(Розглядаються комп'ютеризовані швейні машини)
Доброго Вам времени суток! У цьому, що став уже традиційним, огляді ми розглянемо три швейних машини. Всі машинки володіють величезною кількістю рядків, горизонтальним човником і хорошими ергономічними даними.
Brother Innov-is 600
Зовнішнє витонченість, незвичайні вміння і додаткові гаджети - все це втілено в Brother NV 600 .Що хочеться відзначити відразу, так це чудову комплектацію і зовнішній вигляд швейної машини.
У комплект з Brother NV 600 виробник дає нам величезний асортимент швейних спецприладдя, додатковий столик і коленопод'емнік.
Що стосується дизайну, то тут і говорити нема чого, ім'я Brother вже давно попереду планети всієї. Чіткі лінії, величезне поле шиття, безшумна робота всіх механізмів - це тільки видимі переваги цього апарату.
Не можна пройти повз диво здібностей шестисотої моделі. Це єдина швейна машина, яка вміє шити в чотирьох напрямках. Вона володіє системою drop-in, яка, в свою чергу, спрощує заправку нижньої нитки.
Ну і нарешті - світлодіодне підсвічування, різноманіття класичних операцій.
Правда, випробувавши швейну машину Brother NV 600 видно, що частина плюсів плавно перетікають в мінуси. Наприклад, її можливість шиття в усіх напрямках.
Тут історія зрозуміла, через збільшені прорізів в голкової пластині при обробці тонких примхливих матеріалів під сегменти рейки може потрапити тканину, що призведе до некоректної роботи нижнього транспортера.
Також є нарікання до машини за якістю виконання декоративних строчок, це випливає з того, що машина не є вишивальної технікою.
Janome Memory Сraft 5200
Прийшла черга розглянути флагман-лінійку Janome Memory Сraft 5200 . Її представниця модель 5200. Щоб охарактеризувати її, досить одного слова - «класика».
Округлі форми, величезний монохромний дисплей, 504 операції - все, що необхідно для роботи. У даній машині присутня унікальна система, яка не дозволить забитися тонким матеріалами під вушко пластину.
Для цього на голкової пластині виконаний розріз, в який входить спецпластіна, після цього отвір в голкової пластині змінюється, замість еліпсоїдної форми на круглу всього лише в 1,5-1,7 рази більше діаметра голки.
Правда, комплектація трохи підкачала - набір лапок дуже хороший, також є і верхній транспортер, але відсутній коленопод'ёмнік і приставних столик, який дозволяє значно збільшити поле шиття.
Як в будь-якій машині нас більше цікавлять не тільки плюси, а й мінуси. Погляньмо на машину ближче: голкова пластина не має стабілізуючою планки, це може вплинути в подальшому на площинність цієї ж пластини, що дасть додаткові складки на оброблюваному матеріалі.
За підсвічування у машини відповідає лампа розжарювання, в такий сучасній машині і такий застарілий аксесуар, який споживає багато енергії, гріється, постійно перегорає, та й цоколь нестандартний - доведеться замовляти в сервіс центрі.
Astralux 7300 SE
На арену виходить темна конячка Astralux 7300 SE . Дизайн, м'яко кажучи, не приваблює - лінії округлі, плавні, але чогось не вистачає: незручна кришка, яка постійно падає сама, кнопки на панелі нічим не позначені: без інструкції важко буде розібратися. Відсутність жорсткого чохла також невтішно.
Тепер поглянемо на робочі складові: голкова пластина чудово виконана - має стабілізуючу планку, що не дозволить їй змінити свою площинність в процесі роботи.
Підсвічування світлодіодне - великий плюс в сучасній машині. Нижня рейка дивує - має сім сегментів, дворядне розподіл зубів і по ширині вона більше 18 мм, я думаю, що вона ще покаже себе в ділі.
На дисплеї точно відображаються види швів, що зручно при виборі операцій. Порадували практичні кнопки управління - дуже зручно і чітко присутнє натискання.
Регулювання швидкості шиття відбувається плавно, а не має 3 положення швидкості, як у попередніх випробовуваних. Звичайно ж, величезна комплектація з 14 лапок і комплектуючих.
