. це цитата
Яєчна шкаралупа, як джерело кальцію, практично не має собі рівних за своїми властивостями. Шкаралупа пташиних яєць складається на 90 відсотків з карбонату кальцію, причому цей карбонат кальцію засвоюється майже стовідсотково за рахунок того, що вже проходив синтез в організмі птиці з органічного кальцію в неорганічний. Крім того, шкаралупа містить всі необхідні для організму мікроелементи. Такі як: мідь, фтор, залізо, марганець, молібден, фосфор, сірку, селен, цинк і інше - всього 27 елементів!
Застосування яєчної шкаралупи:
Шкаралупа яєць, висушена і подрібнена в кавомолці в дрібний порошок, може служити присипкою при розтині опіків з бульбашками.
Жінкам можна дати окремий рада. Приймайте яєчну шкаралупу один раз в день на ніч по 1/3 чайній ложці і 2 капсули риб'ячого жиру починаючи з листопада по березень - і волосся, і нігті у вас будуть просто відмінні!
Розтерту шкаралупу можна прикладати до виразок, приймати всередину при багатьох захворюваннях. Так в російських селах бабки-цвірінькають обов'язково карали матерям годувати таким порошком дітей до двох років.
Грудних дітей, якщо материнського молока не вистачало, поїли коров'ячим молоком, розведеним водою, настояної на чистих, без внутрішніх плівок, яєчних шкаралупах. Рахітичними і золотушним дітям теж давали таку ж воду для пиття.
Потрапляючи в організм людини, природний кальцій легко зв'язується з фосфором і утворює фосфати кальцію, які йдуть на будівництво зубів і кісток. Засвоєння яєчної шкаралупи організмом зумовлено самою природою.
Іони кальцію мають такий розмір, який дозволяє їм з легкістю проникати в людську клітину і так само виходити з неї, залишаючи в ній цілий ланцюжок важливих поживних елементів. Це дозволяє забезпечити зміцнення міжклітинної мембрани, робить її НЕ проникною для вірусів, радіонуклідів, а значить, зміцнює життєстійкість всього організму людини. Колір шкаралупи значення не має.
Спосіб приготування шкаралупи дуже простий. Яйця попередньо миють теплою водою, ошпарюють окропом, знімають внутрішню плівку. Потім розтирають шкарлупки в ступці до порошку і приймають щодня з ранкової їжею від півтора до трьох грамів.
Інструкція по застосуванню:
1. Не всякий кальцій однаково добре і повноцінно засвоюється організмом. Кальцій яєчної шкаралупи відноситься до органічної групі, саме в цьому полягає його цінність. Для приготування порошку з яєчної шкаралупи прокип'ятіть або прожарити в духовці її протягом 10 хвилин, попередньо очистивши від внутрішньої плівки. Потім потовчіть шкаралупу в ступці до наімельчайшего стану і просійте через сито. Приймайте порошок в кількості 1 грама щодня - на ніч, запиваючи лимонним соком. Цю профілактику остеопорозу та інших захворювань, пов'язаних з нестачею кальцію в організмі, слід проводити навесні і восени протягом місяця.
2. Ще один спосіб прийому яєчної шкаралупи рекомендується народною медициною. Візьміть яйце, покладіть його в склянку і залийте сумішшю лимонного соку і коньяку в рівній кількості. Залиште склад на два тижні. Яєчна шкаралупа розчиниться і стане м'якою. Її необхідно акуратно вийняти зі склянки ложкою, щоб вміст яйця не вилилося в суміш соку лимона і коньяку. Приймайте склад, два рази на день по 1 чайній ложці.
Корисні поради :
Яєчна шкаралупа краще засвоюється організмом саме з лимонним соком, крім того їх спільний прийом запобігає відкладання надлишків солей кальцію в нирках і суглобах.
КАЛЬЦИЕВАЯ ВОДА.
Було відмічено, що присутність кальцію в воді здатне на багато років продовжити життя людини За проведеним дослідженням, стало зрозуміло, що і яєчна шкаралупа заслуговує на увагу і з неї можна зробити прекрасну кальцієву воду.
