Напевно ви знаєте про цей метод - в'язання светрів, пуловерів та кофтинок регланом від горловини. Найчастіше так в'яжуть дитячі моделі, тому що при такому в'язанні найпростіше подовжити виріб, адже діти ростуть швидко. А чому на дорослих такий реглан в'яжуть набагато рідше? Не в останню чергу тому що важко надати акуратний "промисловий" вигляд деталей - горловині та резинкам. Ми вам допоможемо впоратися з цими недоліками.
Стаття Реглан зверху (часткове в'язання) I. Теорія допоможе вам впоратися з побудовою викрійки і розрахунками збільшень і убавок.
А в статті Реглан зверху (часткове в'язання) II. Практика ви побачите покроковий фото-майстер клас з в'язання реглана. Зверніть увагу на дуже цікавий принцип переходу від гумки 2х2 до лицьової гладі, на хитрощі при поділі петель на тулуб і рукава (щоб не утворювалися дірочки) і на оформлення горловини, це дрібниці, які надають той самий бездоганний вигляд вашого виробу. До речі, фотографії готового пуловера, процес в'язання якого ілюструє майстер-клас можна подивитися тут: навчальний реглан .
І наостанок - два дуже корисних майстер-класу. Як в'язати високий комір-гольф при в'язанні реглана зверху, щоб і голова пролізла, і початковий складальної ряд був красивий, та ще щоб потім красиво перейти до основної в'язки. І як закривати гумку голкою, щоб краєчок вийшов еластичний і акуратний (в цьому майстер-класі дуже цікавий принцип розрахунку який завдовжки нитку взяти для закривання петель). Клікайте на фотографії і переходите до майстер-класів.
В'яжіть реглани, носите, радійте і приходьте хвалитися ними до нас на форум . Легких вам петельок!
А чому на дорослих такий реглан в'яжуть набагато рідше?