- Види тіней для повік
- Компактні тіні для повік
- Тіні-олівець
- Кремові тіні для повік
- Запечені тіні для повік
- Мінеральні тіні для повік
- Розсипчасті тіні для повік
- Рідкі тіні для повік
- Перламутрові або мерехтливі тіні
- Матові тіні для повік
- Які матові тіні краще вибирати?
- Тіні для повік з блискітками
- Як правильно наносити тіні: покрокові фото- і відеоуроки
- Макіяж смокі айс
- Макіяж в техніці «петля»
- Макіяж в техніці cutcrease
- Чим замінити базу під тіні?
- Техніка розтушовування тіней
- Які кисті необхідні для макіяжу очей? 5 типів
- Базова кисть для тіней
- Кисть для розтушовування
- куполообразная кисть
- Кисть для складки століття
- Скошена кисть для тіней
- Яким відтінкам очей які тіні підходять?
- Тіні для зелених очей
- Тіні для карих очей
- Тіні для блакитних очей
- Тіні для сірих очей
- Рейтинг тіней для повік
Одне з найпопулярніших макіяж-засобів, здається, вивчено вздовж і поперек. Але нам є, що додати!
Якими бувають тіні, як їх правильно вибирати і наносити, кому які більше підходять? Читайте нашу б'юті-шпаргалку, щоб піднятися на новий рівень!
Види тіней для повік
Тіні для повік - найважливіший елемент макіяжу. З їх допомогою можна скорегувати форму очей , Зробити їх більше і виразніше. Для цього необхідні правильні техніки нанесення і базові знання про різновиди засобів і їх структурах. З'ясовуємо, чим відрізняються різні тіні для повік.
Компактні тіні для повік
Компактні тіні - найбільш поширений вид тіней. При їх виробництві пігменти змішують з єднальними речовинами і спресовують разом. На сьогоднішній день на б'юті-ринку представлений величезний вибір компактних тіней: різних кольорів, текстур, стійкості. Останнім часом в моду увійшли великі палетки - їх зручно брати з собою в поїздки і експериментувати з макіяжем (про те, як вибрати відповідну палетку, читайте тут ).
Color Riche Ombrée, L'Oréal Paris © Makeup.ru
Тіні-олівець
Тіні-олівець - порятунок для тих, хто тільки почав став освоювати цю категорію засобів макіяжу. наносити їх слід прямо стіком, густо профарбовуючи повіки. Як правило, тіні-олівець менш пігментовані, ніж інші види, тому їх можна розподіляти без побоювань переборщити з інтенсивністю відтінку. Розтушовувати колір зручно прямо пальцем. Особливо тіні-олівець гарні для тих, кому не вдається техніка смоки айс: димчастий ефект можна створити за дві хвилини, провівши стіком по верхньому і нижньому краях вій. І готово!
Стійкі тіні-олівець Lancôme Ombre Hypnôse Stylo © lancome.ru
Кремові тіні для повік
Кремові тіні особливо цінують шанувальниці природного макіяжу, адже вони максимально зливаються з текстурою шкіри. На жаль, такі м'які засоби, в більшості, не дуже стійкі і мають схильність швидко скочуватися в складках століття. На цей випадок запасіться хорошим праймером - він допоможе зберегти макіяж до вечора.
Maybelline Color Tattoo 24H © Makeup.ru
Звичайно, зустрічаються і ультра-і навіть водостійкі кремові тіні. Під них, зрозуміло, базу наносити не обов'язково. Наносити кремові тіні можна як кистями з штучним ворсом, так і пальцями: як вам зручно. Різні варіанти того, як можна наносити кремові тіні, - в нашому відео.
Запечені тіні для повік
Запечені тіні являють собою суміш мінеральних пігментів, які згодом спеціальним чином запікаються. Так, вологість випаровується, а все мінерали, пігменти і мерехтливі частинки залишаються. На вигляд запечені тіні не надто відрізняються від класичних пудровий. Вся різниця видна при нанесенні. Їх можна накладати сухим і вологим способом. У першому випадку вони злегка блищать, у другому - виходить ефект фольги на століттях.
