- Де зробити аналіз води в Києві?
- Лабораторія води в Харкові "WaterService Lab"
- Виїзд фахівця для відбору води:
- Порядок відбору проби для хімічного аналізу води:
- Порядок відбору проби для бактеріологічного аналізу води:
- Всі проби слід забезпечити супровідними запискою із зазначенням:
Аналіз води дозволяє визначити склад води, дати точну оцінку її якості, а також встановити відповідність чи невідповідність чинним нормам і критеріям. Аналіз виконується в незалежній профільної лабораторії. На підставі отриманих результатів робиться висновок про придатність води для господарсько-побутових потреб, а також для пиття. Крім того, аналіз води є першим етапом у виборі обладнання для очищення води.
Де зробити аналіз води в Києві?
Лабораторія води "Судова незалежна експертиза України"
Вартість аналізу води
- Базовий 14 показників - 300 грн.
- Стандарт 24 показника - 500 грн.
- Повний 32 пок. + Фізіологія - 800 грн.
- Мікробіологія 4 показника - 400 грн.
Контакти лабораторії
- Адреса: 03179, г. Киев, пр-т. Перемоги, 123
- Контактний телефон: (044) 392-14-48
- Прийом громадян - за попереднім записом
- Відкрити карту проїзду
Лабораторія води в Харкові "WaterService Lab"
Вартість аналізу води в Харкові
- Базовий 14 показників - 250 грн.
- Стандарт 24 показника - 450 грн.
- Повний 32 пок. + Фізіологія - 750 грн.
- Мікробіологія 4 показника - 400 грн.
Контакти лабораторії
- Адреса:; г. Харків, пр-т. Леніна 56, офіс 212
- Контактний телефон: +38 (067) 196-22-23
- Прийом громадян - за попереднім записом
- Відкрити карту проїзду
Забір води для аналізу здійснюється нашим фахівцем в будь-який зручний для вас час з пн-пт, або ж ви можете привезти воду самостійно.
Виїзд фахівця для відбору води:
- Київ - 150 грн.
- Київська область - від 250 грн.
- Харків - 100 грн.
- Харківська область - від 150 грн.
Аналіз води зі свердловини і колодязя
Якщо у вас нова свердловина або колодязь, то пробу для аналізу слід відбирати через 2-3 тижні експлуатації. Справа в тому, що будівельні та бурові роботи впливають на склад підземних вод, що може привести до некоректних результатів аналізу. Лише через зазначений час мінеральний склад знову повернеться до первісного вигляду.
Важливо! Набирайте пробу тільки в чисту пластикову або скляну тару, наприклад, з-під "мінералки". Перед забором кілька разів прополощіть ємність. Не використовуйте тару з-під солодких газованих напоїв, пива, квасу, так це може привести до некоректних результатів аналізу.
Порядок відбору проби для хімічного аналізу води:
- Безпосередньо перед забором проби на аналіз прокачати свердловину 1-2 години. Забруднення, застояна в трубах, може спотворити результат.
- Набирайте пробу тільки в чисту пластикову або скляну тару. Перед забором кілька разів (не менше 5) прополощіть ємність тієї ж водою, яка підлягає аналізу. Чи не мийте тару содою або миючими засобами.
- Для визначення наявності розчиненого заліза (Fe2 +), необхідно додатково набрати воду в ємність об'ємом 0,5 літра, попередньо додавши туди чайну ложку столового оцту (не обов'язково).
- Ємність потрібно заповнити доверху, а потім легко натиснути з боків, щоб не було повітряного прошарку. Після цього щільно закрийте кришку і загорніть пляшку в папір або пакет темного кольору.
- Важливо доставити пробу якомога швидше, так як деякі забруднення випадають в осад, що може вплинути на правильність результату. Однак якщо немає можливості відразу відправити пробу в лабораторію або офіс компанії " WaterService ", Можна зберігати її в холодильнику не більше 36 годин.
Важливо! Слід уникати попадання на пробу прямих сонячних променів.
Порядок відбору проби для бактеріологічного аналізу води:
- Проба води береться тільки в спеціальну ємність, яку можна взяти в лабораторії або тару з під фізрозчину об'ємом 400 мл (можна придбати в аптеці)
- Шланг або кран, з яких береться проба, необхідно ретельно обпалити спиртової пальником, а при її відсутності - факелом (для цього кінець пінцета, обмотаний ватою, просочують спиртом і підпалюють)
- Далі спустити воду під сильним напором протягом 5-10 хвилин, не менше двох разів промити тару і пробку, потім не доверху заповнити її і щільно закрити. Пробку слід надійно зафіксувати за допомогою скотча.
Всі проби слід забезпечити супровідними запискою із зазначенням:
- місця відбору (село, ділянка тощо);
- джерела (водопровід, колодязь, свердловина, вода і т.п.);
- дати і час відбору (число, години, хвилини).
Де зробити аналіз води в Києві?