- Czech Bijoux ... Яка вона?
- Чиї прикраси найкращі?
- Яблонекс
- Preciosa
- Svarovsky
- Foxtrot
- Style Avenue
- Straza
- Lilien Czech Jewelry
- Bohemia
- Як вибирати чеську біжутерію?
- Купити - купили, а доглядати-то як?
- Де знайти поклади ексклюзивної біжутерії?
- В Росії
- Ми підібрали для вас цікаві екскурсії
Нарешті ви в Празі! Вже пробували місцеве пиво, кнедлики і вепрево коліно? Прогулялися по Карлову мосту, Староміської площі, біля Танцюючого будинку ? Саме час відправитися за подарунками .
мамі - знаменитий чеський кришталь , Татові - кухоль для пива, дружині - кольє і браслет, дочкам - намистини для рукоділля. Ну а всім сестрам традиційно по сережках.
Від такої прикраси не відмовиться жодна жінка в світі.
Добре, до пивних кухлів чоловіка виведе інтуїція. Кришталем можна затаритися прямо під час екскурсії. А де купувати ці жіночі штучки? Як орієнтуватися в різноманітті прикрас? Який фірми купувати цяцьки, щоб з дому потім не вигнали?
Бажано, щоб не тільки не вигнали, а й нагодували ситно після повернення. Але це вже верх майстерності. Хочете навчитися? Читайте далі, зараз все по пунктик розберемо.
Дами, залишайтеся з нами, ми будемо говорити про бренди, ціни і біжутерії. А самі уважні отримають на руки адреси кращих магазинів.
Czech Bijoux ... Яка вона?
Ще наші мами і бабусі захоплювалися прикрасами з Чехії. насичені гранати , рідкісні влтавіни (Дивної форми смарагдові камені, схожі на скло), вироби від Сваровські і Яблонекс ... Ось навіщо справжні леді прагнуть до Праги. Порядна дівчина привезе звідти набір посуду з чеського скла і кулончик від Яблонекс або Прециоза.
Класичне кольє з бісеру від Яблонекс завжди в моді.
У 1785 році в чеському містечку Яблунець над Нісой з'явилася перша скляна фабрика. З тих самих пір там створюють прикраси з чеського (богемського) скла. З покоління в покоління склодуви передають рецепти, які роблять це скло максимально прозорим і чистим.
Чеська біжутерія гіпоалергенна. Місцеві ювеліри використовують особливий сплав міді і цинку, «томпак», яка не містять задану нікель. Цей склад не викликає алергічних реакцій. До того ж, він дуже стійкий до корозії. Крім томпаку майстри застосовують покриття з дорогоцінних металів (платина, родій, золото, срібло).
Асортимент прикрас величезний:
- кольє;
- намиста;
- намиста;
- сережки;
- кільця;
- браслети;
- брошки;
- кулони;
- шпильки.
А для любительок рукоділля чехи роблять бісер і намистини.
Такий симпатичний браслет можна зробити своїми руками з намистин чеського скла.
Чиї прикраси найкращі?
Серед виробників усіляких дрібничок є свої корифеї:
Яблонекс
Ця фірма працює понад півстоліття. JABLONEX досі випускає класичні прикраси. При цьому вони не забувають оновлювати асортимент суперсучасними моделями. Стильні вироби з намистин, бісеру та страз - ось їх коник. Ціни - від 570 рублів.
Зараз ця компанія належить холдингу Preciosa.
Кольє і сережки в легкому романтичному стилі.
Preciosa
Кришталь - основна спеціалізація цієї фірми. вона випускає люстри , Посуд, предмети інтер'єру, вечірні сумочки і, звичайно ж, прикраси. Ось вже де буйство ідей і фарб: незвичайні форми, сміливі принти, зухвалі ідеї. І все це так витончено і благородно, так ... в міру!
Хочете зі смаком підкреслити свою індивідуальність? Тоді ця марка - ваш ідеальний варіант. До речі, в 2004-му Прециоза випустила спеціальну колекцію для фіналісток конкурсу «Міс Всесвіт».