Urban Decay Eyeshadow Baked © urbandecay.ru
Мінеральні тіні для повік
Мінеральні тіні одержують у такий спосіб: мінерали, такі як оксиди заліза, тальк, оксид цинку і діоксид титану, мікронізіруются або подрібнюються в крихітні частинки. Свою популярність мінеральні тіні отримали в 1970-х в Америці, коли природність була на піку моди.
Вчора попит на мінеральну косметику не спадає. Її відмінність в тому, що вона не містить цілий ряд інгредієнтів: пом'якшуючих масел і воску, ароматизаторів та консервантів, що зустрічаються в звичайних формулах.
Мінеральні тіні завжди випускають тільки в розсипчастою вигляді. Інтенсивність їх може бути різною, залежно від бренду-виробника.
Розсипчасті тіні для повік
Розсипчасті тіні схожі з класичними пресованими, за винятком того, що в них пігменти не змішуються з будь-якими сполучними речовинами. Тому вони мають пухку, порошкоподібну консистенцію. Розсипчасті тіні продаються в мініатюрних баночках. Такі засоби особливо улюблені професійними візажистами. Адже з їх допомогою можна домогтися будь-якої інтенсивності кольору. Наносити їх рекомендується пензлем.
Розсипчасті сяючі пігменти NYX Professional Makeup Pigments © nyxcosmetic.ru
Рідкі тіні для повік
Рідкі тіні - новачки на beauty-ринку. Ця формула існує не так давно, але вже улюблена багатьма. Зовні вони нагадують блиск для губ: схожа упаковка-тюбик і аплікатор для нанесення. Найчастіше в них додані мікрочастинки з блискітками, створюють гарний ефект мерехтіння на століттях. У питаннях нанесення рідкі тіні - одні з найпростіших: вони не обсипаються, легко розтушовують.
Giorgio Armani Eye Tint © Makeup.ru
Перламутрові або мерехтливі тіні
Перламутрові тіні багато сьогодні помилково вважають застарілими, згадуючи про моду на них в 1990-е. Однак сучасні формули - зовсім інша історія: вони більше не блищать, як фольга, і вибір в відтінках став значно ширше.
Перламутрові тіні - відмінний варіант для початківців в макіяжі, адже вони елементарно розтушовують і легко поєднуються з будь-якими іншими текстурами.
Мерехтливі тіні відрізняє наявність дрібних блискіток. Сама ж їх основа може бути будь-який - від блискучої до матової. І той, і інший вид тіней в силу свого сяйва доречніше виглядає ввечері при штучному освітленні.
Матові тіні для повік
Серед усіх видів тіней найприродніше (при використанні нюдових відтінків) виглядають саме матові: в їх складі немає блискучих частинок, тому на століттях на вигляд вони нагадують пудру. Але їх і найважче наносити: їх суха формула неохоче піддається розтушовуванні.
Які матові тіні краще вибирати?
- При виборі матових тіней обов'язково наберіть їх на подушечки пальців і розтушуйте на тильній стороні долоні. Кращими будуть ті, текстура яких найбільше підходить під опис «шовковиста»: такі тіні будуть добре розтушовуватися і виглядати природно.
- Зайве сухі тіні, що нагадують за консистенцією крейда, краще відкладіть в сторону.
- Сьогодні кожен б'юті-бренд випускає палетки матових тіней, які включають від чотирьох відтінків і більш. Колірні поєднання для них підбирають професійні візажисти, і це означає, що кожен відтінок можна носити як окремо, так і змішувати між собою.
Макіяж з матовими тінями
Матові тіні неяскравих відтінків землі або пастельні ідеально підходять для денного макіяжу: вони виглядають натурально і непомітно. Створюючи вечірній макіяж, зверніть увагу на темні або насичені кольори: з такими особливо добре виглядає ефект смоки айс. Матовими тінями також дуже зручно робити стрілки: досить змочити кисть водою і матова текстура перетвориться в суперпігментірованную, яка підходить для промальовування ліній. Детальніше, як повторити цей трюк, дивіться в нашому відеоуроці:
Тіні для повік з блискітками
Блискітки - незаперечний тренд останніх декількох сезонів. Для тих, хто не ризикує відразу наносити глиттер на повіки, як це робили подіумні візажисти на показах, є більш безпечний варіант - тіні з блискітками.
