Пам'ятаються кадри з фільму Бріджит Джонс, коли героїня, збираючись на вечірку, думає, що надіти: мініатюрні мереживні (не забуватимемо про її обсяги, відповідно, і то, на що надівається нижню білизну, не дрібна) трусики або тілесного кольору панталони. Вибір падає на останні. А через хвилину вже показується сцена, коли герої Х'ю Гранта і Рене Зельвегер знаходяться в ліжку .
Умілий коханець забирається під плаття товстушки Бріджит і ... виявляє абсолютно не сексуального білизна.
Борошно червоніє, намагається натягнути свою спідницю в початкове положення, але герой стоїчно дає раду, розповідаючи щось смішне про свої труси.
Природно, далі переказ фільму марний, оскільки хороший секс - тема іншої статті.
В силу погоди, що панує за вікном, кожен день у мене виникає та сама дилема: що надіти на себе, щоб не замерзнути? Відшукати бабусині панталони з начосом, здатні відлякати навіть самого палкого коханця, таким чином, наплювавши на моду і перспективу бути захопленою зненацька, утеплитися або віддати перевагу звичайному білизни? До речі сказати, у Мопассана в романі "Життя" героїня приходить в жах при вигляді свого чоловіка в кальсонах в першу шлюбну ніч . Після чого нещаслива все життя. Не дивно, що чоловіки, врешті-решт, змушені були розлучитися з цим предметом гардеробу, не бажаючи наражати свій шлюб настільки небезпечним випробуванням. А жінки, навпаки, обзавелися урізаними трохи вище колін кальсонами. Згадай покоління наших мам і бабусь в абсолютно несимпатичних панталонах.
Зараз, коли всі магазини завалені нижньою білизною всіх сортів, мастей та типів, питання "Що носити взимку?" як і раніше актуальний.
Наша шкіра пронизана величезною кількістю пір, через які виділяються піт і шкірний жир. Тому так важливо, щоб білизна пропускало повітря, але в той же час мало що утеплює властивістю. І тут виникає дилема: бавовна або синтетика?
Збереження тепла обумовлено пористістю тканин - чим вона вища, тим менше теплозащитность білизни. Наприклад, пористість фланелі становить 92 відсотки, а бавовни - 37-44 відсотка. Синтетичні волокна (лайкра, поліамід, поліестер і ін.), Які зазвичай додають при виготовленні тканини для нижньої білизни, збільшують щільність вироби, а значить, і теплозащитность. Наприклад, жінкам з великим бюстом , Краще вибрати бюстгальтер з суміші лайкри, поліаміду та поліестеру, з широкими бічними частинами, з щільною середньою частиною, що з'єднує чашечки (в ідеалі складові), і широкими бретелями. Ліфчик буде добре тримати груди , Захищати від холоду. До того ж білизна, виготовлене з синтетичних тканин, більш шкарпетки.
Але у нього є ряд істотних недоліків, найголовнішим з яких є той, що воно погано пропускає повітря.
Лікарі, вивчивши вплив всіх синтетичних добавок на підвищено чутливу шкіру, прийшли до висновку, що до точкових висипань, лущення з подальшим розвитком запальних реакцій з більшою ймовірністю можуть привести еластик або неякісні білизняні барвники.
Ще один недолік синтетики - висока здатність накопичувати статичну електрику. Але в суміші з бавовною або віскозою таку білизну практично не електризується. Однак не варто поєднувати таку білизну з одягом з капрону, нейлону, ацетату, триацетату і їх сумішей. Найкраще віддавати перевагу білизні з натуральних волокон або їх суміші з меншим вмістом штучних. Найсучасніший зимовий варіант - білизна, зроблене з суміші бавовни з шерстю, бавовни з шовком і навіть шовку з вовною. На таких моделях виворіт зазвичай робиться з бавовни, іноді з подчесом, що дає відчуття м'якості і комфорту, а назовні випускають бавовна або шовк.
Вважається, що білизна, зшите з 100% -ного бавовни, ідеально для шкіри. До сих пір бавовна - це найприродніший і найпростіший доброзичливий матеріал для людини, який зберігає тепло в холод. Кожен, хто приносить бажану прохолоду в спеку, що володіє антибактеріальними властивостями і не викликає алергію, бавовна оберігає чутливу шкіру так природно і непомітно, як може робити це тільки сама природа.
Однак бавовна досить легко мнеться і не має потрібної пластичністю. Додавання лайкри в бавовняну основу дозволяє ліквідувати ці недоліки. Віскоза, що входить до складу тканини для білизни, забезпечує високу швидкість вбирання вологи і перешкоджає виникненню статичної електрики, завдяки чому одяг до такого білизни не прилипає. Втім, якісний виріб не повинно містити більше 40% віскози: в іншому випадку воно легко мнеться і також легко рветься.
Нове слово у виробництві нижньої білизни мікрофібра, яку виробляють з поліаміду та поліестеру. Тканина з мікрофібри не вбирає вологу, як бавовна, а пропускає її через себе, завдяки чому волога швидко випаровується. Крім того, мікрофібра не мнеться і добре тримає форму. Правда, технологія виготовлення цієї тканини досить дорога і тому білизна з мікрофібри коштує недешево.
Ще більш дорога технологія використовується при виготовленні таких тканин як модал, тактель і міряв. Це штучні волокна, що містять стовідсоткову целюлозу, виділену з натуральної деревної маси. Така тканина відтворює всі властивості бавовни, але, на відміну від останнього абсолютно не мнеться і володіє високою еластичністю.