А тепер проведемо кілька тестів:
Беремо тонкий шифон, вставляємо в голку № 60, нитку тонший і «поїхали»:
Brother NV 600 - прошила, трохи підтягнуло, але на побутовому рівні цілком пристойно, враховуючи той фактор, що машина має електронне натяг нитки і в ручну дуже складно потрапити в баланс з нижньої ниткою.
Janome Memory Craft 5200 - цей тест повинен бути коником цієї машини. Все ті ж умови, але нагадую - у неї є коник для прошивання тонких матеріалів пластина, яка закриває отвір в голкової пластині. Прошила вона добре, без стягування, все чітко, але трохи підтягнути натяг і все буде відмінно, до якості промислової машини, звичайно ж, не дотягує, рядок трохи під кутом але якість дуже пристойне. П'ятірка з мінусом.
Astralux 7300 настройки ті ж, звичайно немає горезвісної пластини, але зате семисегментного рейка, я думаю, зробить свою справу. Регулятор натягу стоїть на автоматі. Прошиваємо - відмінно, нітрохи не гірше ніж у Janome, також необхідно трохи відрегулювати натяг нитки. Стібок до стібка все рівно.
У цьому тесті все машини показали себе з дуже хорошого боку, але це і зрозуміло машини з добротного сегмента.
Проводимо тест на двох типах матеріалів: на щільному і на тонкому. Виконуємо найскладнішу петлю з вічком.
результати:
Brother NV 600 на важкому матеріалі - все чудово і добротно, можна легко виконувати петлі навіть на пальто. Але на тонкому матеріалі стягнуло і підім'яла - відразу можу сказати, необхідно ставити стабілізуючу пластину.
Janome 5200 - якість на різних матеріалах по затягуванню петлі абсолютно однакове - нічого не стягнуто, що не зібрано, але око якийсь не круглий, а приплюснутий. Як декоративну петлю я б не використовував.
Astralux 7300 - ось тут можу сказати «ідеал», сам не очікував, чітко рівно, стібок роздільний. Вічко має форму кола, а не еліпса. Дуже радий.
Ну і що став вже традиційний тест на безперервну роботу. Включаємо всіх випробовуваних на максимальній швидкості.
Включаємо всіх випробовуваних на максимальній швидкості.
Після 15 хвилин змін немає
Після 30 хвилин у Janome Memory craft 5200 незначно нагрілася панель в області підсвічування. У інших досліджуваних змін немає.
Далі вважаю проведення даного тесту недоцільним, так як машини безперервно стільки не працюють.
висновок:
Всі випробовувані моделі показали себе з дуже цікавою боку. Деякі моделі прекрасно поводяться з найтоншими матеріалами, деякі мають ідеально чітку траєкторію рядки, деякі максимально зручні для користування.
Практично всі моделі прагнуть поєднати в собі всі ці якості - практично у всіх це вийшло, у кого-то в більшій мірі або в меншій. Якщо постав вибір покупки між цими трьома моделями, то я б розподілив пальму першості в такий спосіб.
Третє місце я б віддав Janome Memory Craft 5200 - машина добре себе показала в усіх тестах, але в кожному потрібна, якась дароботка, регулювання, настройка - згадується стара добра чайка, яка шиє добре, але хочеться більшого, хоча куди більше.
Друге почесне місце займає швейна машина Brother nv 600, яка підкорила своїм дизайном, ніким неповторними родзинками в шиття. Якщо Ви хочете бути завжди на крок попереду всіх, то ця Ваша машина.
Результати в шиття вона показала також пристойні. Лідерство взяла швейна машина Astralux 7300 SE - на перший погляд непоказний дизайн, важку вагу, відсутність додаткового столика, записала машину в аутсайдери, але подивившись на результати шиття ми просто здивувалися. Чіткий рівний стібок, як у промислової машини. Коріння японського заводу HAPPY дали про себе знати.
Даною машині ставлю п'ять балів. Кожен знайде щось своє в цих машинах.
У даній статті ми провели порівняння швейних машинок Brother NV 600, Janome Memory Сraft 5200 і Astralux 7300 SE. Отримати інформацію про порівняння інших швейних машин ви можете на сторінці « огляди ». Сайт регулярно оновлюється і доповнюється новими оглядами, не пропустіть!