Важливий момент: блискітки повинні бути середньої величини - не дуже дрібні, інакше є ризик, що це буде схоже на ефект перламутру, але і не дуже великі.
Блискучі тіні можуть бути актуальні вдень і ввечері. Одна умова: в денному макіяжі блискітки повинні бути єдиним акцентом на обличчі. Беріть приклад з моделей: чисте, ніби нефарбоване особа, і глиттер на століттях - з таким макіяжем вони виглядають свіжо і невичурние.
© fotoimedia / imaxtree
Як правильно наносити тіні: покрокові фото- і відеоуроки
У макіяжі не існує єдино вірного способу нанесення тіней: в залежності від форми очей, текстури тіней, приводу, ваших особистих звичок і багатьох інших факторів тіні можна наносити зовсім по-різному. Але є кілька найпопулярніших технік, які використовують найчастіше. Детальніше про них - в наших фотоінструкцію і відеороликах. Для початку - подивіться відео, присвячена найпростішого способу нанесення тіней на повіки.
Макіяж смокі айс
Класичний варіант вечірнього макіяжу - «димчасті» повіки. Поєднуйте різні відтінки тіней, щоб отримати цікаві варіанти макіяжу.
1
Нанесіть базу для тіней на нижню і верхню повіку. Потім плоскою натуральної пензлем невеликого розміру підкресліть одну третину нижньої повіки глибоким бронзовим відтінком, і виведіть лінію далі до солодкі верхньої повіки.
© Makeup.ru
2
Плоскою натуральної пензлем розподіліть цей же колір на всьому рухомому столітті до орбітальної лінії.
© Makeup.ru
3
Світло-коричневим матовим відтінком розтушуйте кордон темних тіней і підкресліть орбітальну лінію. Використовуйте пухнасту натуральну кисть, щоб домогтися ефекту «димки».
© Makeup.ru
4
Пензлем меншого розміру розтушуйте по нижній межі тіні цього ж відтінку, заповнюючи всю лінію нижньої повіки.
© Makeup.ru
5
Прокрасьте межреснічного простір, слизову зверху і знизу водостійким коричневим олівцем.
© Makeup.ru
6
Маленькою кистю поставте «відблиск» у внутрішньому куточку ока відтінком тіней з шіммери, а під бровою використовуйте більш м'який, сатиновий варіант.
© Makeup.ru
7
Прокрасьте вії темно-коричневою тушшю.
© Makeup.ru
ВІДЕОінструкція, яка також допоможе повторити макіяж в техніці смоки айс.
Макіяж в техніці «петля»
Одна з найстаріших і популярних технік макіяжу досить проста у виконанні:
1
Растушуйте по всій поверхні світлі тіні з легким шіммери.
© Makeup.ru
2
М'яким олівцем для очей чорного або коричневого відтінку фарбуйте лінію уздовж вій і зробіть «петлю» вгору до складки верхньої повіки. Підкресліть лінію під нижніми віями.
© Makeup.ru
3
Тим же олівцем заштрихуйте область за «петлею», затемнюючи куточок ока.
© Makeup.ru
4
Маленькій плоскою кистю «відтягніть» олівець в растушевку, потім темними тінями закріпіть олівець по всій поверхні, залишаючи край «димчастим».
© Makeup.ru
5
Більш світлим відтінком тіней ще далі оттушуйте куточок.
© Makeup.ru
6
Зафарбуйте вільну частину століття світлими сатиновими тінями, ними ж висвітліть область під бровою.
© Makeup.ru
7
Чорною підводкою фарбуйте ресничний край і виведіть також в «петлю», щоб зробити контраст кольорів ще більш акуратним і насиченим.
© Makeup.ru
8
Прокрасьте вії тушшю.
