Упакувати подарунок своїми руками вирішується не кожен, і якщо Ви до цього такого не робили, то ця стаття для Вас. Ми розповімо про можливі варіанти, а що змінити і вдосконалити - вирішувати Вам. Не обов'язково дотримуватися шаблонів і робити строго «по картинці», адже це творчий процес, який не зіпсується, якщо внести свої зміни.
Подарунок, який упакований особисто дарує, буде помітно виділятися на тлі магазинних обгорток і бантиків, що робить його індивідуальним і особистим. Стиль виконання упаковки подарунка залежить від вибору майстра, і дає відмінну можливість використовувати елементи декору, які до вподоби одержувачу. До того ж, це досить цікавий процес, який також заощадить Ваші кошти.
Папір для пакування подарунка може бути будь-який - щільна, тонка, гофрований і тд. Багато хто використовує сторінки книг або старих газет, з дрібним шрифтом і без картинок, завдяки чому папір не буде залучати багато уваги. Монохромна папір теж відмінно підійде, а так само будь-яка різнобарвна. Можна використовувати карти, шпалери, розписати побажаннями або роздрукувати і прикрасити самостійно. Крім паперу, може бути використана тканина - вибір кольору і візерунка полотна дуже широкий, тому тут уже все залежить від смаку і переваг кожного.
Найпоширеніша стрічка для упаковки подарунка - атласна стрічка . У нашому інтернет-магазині рукоділля можна купити атласну стрічку будь-якої ширини, що дозволяє створювати різні бантики і не тільки. Стрічку краще підбирати під обрану папір, щоб був хоч якийсь стиль виконання. Однак, це теж все на розсуд майстра. Стрічка може бути репсовою , Оксамитової, стрічка органза , Тейп-стрічка, парча , А так само можуть бути використані тасьма і мереживна стрічка, або навіть мереживо . Репсова стрічка - це та стрічка, яка має маленькі рубчики, поперек по всій довжині. Стрічка органза прозора, іскриста, а на дотик трохи жорстка, але міцна. оксамитова стрічка дуже м'яка і за структурою як оксамит, парча - це декоративна ткати, в основу якої входить шовк і блискучі нитки. Замість стрічки або як її доповнення, можна використовувати мотузку і нитки для вишивання, на які можна нанизувати різні намистини - кришталеві, намистини під перли, з натуральних каменів або дерев'яні намистини.
Як банта для подарунка може бути як покупної пишний, так і виготовлений бант своїми руками. Звичайно, для створення банта бажано використовувати ту саму стрічку, що і для упаковки, але прикрасити такий бант можна різними мініатюрними іграшками і будь-якими іншими предметами. Найчастіше використовують заготовки з дерева - якщо це різдвяний подарунок, відмінно підійде дерев'яна заготовка в формі ялинки, оленя, сніжинки і будь-який інший, яка символізує Новий Рік. Можна, також, вирізати форму з картону, звичайного паперу або навіть газети, що додасть легкого ажурі. Прикріплюють до банту і квіти, найкраще штучні квіти для флористики, що не зів'януть і збережуть свій зовнішній вигляд. штучні квіти можна купити в нашому магазині, де також можна знайти штучні тичинки , Керамічні трояндочки і троянди з латексу, а також багато інших варіанти кольорів.
До подарунковим упаковка можна прикріплювати марки, фото одержувача, записки з побажаннями, різні ярлики і листівки. Все це, звичайно, може бути покупним, але зробити прикраса самостійно не вимагає великого досвіду в рукоділлі. Якщо подарунок призначається імениннику, можна вирізати ювілейні цифри, першу букву імені одержувача, прикріпити цукерки. Різні геометричні фігури теж стануть відмінним доповненням до подарунковій упаковці, а також маленькі конверти, всередині якого може бути побажання або визнання в любові, якщо це подарунок до дня Святого Валентина. Іграшки з кіндер-сюрпризу стануть цікавим елементом декору, як і будь-які інші маленькі фігурки.
Упаковка подарунка своїми руками - творче і цікаве заняття, а якщо Ви знаєте про переваги одержувача, це ще і відмінний шанс зробити подвійно приємно - одержувач буде приємно здивований, коли побачить елементи речей, які якось відносяться до його мрії, бажанням або те, що він полюбляє.