Svarovsky
Так, бренд вважається австрійським. Але його творець Даніель Сваровскі народився в Богемії. Його батько був спадковим склодувом. Вироби роботи Даніеля Сваровскі купували і персони королівської сім'ї, і Коко Шанель.
Оригінальна підвіска з кристалами Сваровські.
Foxtrot
Фокстрот виробляє не тільки стандартний набір а-ля «намиста, кулони, браслети». Їх родзинка - це сумки, парео, палантини і шарфи з біжутерією. Foxtrot створює свої вироби з бавовни, шифону, шовку, чеського скла, натуральних каменів, стразів Сваровські, французького пластика і ювелірних сплавів.
Парео, прикрашене стильною біжутерією, виглядає чудово.
Style Avenue
Для виготовлення прикрас Style Avenue використовує срібло і золото, емаль і ювелірні сплави, натуральні і дорогоцінні камені. Їх біжутерія - це суміш італійської пристрасті та чеської благородності.
Straza
Бренд відомий своїми прикрасами з бісеру та стразів Сваровські.
Це кольє практично повністю складається з кристалів Сваровскі.
Lilien Czech Jewelry
Ця компанія стартувала в 2006-му, але вже встигла обзавестися відданими прихильницями. Та й як встояти, коли крім брошок, кольє і браслетів творці пропонують обідки, діадеми, шпильки і навіть ... гудзики! Прикраси досить важкі, тому що основні матеріали - чеське скло, бронза і латунь.
Bohemia
Ця фірма працює з кришталем, чеським склом і кристалами від Сваровскі.
Як вибирати чеську біжутерію?
Хочете бути впевнені в якості? Тоді краще купити браслет або сережки в фірмовому магазині. Ніяк не виходить? Що ж, хоча б повертите виріб в руках, розгляньте його уважніше. Чеське скло повинне бути прозорим і чистим, без жодних точок, вкраплень і іншої нісенітниці.
Пам'ятайте, у виробів від Сваровські є фірмова упаковка: синя коробочка з білої шовкової подушечкою всередині. На верхній частині коробочки з внутрішньої сторони має бути зображений лебідь. Як би не сяяло кольє і ні щебетали продавці, якщо такий коробочки немає, значить Сваровські тут і не пахне. Або змиріться з підробкою і збивайте ціну, або йдіть в фірмовий магазин.
Купити - купили, а доглядати-то як?
Привезти з Праги п'ять кіло браслетів і брошок - це півбіди. Тепер потрібно навчитися стежити за всім цим багатством.
Дуже красива брошка у вигляді метелика.
Ювеліри рекомендують:
- регулярно протирати прикраси сухою серветкою з м'якої тканини;
- знімати прикраси на час купання, нанесення макіяжу, занять спортом, важкої фізичної роботи;
- НЕ використовувати для миття прикрас кошти з хлором;
- НЕ очищати прикраси в мийному автоматі;
- для очищення віддавати прикраси в ювелірні магазини (там використовують ультразвукові установки, це більш щадний метод).
Незважаючи на свою масивність браслет виглядає дуже витончено.
Де знайти поклади ексклюзивної біжутерії?
У Чехії
- «Будинок мод» на Вацлавській площі.
- Магазин «Міс Біжу». Розташований неподалік від Grand Hotel Europa. Тут виставлено срібло і чеська біжутерія. Мінімальна ціна - 510 рублів.
- Універмаг Котва. На 1-му поверсі, зліва від входу є відділ з біжутерією. Тут представлений і Яблонекс, і інші бренди.
- сувенірні крамниці біля Карлштейна . Те, що тут продають по 800 рублів, в Празі ви купите за 1800.
- Магазин Tesko на проспекті Narodni Trida. Навряд чи має сенс цілеспрямовано сюди їхати: вибір досить скромний. Але якщо ви десь неподалік, то чому б і не зайти? Раптом браслет вашої мрії ховається саме тут?
- Фабрика Яблонекс. Виїжджати від автовокзалу (біля станції метро Cerny Most).
