- Види накладних вій
- Вибір клею для вій
- Клеїмо накладні вії в домашніх умовах
- Клеїмо стрічкові вії на кути
- Догляд за віями
- Яка є альтернатива накладним віям
- Корекція нарощених вій
Накладні вії - справжній порятунок для тих дівчат, хто не може похвалитися пишними рідними віями, але хоче виглядати яскраво на урочистій події або вечірці.
Клеїти їх зручно навіть в домашніх умовах, потрібно лише освоїти просту технологію.
Види накладних вій
У магазинах представлені три види накладних вій.
1. Поодинокі. З ними доведеться повозитися - їх потрібно клеїти по одній, зате виходить більш природний і виразний погляд. Найчастіше їх кріплять до зовнішнього куточка ока.
2. Пучкові. Являють собою пучок з декількох волосків. Є вузлові пучки, в їх основі є щось схоже на вузлик. Без вузлові кріпляться на щільну непрозору основу. Щоб отримати гарний погляд, важливо правильно вибрати місце для приклеювання. Підходять вони і для створення екстравагантного способу, наприклад, для фотосесії або виступу на сцені.
3. Стрічкові. До гнучкого прозорого основи кріпиться цілий ряд вій, які потрібно приклеїти уздовж всього століття. З ними працювати простіше всього, лягають вони рівно і виглядають природно, до того ж дозволяють охопити весь ресничний ряд цілком. Стрічкові вії краще придбати в одному з варіантів:
- Перший - це подовжені по центру очі і більш короткі по краях - візуально розкривають погляд.
- Другий - витягнуті до скроні, подовжуються до зовнішнього краю - створюють грайливий лисячий погляд.
За матеріалом, з якого виготовлені вії, виділяють:
- Штучні - можуть мати різну ступінь м'якості, але зовні це непомітно.
- Натуральні - їх виготовляють зазвичай з норки або кінського волоса. Менш популярні, ніж штучні, так як можуть викликати алергію.
Найдовговічніші - вії на волосіні, але термін придатності у них не більше півроку. Вії на щільному основі вже через 2-3 місяці приходять в непридатність.
Правильно підібравши накладні вії, можна скорегувати форму очі, наприклад, зробити його візуально ширше, у випадку з глибоко посадженими очима зробити погляд виразнішим.
Вибір клею для вій
Професіонали і любителі використовують два види клею.
- Перший - латексний. Як правило, продається в маленьких тюбиках. Він легко відмивається від вій, зручний у використанні. Може застосовуватися і для натуральних, і для штучних матеріалів. До складу входить гумова пудра, яка і забезпечує фіксацію пучків до шкіри. За рахунок густої консистенції застигає досить довго.
- Другий - на силіконовій основі, наприклад, відомий всім Duo. Він не містить гуми, відрізняється прозорістю, гіпоалергенний, стійок до води і інших подразників. Не підходить для Поресничное наклеювання.
Дуже зручний у використанні клей чорного кольору, так як він вправно замаскує ділянки між рідними і накладними віями.
Навіть якщо ви забудете його змити, вії можна використовувати ще раз. Але краще так не робити і змивати клей після кожного застосування.
Клеїмо накладні вії в домашніх умовах
Розглянемо, як наклеїти пучкові і стрічкові вії в домашніх умовах.
приклеюємо пучки
- Фарбуємо рідні вії тушшю, щоб свої і накладні були одного кольору.
- Капаємо трішки клею на руку.
- Беремо пучки. Тягнемо їх за серединку пальцями, потім виймаємо з упаковки пінцетом. Кінчиком занурюємо в клей.
- Почнемо з зовнішнього куточка ока, опускаємо пучок прямо в підставу рідних вій. Вії можна поправити пальцями, щоб вони злилися з рідними.
- Для більш густого ефекту повертаємо голову вбік і клеїмо пучок в самий куточок.
Беремо менш довгі вії і пучок за пучком клеїмо у напрямку до внутрішнього куточка ока. Повинні вийти густі вії з лисячим ефектом, якщо є потреби в розширенні очі або іншому ефекті клеїмо пучки по іншій схемі.