© Makeup.ru
Макіяж в техніці cutcrease
Макіяж з чітко окресленою складкою століття прийшов до нас з Instagram, але сьогодні часто зустрічається і на подіумі.
© Makeup.ru
1
Пухнастим пензлем з натурального ворсу широко растушуйте світло-бежеві тіні по складці верхньої повіки.
© Makeup.ru
2
Пензлем меншого розміру темнішими коричневими тінями знову підкресліть орбітальну лінію.
© Makeup.ru
3
Третім (найтемнішим) відтінком коричневого позначте складку і зробіть растушевку.
© Makeup.ru
4
Плоскою штучної кистю зафарбуйте всі рухому повіку консілером, акуратно і рівно окреслюючи лінію складки. У зовнішньому куточку ока направте кисть у напрямку до скроні, розмикаючи растушевку і роблячи погляд більш відкритим.
© Makeup.ru
5
Закріпіть консилер за допомогою світло-бежевих тіней, потім підсвітите область під бровою і внутрішній куточок ока тінями з шіммери.
© Makeup.ru
Додайте акуратну стрілку з невеликим «хвостиком», фарбуйте вії.
© Makeup.ru
Хочете додати в свій макіяж кольору? Спробуйте повторити образ з яскравими тінями!
Чим замінити базу під тіні?
База під тіні - найважливіший етап макіяжу очей. Вона в рази підсилює відтінок тіней і гарантує їх стійкість, а також працює як грунт, приховуючи зморшки і не даючи тіням забитися в складку століття. Крім того, засіб відмінно матує шкіру повік і не дає тіням скочуватися протягом всього дня або вечора. Якщо під рукою немає спеціальної основи, скористайтеся розсипчастою пудрою: розподіліть її по століттях, а зверху наносите тіні. Так вони протримаються довше.
© fotoimedia / imaxtree
Техніка розтушовування тіней
Щоб зробити очі більш виразними, існує базовий принцип розтушовування тіней:
1
В першу чергу, визначте свою складку верхньої повіки. Від верхнього війкового краю до складки зазвичай наноситься найсвітліший відтінок. По лінії складки розподіліть колір на тон-два темніше: він зробить складку більш вираженою, додасть обсяг.
Якщо у вас сильно нависло верхню повіку і складка розташована занадто низько, розтушовуйте середній відтінок тіней на кілька міліметрів вище складки. Так, ви штучно підніміть рухому повіку і зробите очі більше.
2
Тим же середнім тоном злегка затемните зовнішні куточки верхніх повік: розтушовуйте від зовнішнього краю до внутрішнього, доводячи кисть до середини століття. Якщо мова йде про вечірньому макіяжі, додайте в складку і зовнішній куточок очей колір потаємні.
- Важливий момент: новачки в макіяжі часто дуже сильно натискають на кисть, придавлюючи її до шкіри. Цього робити не варто: все професійні візажисти використовують легкі, ледь що стосуються руху пензлем. Не поспішайте, робіть все поетапно: правильна растушевка вимагає на кілька хвилин більше часу, зате результат вас вразить.
3
Останній етап - тим же середнім відтінком тіней проведіть по нижньому століттю під лінією росту вій.
- Гарний штрих: світлими тінями з блискітками можна поставити невеликий акцент посередині верхнього рухомого століття і у внутрішній куточок очей - такий відблиск миттєво зробить погляд молодше. Відтінки, які ви використовуєте можуть варіюватися, але принцип розтушовування залишається одним.
- Останнім часом в моду увійшов монохромний макіяж століття. Він не зможе скорегувати форму і розмір очей, зате виглядає небанально і свіжо. Для такого способу тіні можна наносити навіть пальцями: розподіліть по верхній повіці один відтінок тіней - матовий або сяючий. Краї кольору злегка розтушуйте. При бажанні, виконайте те ж саме з нижньою повікою. Готово!
Щоб закріпити отримані знання, дивіться наш детальний видеоурок по розтушовуванні тіней.
