Час зимових канікул - відмінний період, щоб зайнятися виготовленням новорічних виробів з дітьми 6-7-8 років. Цей вік ще має на увазі активну участь батьків у житті дитини, і якщо провести його з користю, то результат тільки порадує.
Падалка на Новий рік дітям 7 років з паперу
Найпростішим, дешевим і вдалим матеріалом для виготовлення новорічних поробок для дітей 7 років і старше вважається звичайна папір - біла або кольорова. За допомогою неї можна зробити найнеймовірніші прикраси, як плоскі, так і об'ємні.
Семирічні діти вже досить спритно управляються з ножицями, знають техніку безпеки при роботі з ними, а тому проблем не виникне, так, як це буває з малюками.
Найпростіше - за допомогою ножиць зробити фігурну сніжинку. Можна використовувати білий аркуш або ж кольоровий папір - так навіть цікавіше. Для роботи буде потрібно зробити кілька круглих заготовок за допомогою циркуля.
Звернувши коло в кілька разів отримаємо трикутник. На ньому треба зробити надрізи там, де здається потрібним. Розгорнувши заготовку, отримаємо відмінну різьблену сніжинку, яку можна приклеїти на вікно або повісити на ялинку.
Дуже швидко і просто можна зробити кольорові ліхтарики. Для цього аркуш паперу А4 розрізають навпіл і з кожної половинки вийде одна ялинкова іграшка.
Для того, щоб вийшли прорізи необхідно скласти листок по горизонталі і розрізати до середини ножицями. Після цього лист розгинають, склеюють по зрізу і надають форму ліхтарика, злегка натиснувши на нього. Якщо зверху приклеїти смужку паперу, то такою іграшкою можна прикрасити ялинку.
У сім-вісім років діти вже досить непогано справляються з найпростішими орігамі. Є безліч ідей, як зробити ялинку за допомогою складання листка по лініях. Натренувавшись на одній, дитина з задоволенням буде робити такі ялинки в подарунок друзям.
Які ж новорічні вироби для дітей 7 років обходяться без символу свята - ялинки. Зробити її можна всілякими способами. Спробуйте зробити це з паперових кружечків. За основу піде конус з цупкого паперу або картону.
Починаючи з самого низу, дитина повинна наклеювати гуртки на конус, змастивши при цьому клеєм лише половину кружечка. Такі гілочки-лусочки йдуть внахлест, що надає поделке обсяг.
Дуже просто зробити паперову гірлянду для прикраси кімнати. Для цього буде потрібно кольоровий папір і ножиці. Згинаючи листи і нарізаючи з «соломкою» отримуємо тонкі голочки. Щоб гірлянди вистачило на всю кімнату, потрібно склеїти деталі.
З тієї ж паперу і додаткового декору можна зробити забавні мордочки тварин. Додавши до них петельку з блискучою нитки, отримаємо новорічну іграшку, яку дитина з гордістю повісить на ялинку.
Новорічні вироби з різних матеріалів
Але не тільки з паперу діти можуть творити свої новорічні шедеври. Для цієї мети відмінно підійде фетр. Діти, які на уроках праці вже навчилися поводитися з голкою, без проблем зможуть зшити маленькі ялинкові прикраси, якщо мама попередньо розкроїть деталі.
Іграшки можна набити ватою, залишивши для цього маленькі отвори. Як декор відмінно підійде бісер, паєтки або будь-які блискучі дрібні прикраси.
Чудовим матеріалом для виготовлення всіляких виробів, в тому числі і новорічних, є солоне тісто. Діти шкільного віку вже без праці можуть робити прості фігурки, особливо, якщо є можливість використовувати формочки або трафарети. Щоб потім повісити вироби на ялинку, в тісто перед сушінням вдавлюють мотузочку. Декоративні елементи після висихання фарбують гуашшю і покривають лаком.
Звичайні шишки, які є в якості природного матеріалу для виробів в кожному будинку, можна прикрасити до свята. За допомогою кульок з вати, фетру, вовни, намистин або пластиліну, шишечка перетворюється в мініатюрну ялинку. Дитина впорається з цією справою навіть без участі мами.