Пристрасть до прикрас не тільки у жінок, але і у сучасних чоловіків більше нікого не дивує. Але що ж підійде для відтінення індивідуальності, крім стандартного набору з костюма, краватки, дорогого годинника, рідше очок? Наряди неймовірних кольорів зі стразами, химерні золоті прикраси з образом серйозного чоловіка якось не в'яжуться.
Тут на допомогу приходить чоловічий парфум - річ невловима, повітряна, але разом з тим дуже важлива. Обраний чоловіком аромат здатний не тільки показати його власника у вигідному світлі, іноді він здатний зіпсувати його імідж, якщо не дотримуватися кількох непорушних правил.
- Про те, що спиртні напої змішувати не можна, відомо кожному. Це ж закон поширюється і на парфумерію. Якщо використовувати дезодорант з одним запахом, лосьйон після гоління з іншим, а одеколон з третім - крім невиразною мішанини запахів, ви нічого не доб'єтеся. Вирішити таку проблему легко: користуватися дезодорантом і лосьйоном без запаху, або ж розоритися на покупку парфумерних продуктів марки, яка вам подобається.
- Не варто покладатися на твердження «чим дорожче, тим краще». Воно часто можна застосувати до побутової техніки, автомобілів, меблів, але ніяк не до парфумерії. Дуже дорогі аромати, які створюють парфумери в момент натхнення, рідко підходять для повсякденного використання, так як можуть пахнути чим завгодно - від запаху бензину до запаху сільської бруду. Це, звичайно, не означає, що варто стрімголов кинутися в найближчу підземку і скупити представлені на лотках флакони невідомого походження, вміст яких і парфумом назвати складно.
- Необхідно підібрати аромат, який буде підходити саме вам. Покупки краще робити в фірмових магазинах і великих торгових центрах, так як загальновизнані виробники парфумерії дозволяють продаж своєї продукції тільки в них.
- Чоловіча дружба, справа, безперечно, хороша і потрібна. Але ось походити на братів-близнюків навряд чи варто. Тому не вибирайте "мужской_парфюм" тільки тому, що таким користується ваш кращий друг. У кращому випадку, однаковий запах викличе здивування оточуючих, в гіршому - при поганому освітленні вас можуть і переплутати.
- прийшовши в парфумерний магазин не намагайтеся осягнути неосяжне. Перенюхати всі представлені аромати без шкоди для здоров'я (як мінімум, головний біль вам забезпечена) і нюху точно не вийде. Попросіть спеціальні паперові смужки для проб - блоттери. Якщо нюхати відкритий флакон або ковпачок - об'єктивної думки не складе, в ніс вдарять спиртові пари.
- Чи не хапайте перший вподобаний аромат: він змінюється з часом. Визначити, чи хочете ви так пахнути можна тільки через кілька годин, заодно і стійкість перевірите.
- Що вибрати - туалетну воду або одеколон? Слід враховувати, що в туалетній воді міститься 8-20% ароматичних компонентів, коли як в одеколоні тільки 2-8%. Але одеколон в нерозпечатаному вигляді може зберігатися близько п'яти років, туалетна вода тільки чотири. Різниця в тривалості зберігання не має значення, якщо ви купуєте "мужской_парфюм", щоб використовувати його, а не поставити на поличку. Відкриті флакони, як туалетной_води, так і одеколону зберігаються не більше двох років.
- Вибір запаху залежить не тільки від вашого характеру і переваг, але і від оточення. Якщо ви близько контактуєте з людьми на роботі, недоречні будуть пряні, насичені запахи. Можна дозволити собі легкий цитрусовий аромат в мінімальній кількості.
- Але це на роботі, а у вільний час дозвольте собі все, що душа забажає. Звичайно, якщо не боїтеся громадського осуду.
нові коментарі
Але що ж підійде для відтінення індивідуальності, крім стандартного набору з костюма, краватки, дорогого годинника, рідше очок?