Які кисті необхідні для макіяжу очей? 5 типів
© Makeup.ru
Сьогодні кисті для розтушовування тіней можна знайти в арсеналі практично всіх марок. Для новачків на перших порах буде достатньо двох видів - середньої плоскої кисті і злегка пухнастою для розтушовування. Першою ви зможете розподілити колір, другий, зрозуміло, акуратно згладити тони між собою і пом'якшити краю. Ворс кистей підбирайте відповідно до того, які тіні ви віддаєте перевагу: для кремових потрібні синтетичні волоски, для пудрових - натуральні.
Базова кисть для тіней
Giorgio Armani Maestro Brush, плоска кисть © armanibeauty.com.ru
Кисть з м'якою щетиною і заокругленим кінчиком ідеальна для нанесення і розподілу тіней. Її кінчик повинен бути менше, ніж розмір вашого століття. Переконайтеся, що при роботі з рухомим століттям тіні розподіляються рівно, а кисть не дряпає шкіру.
Кисть для розтушовування
NYX Professional Makeup Pro Brush Blending © nyxcosmetic.ru
Витягнута, закруглена і пухнаста, не дуже щільна і більш «пухка» в порівнянні з базовою пензлем для тіней. Використовуйте її, щоб як слід розтушувати тіні або підводку, створити «серпанок» на повіках або змішати кілька відтінків.
куполообразная кисть
NYX Professional Makeup Pro Brush Crease 17 © nyxcosmetic.ru
Такі кисті дозволяють набрати більше пігменту. Призначені, щоб розтушовувати тіні в зоні під бровою або уздовж лінії росту вій. Такий зручно створювати більш чіткі кордони між двома відтінками, а також розтушовувати кремові і гелеві текстури: консилер під бровою, олівець уздовж вій, кремові тіні.
Кисть для складки століття
Urban Decay Tapered Blending Brush © urbandecay.ru
Маленька щільна кисть з трохи загостреним кінчиком зручна для нанесення і розтушовування тіней в складці століття. Їй легко розтушовувати підводку уздовж століття або ж робити більш яскраві, точні і темні акценти в складці століття.
Скошена кисть для тіней
Giorgio Armani Maestro Brush, скошена кисть © armanibeauty.com.ru
Якщо мова йде про кисті з натурального ворсу, вона стане в нагоді, щоб підкреслювати тінями лінії росту вій і для розтушовування тіней для брів. Якщо перед вами варіант з синтетичного ворсу, за допомогою такої кисті можна домалювати відсутні волоски при макіяжі брів.
Детальніше про те, як використовувати кисті для макіяжу, - в нашому відео.
Універсальні палетки тіней для початківців
Як ми вже говорили, палетки сьогодні користуються величезною популярністю. «Завели» всіх Urban Decay з їх палітрами з 12 відтінків. Після того, як слідом за візажистами, палетки Naked стали скуповувати makeup-любителі, інші марки підхопили ініціативу і теж стали випускати свої версії подібних наборів. Звичайно, в такому різноманітті у будь-якого почнуть розбігатися очі . Тому насамперед визначитеся відразу: який макіяж ви віддаєте перевагу?
© Makeup.ru
- Якщо ви - прихильниця натуральних і землистий відтінків, і вам здається, що їх не буває багато, то палітра з 8-10 квітів може закрити для вас це питання надовго. У ній будуть всі необхідні відтінки - від світло-молочного до чорного. З таким набором можна відтворити і денний, і вечірній образи. Як правило, виробники включають в ці палетки ще й різні текстури тіней - матову, сатинову і перламутрову. Що і зовсім робить палетки об'єктом must have.
- Якщо ж з тінями ви «на ви» і тільки збираєтеся осягати таємниці makeup-майстерності, то невеликий палетки з чотирьох кольорів буде достатньо.
- Є й інша категорія макіяжні фанатів, щодня експериментують з фарбами на обличчі. Якщо це про вас, то напевно вас більше зацікавлять кошти з сезонних колекцій - для них підбирають самі незвичайні колірні поєднання.
Гідні палетки тіней на всі випадки життя - в нашій фотодобірці:
Яким відтінкам очей які тіні підходять?
