Малюк підростає, і у мами з'являються нові турботи: пора поступово переходити на тверду їжу. Така подія одночасно і свято і випробування для обох. Зазвичай перший прикорм починають в 4-6 місяців з рідких каш. Починають з половинки чайної ложки, поступово переходячи на одне повноцінне годування.
На початковому етапі годі було давати пюре з декількох фруктів. Краще почати з одного виду. Щоб уникнути алергічної реакції, не варто давати дитині екзотичні або пофарбовані в червоний колір фрукти і ягоди. Найкращим варіантом для першого фруктового прикорму можуть бути яблука, сливи, груші.
Пюре з сливи для грудничка готувати не складно. Відібрати потрібно тільки стиглі м'які плоди некислих сортів. Зливи багаті багатьма корисними речовинами: фруктозою, глюкозою і сахарозою; вітамінами А, С, В1, В2, Р, органічними кислотами, дубильними, азотистими, пектинові речовини. Мінеральні речовини в сливах присутні в більшому обсязі, ніж в яблуках і грушах. У пюре з сливи міститься досить велика кількість калію і фосфору, що особливо корисно для нервової системи маленького чоловічка. Зараз ми вам розповімо, як приготувати пюре з сливи для немовляти.
Пюре із слив для грудничка
Складові:
приготування
Зливи старанно промиваємо під проточною водою і відварюємо протягом 10 хвилин. Коли плоди охолонуть, знімаємо шкірку, витягаємо кісточки. М'якоть перемелює в блендері.
У віці 7-8 місяців можна починати давати малюкові комбіновані страви. Пюре з сливи для дитини можна доповнити яблуком, грушею або бананом. Готують змішане пюре за аналогічним рецептом. Спочатку фрукти проварюють, а потім за допомогою блендера розмелюють до кашоподібного стану.
Пюре з груші , Слив та інших фруктів без теплової обробки рекомендується давати дітям не раніше 8-9 місяців. Свіжі плоди очищають від шкірки і ретельно перетирають. Всі фруктові пюре потрібно готувати тільки на одне годування, на запас краще не залишати.
Крім фруктових ви можете приготувати грудничку овочеві пюре по нашим простим радам.