Як це зробити?
Для приготування кальцієвої води краще використовувати шкаралупу від варених яєць. Прожарювання і кип'ятіння кардинально не змінюють цілющих властивостей яєчної шкаралупи.
Помістіть подрібнену шкаралупу від 2-3 яєць в 3-х літрову банку з питною водою, при цьому слід ретельно очистити шкаралупу від внутрішньої білястої плівки. Цю воду можна використовувати для чаю, кави, супів і будь-яких страв. Таку воду можна приймати завжди.
Кальцієва вода засвоюється набагато краще, ніж подрібнена звичайна яєчна шкаралупа. Для того щоб організм більш охоче засвоював кальцій, яєчну шкаралупу запивають лимонним соком.
Кальцієву воду можна застосовувати при вагітності, вона надзвичайно цінна для дітей дошкільного віку.
Бажана кальцієва вода і в підлітковому і юнацькому віці. А також незамінна для людей, що займаються важкою фізичною працею. Кальцієва вода - прекрасний засіб для виведення з організму радіонуклідів.
Протипоказання
Захворювання, пов'язані з надлишком кальцію в організмі.
Народний рецепт:
Якщо у вас тьмяне волосся, тонкі і ламкі нігті і суглоби дають про себе знати, відповідь одна - у вас недолік кальцію. З цим, до речі, медики пов'язують і зростання кількості переломів кісток, особливо у літніх людей.
Справитися з дефіцитом кальцію досить просто - візьміть шкаралупу від яйця і проваріть її в окропі 5 хвилин. Потім вийміть, остудіть і подрібніть в порошок за допомогою кавомолки.
Вживайте 2 рази на день - вранці і ввечері, по 1/2 ч. Л., Попередньо додавши туди 5 крапель лимонного соку. Можна додавати в їжу або напої. У чайній ложці яєчної шкаралупи міститься денна доза кальцію, необхідного організму. Почавши приймати яєчну шкаралупу регулярно, ви забудете про остеопороз, а ваше волосся і нігті стануть гарними, блискучими і міцними.
джерело: http://vsedlyzdoroviy.ru/yaichnaya-...ochnik-kalciya/
Яєчна шкаралупа - добриво для ґрунту
Яєчна шкаралупа може служити підвищенню родючості грунту і здатна принести чималу користь. Перш за все - як засіб зниження її кислотності. Зайва кислотність зменшує родючість землі, негативно впливає на розвиток і продуктивність багатьох рослин ... Більш точно можна визначити кислотність грунту за допомогою агрохімічної лабораторії. Зазвичай в якості вапна матеріалів застосовують вапно, крейда та інші мелені вапняні відходи. Але і від яєчної шкаралупи відмовлятися не слід. В її складі близько 94 відсотків вуглекислих солей калію, 1,3 відсотка магнію, 1,7 відсотка фосфатів, 3 відсотка органічних речовин. Шкаралупа курячого яйця важить близько 10 м Якщо сім'я складається з трьох чоловік і кожен з'їдає в тиждень 3 яйця, то за рік накопичується цінної сировини 4-5 кг. Це не так уже й мало. Розмелених яєчна шкаралупа є унікальним добривом, до складу якого, крім зазначених елементів входять білки, жири, вуглеводи та інші микродобавки. Збирати шкаралупу потрібно акуратно. Можна складати її в невеликі картонні коробки і сушити на опалювальній батареї. За день-два шкаралупа висихає і не випускає неприємного запаху. Тепер шкаралупу можна розім'яти, а потім пропустити через м'ясорубку. Для кращого засвоєння рослинами невелика кількість шкаралупи можна розмолоти в кавомолці. В цьому випадку з шкаралупи виходить яєчна борошно. Такий "делікатес" додають безпосередньо в лунки перед посадкою рослин. Шкаралупа грубого помелу йде в основному при перекопуванні землі.
джерело: http://dacha.ucoz.ua/publ/ogorod/ud...renie/18-1-0-25
Як це зробити?