дуба, приготованого за рецептом на аптечній упаковці. Відвар повинен бути гарячим, наносити склад на волосся теплим, прочісуючи по всій довжині. Утеплити плівкою і рушником і тримати кілька годин, можна залишати на всю ніч, змивати шампунем і теплою водою, а полоскати з лимонним соком або яблучним оцтом.
Желатин з гліцерином
Желатин (1 ст. Л.) Розпускають на водяній бані, заливши невеликою кількістю теплої води, змішують з двома столовими ложками гліцерину, додають порцію улюбленої маски для волосся і трохи масла для догляду за волоссям (реп'яхову і т.д.). Перемішують і наносять на чисті, тільки що вимите волосся на півгодини. Маска краще вбирається під утеплювачем з плівки і рушники. Змити і прополоскати в підкисленою воді.
Маска з гліцерином і вітамінами
Найпростіша маска - це маска, в якій 2 ст.л гліцерину змішують з такою ж кількістю суміші вітамінів А і Е. Наносити тільки на чисті і злегка вологе волосся, тримати хвилин двадцять.
Гліцеринова маска з оцтом
Ця маска робиться для того, щоб наситити волосся вологою і запечатати лусочки, тим самим надавши волоссю блиск. На одне збите яйце беруть 10 мл гліцерину і 30 мл касторової олії, половинку чайної ложки оцту (потрібно брати яблучний). Склад потрібно перемішати і нанести на чисте вологе волосся, тримати маску півгодини.
Шампунь з гліцерином
Гліцерин також можна додавати в свій повсякденний шампунь - в порцію потрібно влити грам двадцять, не більше. Можна також зробити власний шампунь з гліцерином:
- для цього беруть два яєчних жовтки,
- столову ложку гліцерину,
- трохи гірчичного порошку,
- все збивають і миють цим складом волосся.
Для аромату можна крапнути в шампунь улюбленого ефірного масла. Споліскувати волосся після такого шампуню потрібно за кілька раз і підкисленою лимоном водою.
Ось ще один рецепт шампуню з гліцерином, який може зберігатися в холодильнику досить довго:
- на 25-30 мл гліцерину беруть відвар трав (на 2 ст.л. ромашки, 1 ст.л. кори дуба, 1 ст.л. липового цвіту потрібно склянку окропу), столову ложку мильної основи або стружки дитячого мила, пару крапель улюбленого ефірної олії.
Мити таким шампунем голову бажано не частіше двох разів на тиждень.
Гліцерин і ромашка для м'якого освітлення волосся
Як відомо, ромашка дбайливо освітлює волосся, природно, мова йде не про темному волоссі, а ось волосся попелясті і пшеничні маска з ромашкою і гліцерином освітлить помітно і без шкоди. Крім того, така маска додасть волоссю живий блиск, зробить їх слухняним і шовковистим. Приготуйте відвар ромашки, заваривши 50 г сировини склянкою окропу, дайте відвару настоятися, процідіть і вилийте в нього 50-70 мл гліцерину. Утепліть маску і тримайте її близько 40 хвилин, потім змийте і нанесіть бальзам.
Повторювати маску можна кожні три дні до отримання бажаного ефекту. Гліцерин в цьому випадку не дає ромашці, яка виконує роль природного освітлювача, пересушити волосся.
Чи можливий шкоду від гліцерину?Чим гліцерин такий хороший і чи можна без побоювання довіряти рецептами з гліцерином, призначеним для догляду за волоссям?
Чи можливий шкоду від гліцерину?
Чи може гліцерин згубно позначитися на стані волосся?