Один з найактуальніших макіяж-питань має цілком чітку відповідь. Вивчаємо варіанти для різних відтінків очей!
Тіні для зелених очей
© fotoimedia / imaxtree
- власніцям зелених очей варто звернути увагу на фіолетовий відтінок тіней. Ці два кольори знаходяться на протилежних сторонах колірного круга, тому контрастні фіалкові тіні - кращий спосіб підкреслити смарагдовий відтінок очей.
- Теплі тони також допоможуть посилити природний зелений тон райдужки. Відмінно будуть виглядати золоті і мідні тіні.
- Приємний бонус: модний червоний макіяж очей - те, що доктор прописав для власниць зелених очей. Тому сміливо наносите червоні тіні. Не забудьте фарбувати вії тушшю!
Тіні для карих очей
© fotoimedia / imaxtree
- Так як коричневий не має протилежного або додаткового кольору на колірному колі, жінкам з карими очима пощастило - їм йдуть практично всі відтінки.
- Якщо ваші очі темно-коричневі, вам підходять сливовий, глибокий зелений або вугільно-сірий кольори, а також бронзовий і золотий відтінки.
- Власницям від середніх до світло-карих очей можна пробувати тіні будь-яких кольорів. У денному макіяжі добре будуть виглядати фіолетові і зелені відтінки.
- Якщо ж у вас світло-карі очі, уникайте чорного підведення, використовуйте темно-коричневі або бордово-фіолетові кольори. Спробуйте відтінки шампанського з бронзовим або коричневим лайнером, щоб виділити форму очей. Детальніше про макіяж для карих очей читайте тут .
Тіні для блакитних очей
© fotoimedia / imaxtree
- Блакитнооким дівчатам підійдуть коричневі, рожеві, теракотові тіні. В цілому, всі натуральні «землисті» відтінки.
- Вибирайте фіолетові кольори - вони посилять ваш природний колір.
- Хочете, щоб ваші блакитні очі дійсно виділялися? Купуйте тіні з теплими жовто-помаранчевими відтінками, що нагадують колір шампанського. Золото, бронза, персик, рожеве золото і мигдально-кавові відтінки.
- Якщо ви володарка світлої шкіри і блакитних очей, спробуйте змішати на століттях відтінки молочного шоколаду, рудий, ліловий або пудровий. Вони підсилюють блакитний колір райдужки і не роблять обличчя бліде.
Тіні для сірих очей
© fotoimedia / imaxtree
- Відтінок сірих очей вважається досить рідкісним. Він являє собою мікс з декількох квітів: сірого, блакитного, зеленого і краплі жовтого по контуру зіниць.
- Зробити сірі очі більш синіми можна за допомогою тіней для повік з помаранчевим подтоном: нейтральним коричневим, мідним, персиковим, лососевим, динним або навіть яскраво-оранжевим.
- «Витягнути» зелений колір допоможуть червоно-коричневі, рожеві, винні, бордові, сливові або фіолетові тони.
- Сріблясті і сірі кольори можуть легко висвітлити сірі очі.
Рейтинг тіней для повік
9 тіней для повік на всі випадки життя - в нашій добірці.
Тіні для повік Eyes to Kill, 4 Pulp Fiction, Giorgio Armani
Текстура цих тіней - між кремовою і пудровий, а під кришкою - відразу два кольори: основний, який наносять на рухому повіку, і додатковий. Він стане в нагоді для того, щоб виділити внутрішні куточки очей. Тіні відмінно розподіляються навіть пальцями, а покриття може варіюватися від напівпрозорого до щільного і насиченого. Щоб блискітки при нанесенні тіней не обсипалися під очі, притримуйте під очима серветку або використовуйте базу.
© Makeup.ru
Палітра тіней La Palette Nude, L'Oréal Paris
Палітра тіней включає відразу десять відтінків для створення нюдового макіяжу. З такою колекцією легко створити будь-який вечірній або денний спосіб - від завжди актуального ефекту смоки айз до натурального пісочного макіяжу очей. Пігмент не обсипається, а насиченість можна регулювати самостійно при нанесенні.