Можу запропонувати тобі нижню білизну марки SERGE з чистої бавовни і бавовни з еластаном. Величезна різноманітність моделей. Наприклад, вісім ліній трусиків: стрінги, класична лінія, середня лінія, комфортна лінія (вони поділяються за тим, як високо лінія трусиків проходить по лінії стегна), лінія шортів (в яких відсутній центральний шов і є листівці, завдяки чому вони стають особливо комфортними ), коригуюча лінія, лінія для вагітних , Лінія штанів.
Петербурзька фірма-виробник "крилон" представляє нижню білизну на будь-яку фігуру і для будь-якій життєвій ситуації: від ошатного до еротичного, різних стилів: від повсякденного до гламурного, різних кольорів: від незвичайних тигрових до класичних кольорів. Жінки будь-якого віку від самого юного до елегантного, будь-якої комплекції зможуть знайти в каталозі "крилон" нижню білизну, яке підкреслить достоїнства їх фігури і приховає її недоліки.
Колекція жіночої білизни "Мілавіца" виробництва Білорусь, включає повсякденне, функціональне, ошатне, нічна білизна, купальні костюми. У моді кольорове білизна. Використовуються високоякісні полотна провідних світових виробників з мікроволокнами нового покоління (тактель, міряв, мікрофібра), гігроскопічність, комфортність і гігієнічність яких наближаються до традиційно застосовується бавовні, також вироби шиються з бавовни з лайкрою і віскози.
До різдвяних свят "Мілавіца" підготувала нову колекцію білизни.
Фабрика нижньої білизни "Трибуна" - найстаріше і легендарне підприємство Петербурга. Ця фабрика щорічно виробляє 130-150 тис шт. корсетних виробів, причому, дві третини загального обсягу продукції іде на європейський ринок, і тільки одна третина продається всередині країни. Лінія білизни "Комфорт" від "Трибуни" запропонує тобі бюстгальтер на каркасах з еластичного полотна, на синтепоні, дубльований бавовною; труси з еластичного і бавовняного полотен; бюстгальтер для годуючих матерів з бавовняного трикотажу з відстібаються чашками; бюстгальтер з бавовняного трикотажу з набивним малюнком ...
Природно, виробників, що пропонують білизна з бавовни, досить, в своєму матеріалі я намагалася вибрати ті марки, які влаштовують особисто мене за трьома пунктами: відмінна якість, прийнятна ціна і гарний зовнішній вигляд.
Віддаючи данину білизні з бавовни, треба пам'ятати, що цей матеріал може бути і дуже хорошим, і поганим. Щоб перевірити якість одягу з бавовни, досить розтягнути її і подивитися на світ. Структура тканини повинна бути однорідною - без всяких ущільнень, вузлів і катишков. Якщо структура нерівномірна, значить, білизна виготовлена з поганої пряжі, яка швидко зношується. Якщо на упаковці вказано "мерсеризує", то в якості матеріалу можна не сумніватися. Мерсеризація - операція дорога, і шліфувати погане полотно ніхто не буде.
Говорячи про нижню білизну для холодної погоди, не можна не згадати про термобілизну. Не вдаючись в технічні подробиці, головна відмінність термобілизни полягає в його здатності, завдяки спеціальному плетінню, ефективно утримувати тепло тіла всередині одягу, за рахунок утворення повітряного прошарку. Ряд моделей мають додатковим властивістю виводити зайву вологу з поверхні тіла, залишаючи шкіру сухою. Таким чином, термобілизна дозволяє більш ефективно використовувати своє власне тепло, при цьому, твій комфорт або зручність не тільки не страждає, а тільки виграє. В наявності є різні моделі білизни, призначені для різних температурних режимів і ступеня фізичного навантаження , Для різних видів діяльності в холодну погоду, розрахованих на різні бюджети.
Термобілизна знадобиться для використання раз від разу і кожен день, в прохолодну, вогку погоду або в лютий мороз, просто доїхати до роботи або сісти в промерзлу машину, вийти на прогулянку або для пробіжки на лижах на цілий день. Для справжніх спортсменів є моделі, добре виводять вологу не тільки холодною зимою, але і жарким літом.
Вибираючи білизну тієї чи іншої марки, виготовлене з найбільш прийнятного для тебе матеріалу, не забудь уважно подивитися на шви - адже від них залежить "тривалість життя" вироби і зручність в шкарпетці. Вони не повинні бути дуже грубими, виступаючими (інакше на тілі будуть залишатися рубці), в місцях накладення шва на шов повинен стояти маленький зигзагоподібний Закріплювальний шов, а все нитки - ретельно закладені.
На матеріалі не повинно бути явних дірок від голки - при пранні або в процесі носіння від цих проколів можуть побігти петлі.
Якісно виготовлене білизна завжди має бирку, на якій вказано його склад та надано рекомендації щодо догляду за ним.
Зверни увагу на упаковку - вона не повинна бути пошкоджена. У якісної білизни упаковка завжди індивідуальна. "Розфасовка" за принципом "три в одному", тобто три або п'ять пар трусиків в одній пластиковій коробочці - вірний показник не дуже високої якості.
І, нарешті, про лікувальному нижній білизні. При ревматизмі, артритах, невралгії рекомендується користуватися нижньою білизною з хлорину, оскільки тканину з цих волокон володіє високими теплозахисними, електростатичними та сорбційними властивостями. Правила догляду за такими виробами необхідно строго дотримуватися і ставитися до них так само, як і до будь-якого одягу з синтетики.
В силу погоди, що панує за вікном, кожен день у мене виникає та сама дилема: що надіти на себе, щоб не замерзнути?І тут виникає дилема: бавовна або синтетика?