- Магазин Preciosa. Знаходиться за адресою: Jindřišská 19.
- Магазин Style Avenue. Нещодавно відкрився за адресою: Карлова 22.
- Магазини Foxtrot.
адреси:- Прага: Hradební 3, 110 00 Прага 1
- Яблунець над Нісой: Ul. Anenské nám. 1, 466 01
- Салон Сваровські. Його можна знайти в центрі Праги, на вулиці Celetna. У цьому магазині продають окремі стразики, прикраси Svarovsky, картини і статуетки.
Шовкову хустку як невід'ємна частина біжутерії.
В Росії
- Інтернет-магазини.
- Магазини Style Avenue. Вони є в Москві, Пермі, Іваново, Ноябрьске, Нижньому Новгороді, Кемерово.
- Відділи біжутерії в торгових центрах.
Ксенія (39 років, Москва):
«Коли свекруха почула, що ми їдемо в Прагу, замовила собі сувенір. Привезіть мені, каже, намиста, такі ж, як у мене раніше були, тільки сучасніше. Свекруха - це святе, самі розумієте, з її проханнями не пожартувати. Сказала - намиста, значить намиста. Добре, що в Карлштейне знайшлися підходящі: теж червоні і класична модель ».
Ірина (27 років, Свияжск):
«Моя подруга недавно була в Чехії. Привезла звідти шалені прикраси. Мені вони так сподобалися, що я не змогла стриматися і через інтернет-магазин замовила собі такий же комплект, тільки іншого кольору. Переглянула відгуки - все в порядку, так ще й безкоштовну доставку пообіцяли. Отримала набір і пішла до подруги, каятися. Посміялися, заодно і порівняли цяцьки: мої виявилися аж ніяк не гірше! Та й за ціною приблизно одне й те саме. Правда тепер телефонуємо один одному перед зустріччю, щоб в однаковому не прийти, зате на роботі у обох фурор був ».
Альбіна (41 рік, Владивосток):
«Так склалося, що 2-3 рази на рік я буваю в Чехії по роботі. Наводжу звідти дочкам всякі дрібнички. Їм дуже подобається Lilien Czech Jewelry. У Росії, природно, все це теж можна купити. Але в родині така традиція. Мені батько з Праги привозив свого часу то браслети, то сережки, а зараз моя черга. До того ж, дівчаткам треба з дитинства прищеплювати смак, а то пристрастився потім до намист від Ейвона-Оріфлейм і не перевиховаєш же! »
Чеська біжутерія - це мода для кожного. Терпка, витончена, акуратна і вільна від забобонів. Чеське скло роблять за особливими рецептами, а чеська біжутерія виходить з особливим характером.
Сережки з кольоровими кристалами Сваровські.
У цих прикрас доступна ціна. Кожен, хто зміг накопичити на квиток до Праги, може дозволити собі купити браслет з чеського скла на згадку про подорож. Цей браслет буде нагадувати, що головне - не вартість, не ступінь коштовності матеріалів, а унікальність візерунка, насиченість кольору, прозорість і чистота. За допомогою цих якостей чеське скло одного разу і назавжди підкорило світ.
Автор: Тіна Крайніченко
Ми підібрали для вас цікаві екскурсії
Вам сподобалася стаття?
Підпишіться на оновлення нашого сайту і ви будете отримувати їх електронною поштою.
Також ви можете вступити в наші групи в соціальних мережах: ВКонтакте , Facebook , Однокласники , Google+ і Twitter .
Ну, і не забувайте ставити нам лайки, клікаючи на кнопках зліва.
Чиї прикраси найкращі?
Купити - купили, а доглядати-то як?
Де знайти поклади ексклюзивної біжутерії?
Вже пробували місцеве пиво, кнедлики і вепрево коліно?
А де купувати ці жіночі штучки?
Як орієнтуватися в різноманітті прикрас?
Який фірми купувати цяцьки, щоб з дому потім не вигнали?
Хочете навчитися?
Яка вона?