© Makeup.ru
Тіні для повік EyeStudio Color Tattoo 24HR, 20, Maybelline
Кремові моно-тіні Color Tattoo - бестселер марки Maybelline вже котрий рік. Вони полюбилися масам не тільки за вражаючу стійкість (не дарма в назві є слово «татуювання»), а й за легкість в нанесенні і значну палітру з 13 індивідуальних відтінків. Ведучий візажист марки в Росії Юрій Столяров рекомендує використовувати Color Tattoo і замість бази.
© Makeup.ru
Тіні для повік з металевим блиском Prismatic, Rose Dust і Dark Swan, NYX Professional Makeup
Нові відтінки цих тіней добре поєднуються один з одним. На верхню повіку нанесіть персиковий відтінок, а нижня підведіть за допомогою лілового (для створення стрілок краще використовувати кисть). Тіні не обсипаються, не скачуються, до середини дні не забиваються в складки і надають шкірі не тільки колір, але і сяйво. Розтушовувати їх сильно досить складно, тому намагайтеся відразу наносити акуратно.
© Makeup.ru
Тіні для повік Wanted Eyes Palette, 01 Mystery Brown, Helena Rubinstein
Ця чотириколірна палетка для повік ідеально підійде для макіяжу на кожен день. Відтінки, в основному, нейтральні, текстури - і матові, і з блиском. Наносите найсвітліший відтінок в якості бази під тіні, мерехтливим виділяйте область під бровою і в куточках очей, а самим темним підводите верхній ресничний контур. Все, що потрібно для створення денного макіяжу очей, в одній палітрі!
© Makeup.ru
Палітра тіней Hypnôse Doll Eyes Palette, DO2 Reflet d'Amethyste, Lancôme
П'ятикольорова палетка тіней від Lancôme - один з бестселерів марки. У комплекті з тінями - два фірмових аплікатора: з їх допомогою можна контролювати ступінь розтушовування і інтенсивність кольору, тому макіяж може вийти і денним природним, і яскравим вечірнім. Наносите тіні сухим способом, щоб створити легку «серпанок» на очах, або вологим. В останньому випадку вони придбають кремову текстуру, колір стане більш насиченим і, що не менш важливо, стійким.
© Makeup.ru
Рідкі тіні Moondust, Spacetime, Urban Decay
У складі тіней - 3D-мікрочастинки, які відповідають за ефект сяйва. Можете малювати цими тінями стрілки, як на фото нижче, або просто розтушовувати пігмент по віку для створення димчастого ефекту: пальцями або пензлем. Тіні легко наносяться, але швидко «застигають», тому діяти необхідно дуже швидке.
© Makeup.ru
Рідкі тіні для повік Eye Tint, 24 Nude Smoke, Giorgio Armani
Рідкі тіні Eye Tint, Giorgio Armani особливо люблять makeup-новачки. Завдяки відмінній формулою з невеликим шіммери і спеціальному апплікатору їх нанесення займає від сили одну хвилину. При цьому виглядають такі тіні так, як ніби ви побували на майстер-класі у профі. На даний момент в палітрі 16 відтінків, але кожен сезон вона поповнюється.
© Makeup.ru
Двосторонні крем-тіні для повік Duo Smoker, 2 Smoky Green, YSL Beauté
Тіні-олівець Eye Duo Smoker були спеціально створені для макіяжу смокі айз. З одного боку стіки - матові тіні-олівець, з іншого - блискучі, якими можна додати сяйва і обсяг очам. Бонус в тому, що ці тіні практично не вимагають додаткових інструментів для розтушовування: досить подушечки пальця. Компактний стик також зручно брати з собою в подорожі.
© Makeup.ru
Які матові тіні краще вибирати?
Чим замінити базу під тіні?
Які кисті необхідні для макіяжу очей?
Тому насамперед визначитеся відразу: який макіяж ви віддаєте перевагу?
Хочете, щоб ваші блакитні очі дійсно виділялися?