- Занурення в англомовне середовище
- правильний репетитор
- Думайте і говорите по-англійськи
- Розширюйте словниковий запас
- Практика і ще раз практика
Вчи англійську - говорили нам в дитинстві батьки. Але навіщо, чому і як - ніхто не розповідав. Це тепер ми знаємо, що без знання іноземних мов в нашому світі доводиться туго. Шопінг, пошук потрібної інформації, підручники, книги та навчальні курси, спілкування і знайомства - Хоч куди кинься, всюди потрібна англійська. Так, без нього можна обійтися, але володіння іноземними мовами розширює наші горізонти.А в Інтернет-знайомствах так і зовсім хороший англійський є козирем в рукаві. Поки інші жінки будуть болісно розбиратися зі словниками і перекладачами, ви зможете швидко і невимушено завести бесіду з вподобаним іноземцем і зачарувати його не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і ерудованістю.
Отже, ви серйозно мають намір вивчати англійську мову і хочете зробити це якомога швидше. Скажімо, за 3 місяці. Відразу варто відзначити, що досконально опанувати мову за такий короткий термін неможливо, навіть якщо ви лінгвістичний геній. Але вивчити основи, набрати мінімальний словниковий запас і зуміти спілкуватися на прості теми точно можна. Як же це зробити?
Занурення в англомовне середовище
Як показує практика, люди, що опинилися в чужій країні, навіть при початковому нульовому рівні володіння мови, за пару місяців освоюють його не побутовий рівні. І тому, ідеальним способом освоєння англійської було б переїхати на пару-трійку місяців кудись до Британії або США, але така можливість є не у всіх. Тому постарайтеся створити англомовне оточення у себе вдома.
Для цього переведіть мову всіх своїх девайсів і комп'ютерної техніки на англійську, слухайте англійські пісні, дивіться іноземні серіали і передачі. Навіть, якщо нічого не розумієте. Сприйняття чужої мови на слух - важливе вміння, особливо, якщо вам доведеться спілкуватися з співрозмовниками за допомогою голосового чату в скайпі або іншому мессенджере. Також можна написати на аркушах паперу фрази для спілкування або слова і розвісити їх на видних місцях - це допоможе візуальному сприйняттю інформації. Якщо у вас є друзі, які добре володіють англійською, спробуйте листуватися з ними, тренуйте комунікацію. Нехай навіть спочатку це будуть зовсім прості фрази.
правильний репетитор
Якщо ви не відчуваєте в собі сили займатися вивченням мови самостійно, то пошукайте репетитора. Але не просто викладача, а хорошого. По-перше, він повинен відразу запитати вас про ваших цілях, і якщо ви хочете підтягти розмовну мову, а він запропонує вам вчити звуки і букви алфавіту, то це не ваш варіант.
По-друге, краще якщо уроки будуть проходити англійською мовою. Як же так? Адже ви ще не знаєте його! Так, але навіть малюки в школах раннього вивчення мови спілкуються зі своїм вихователем англійською. Спочатку більше слухають, а потім і самі починають спілкуватися. Так і в вашому випадку - краще відразу у вир з головою, як то кажуть. Зате процес навчання буде йти швидше.
Думайте і говорите по-англійськи
Як це зробити? Дуже просто. У всіх нас в голові купа думок, з них і почніть. Спочатку вибирайте прості і часто повторювані по типу фрази «Щось я зголодніла - I feel like eating», «Треба зателефонувати мамі» - I have to call my mom »та інші подібні думки. Періодично відзначайте свої думки, записуйте їх, шукайте переклад в Інтернеті або онлайн-перекладачів, а потім повторюйте час від часу. Розвивайте цю звичку і з часом у вашій голові буде крутитися все більше і більше англійських слів і фраз, а при спілкуванні з іноземцями підсвідомість послужливо витягне їх з глибин і підкаже потрібну фразу. І не забувайте промовляти ці фрази вголос, а то так і залишитеся мовчазною співбесідницею.
Розширюйте словниковий запас
Без запасу слів навіть при знанні граматики нормально спілкуватися не вийде. Тому поставте перед собою мету - наприклад, за 3 місяці вивчити 2 тисячі слів. Багато? Але ж це всього лише 20-25 слів в день і 15 хвилин часу. Але важливо не просто гнатися за кількістю вивчених слів, а вчити їх якісно.
Правильніше вчити потрібні слова - ті, які складають основу мови. А як їх визначити? Зараз модно вважати, що для спілкування англійською мовою досить знати 1000 слів. І Інтернет повний частотними словниками з перерахуванням цієї чарівної тисячі. Але якщо зазирнути туди, то можна побачити купу прийменників або кілька форм неправильних дієслів. Це неправильний підхід.
Вибирайте потрібні для спілкування слова - це, перш за все, іменники і дієслова. У будь-якому реченні є дія, тому почати логічніше з вивчення поширених дієслів, причому вивчати краще відразу всіх їх форми.
Другий важливий момент - не вчіть просто слова. Метод шкільного словничка не працює. Ви визубрити ці безглузді для вас поєднання букв і забудете їх через тиждень. Набагато ефективніше запам'ятовувати слова в контексті, точніше навіть в конкретній ситуації. Це може бути блок з двох слів, фраза достовірніше або ціле речення. І ще добре допомагає придумувати образи, причому, чим незвичніше і фантастичнее вони будуть, тим краще. Рожевий слон втік по асфальту за соком в аптеку - саме такі маревні, але яскраві образи запам'ятовуються краще всього.
Практика і ще раз практика
Дуже допомагає у вивченні мов можливість практикуватися. Якщо ви освоюєте англійську мову з метою познайомитися, не чекайте поки опануєте їм досконало. Головне правило для початківців - почніть.
Якщо у вас вже є іноземні співрозмовники з сайтів знайомств, пробуйте на них практикувати всі вивчені слова, фрази і правила граматики. Для початку можна попрактикувати письмову англійську, а потім перейти до голосового спілкування. Не бійтеся здатися смішною, просто відразу попередьте співрозмовника, що тільки вчитеся і попросіть допомоги - чоловіки так люблять бути потрібними.
І як то кажуть Live and Learn! Удачі вам у вивченні англійської мови !!!
Post Views 2 352
Як же це зробити?Як же так?
Багато?
А як їх визначити?