Часто люди через незнання корисних властивостей продукту втрачають можливість використання їх унікальних властивостей для зміцнення свого здоров'я. Виноградні кісточки, користь і шкода яких буде детально описана в цій статті, найчастіше викидаються як сміття. А між тим, виноградні кісточки широко застосовуються в косметології, для лікування хвороб серця, печінки, шкірних захворювань, зміцнення імунітету. Але про все по порядку:
Користь виноградних кісточок
Користь виноградних кісточок насамперед заснована на високому вмісту вітаміну Е, а також біологічно активних сполук кальцію і калію. Кожен вид виноградних кісточок виділяється своїм унікальним вітамінно-мінеральним складом. А вид виноградних кісточок залежить від сорту рослини. Крім того, від виду залежить і калорійність виноградних кісточок.
Середній рівень калорійності виноградних кісточок становить 63 Ккал, на 100 грамів продукту. З виноградних кісточок отримують найцінніше рослинне масло, а також борошно або виноградний порошок, який часто використовують в медицині, фармакології та кондитерському виробництві.
При регулярному використанні в їжі винограду з кісточками, людський організм отримує надійний захист від стресу.
Крім цього, виноградні кісточки відомі як природний антиоксидант. Вчені говорять про те, що виноградні кісточки уповільнюють процес старіння організму.
Шкода виноградних кісточок
Крім безумовної користі, варто враховувати і шкоду виноградних кісточок для певної групи людей. Виноградні кісточки можуть мати негативний вплив на людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а також спровокувати апендицит.
Маючи невелику кількість протипоказань, виноградні кісточки з успіхом використовуються в медицині.
Для лікування захворювань найчастіше використовується екстракт виноградних кісточок, властивості якого надійно захищають людину від шкідливого впливу цивілізації. Лікувальні властивості виноградних кісточок використовуються для лікування таких захворювань:
- Ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності. Зміцнюються стінки судин, поліпшується їх еластичність;
- Варикозі, купероз;
- безплідді;
- Вікового руйнування сітківки, ретинопатії, покращує роботу сітківки при короткозорості, знімає напруження, викликане роботою за комп'ютером;
- Онкологічних захворювань, покращує пам'ять, перешкоджає руйнуванню клітин мозку.
- А також для вагітних і годуючих жінок.
Справжньою знахідкою може стати масло з виноградних кісточок для тих, хто піклується про свою красу.
Користь масла з виноградних кісточок
Масло з виноградних кісточок вперше було виготовлено в Італії і використовувалося тільки в дієтичних цілях. пізніше його почали застосовувати зовнішньо, втираючи в шкіру. Виявилося, що масло дуже швидко вбирається в шкіру, пом'якшує і живить її.
Основна користь масла з виноградних кісточок полягає в тому, що воно містить омолоджуючі компоненти, які в 20 разів перевищують дії вітаміну С і в 50 (!!!) разів ефективніше вітаміну Е. Ці корисні властивості олії з успіхом використовуються в косметології.
Популярним застосування масло виноградних кісточок в косметології робить ще й те, що воно є одним з небагатьох видів рослинних олій, яке відмінно підходить не тільки для сухої, але також і для жирної і проблемної шкіри.
Застосування масла виноградних кісточок для жирної шкіри допомагає звузити розширені пори, придбати здоровий, матовий колір обличчя, а також підвищити пружність шкіри і забезпечити зволоження.
Це масло здатне ефективно боротися з прищами і висипом вугрів, володіючи протизапальною і в'язким дією.
В'янучої шкірі масло з виноградних кісточок додасть пружність, еластичність, а також розгладить дрібні зморшки.
Масло з виноградних кісточок - справжнє джерело краси . Крім, всіх перерахованих достоїнств, це масло надасть неоціненну користь тілу.
Масло виноградних кісточок для тіла
Застосовуючи масло виноградних кісточок для тіла, можливо зберегти пружність тіла при зниженні ваги, так як воно сприяє підтримці еластичності шкіри. Особливо часто застосовують масло виноградних кісточок для масажу, змішуючи його з іншими маслами. Ось рецепт такої суміші масел для антицелюлітного масажу:
На 2 столові ложки масла виноградних кісточок додати 1-2 краплі ефірних масел ялівцю, герані, фенхеля, лаванди, пачулі і розмарину. Суміш наноситься на проблемні ділянки тіла на розігріте тіло після прийняття гарячої ванни, сауни або лазні. Після чого проводиться масаж. Після масажу рекомендується полежати не менше тридцяти хвилин.
Виноградні кісточки, користь і шкода яких повинні обов'язково враховуватися перед застосуванні, проте можуть стати відмінним засобом для підтримки краси.