Розширення - довгі пучки припадають на середину очі, ляльковий ефект - все пучки однієї довжини з максимальною довжиною вій.
Кілька корисних порад!
- Пучки кріпляться не на шкіру століття, а саме на самі вії.
- Щоб візуально витягнути кут ока, в самий куточок ока клеїмо довші, а ближче до центру століття вії середньої довжини.
- Для повсякденного макіяжу можна використовувати по два пучка середньої довжини на зовнішній куточок ока. Цього буде достатньо, щоб погляд розкрився.
- Занадто виступаючі волоски можна злегка підрізати.
- Можна нанести трохи туші, щоб пучки стали більш яскравими.
ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ
Клеїмо стрічкові вії на кути
Крок 1
Беремо тонку пензлик і чорні тіні. Наносимо на повіки легкі стрілки, трохи растушевиваем. Без них місце приклеювання може бути помітним.
крок 2
Беремо вії, зчищають з них заводський клей або клей, що залишився після попереднього використання. Розподіляємо клей по стрічці, використовуючи пензлик.
крок 3
Перекладаємо стрічку через рідні вії ближче до лінії росту своїх вій і спочатку приклеюємо куточок до століття, потім середину і другий край.
Після цього у самих коренів з'єднуємо пальці, щоб зблизити свої вії і накладні.
Стрічкові приклеюються якомога ближче до рідних. Спочатку з незвички вони можуть викликати невеликий дискомфорт, але це швидко проходить.
крок 4
Щіточкою розправляємо вії і малюємо розтушувати або чітку стрілку, щоб приховати місце приклеювання.
Порада: Щоб створити більш яскравий образ, наприклад, для вечірки, можна взяти довгі стрічкові вії і клеїти їх за таким же алгоритмом.
Догляд за віями
Правильний догляд збереже привабливий зовнішній вигляд накладних вій, допоможе продовжити термін їх життя.
Фахівці рекомендують дотримуватися таких простих правил:
- Перш за все, необхідно після кожного застосування промивати їх в теплій мильній воді. Пінцетом видаляйте клей, а забруднення між волосками - зубною щіткою. Після промивання покладіть в упаковку, в якій вони продавалися.
- Під час носіння пам'ятайте, що очі не можна терти, так ви можете пошкодити вії.
- Ні в якому разі не можна спати з таким «макіяжем». Це шкідливо і для штучного матеріалу, і для ваших очей.
- Уникайте косметики, що містить масла. Замість неї використовуйте засоби без жирних текстур.
- Користуйтеся якісним клеєм, щоб уникнути алергії.
- Пам'ятайте, що рано чи пізно вії відклеяться, і зняти їх краще заздалегідь, інакше можна потрапити в незручну ситуацію. В середньому тримаються штучні волоски не більше двох днів.
Яка є альтернатива накладним віям
Подовжити вії і зробити їх більш пишними можна й іншим способом - вдатися до нарощування. Технологія нарощування полягає в додаванні до натуральних вій штучних.
При цьому нарощувати можна як окремі вії (так зване поресничное нарощування), так і цілі пучки (пучкове).
Важливо розуміти, що якщо приклеювання накладних матеріалів можна освоїти самостійно, то до нарощування потрібно поставитися більш серйозно. Виконувати таку процедуру повинен майстер-професіонал - лешмейкер.
Хороші фахівці підберуть відповідний тип нарощування, колір волосків і створять природний і при цьому виразний погляд.
Корекція нарощених вій
Головна відмінність нарощених вій від накладних - в терміні життя. Якщо накладні вже через 1-2 дня доведеться знімати, то нарощені будуть триматися в середньому дві-три тижні.
Саме за цей термін відростають рідні вії, а разом з ними починають відпускатися і випадати штучні.
Першу корекцію найчастіше проводять через тиждень після нарощування, потім процедуру повторюють вже рідше - через два-три тижні.
Під час корекції майстер прочісує вії, знімає ті, що скоро повинні випасти.
Потім заповнює порожній простір новими волосками, при необхідності коригує раніше обраний дизайн. На процедуру йде близько однієї години.