- Янголята з паперу - немає нічого простіше
- Справжні вироби - сувеніри з полімерної глини
- Ганчіркові ляльки - поєднання краси і простоти
Маленькі янголята, виконані своїми руками - хороший подарунок для близьких до Нового року, Різдва, Дня Закоханих і будь-якого іншого свята. Зробити янголят з різних матеріалів не складе ніяких труднощів. Головне - запастися творчим настроєм, терпінням і вибрати тут техніку виготовлення янголят, яка найбільше припаде вам до душі.
Янголята з паперу - немає нічого простіше
Навіть янголята з паперу дуже оригінальні, незважаючи на простоту свого виконання. Для того щоб виконати такі янголята своїми руками вам буде потрібно картон. З нього формується конус-основа, до якої кріпиться голова за допомогою дротяного каркаса або клею. Її можна виконати з фольги, або використовувати пластмасовий кульку або намистину. Їх обертають папером і кріплять до тулуба. Основу також слід обернути гофрованої або креповой папером.
Крила формують з паперу або пір'я і приклеюють до основи. Руки і німб можна зробити з стрічки або згорнутої паперу. Декорувати таких янголят можна тасьмою, стрічками, блискітками, мішурою і т.д.
Справжні вироби - сувеніри з полімерної глини
Такі янголята легко виконуються своїми руками. При бажанні можна скласти прекрасну композицію з декількох фігурок або відтворити різдвяну сценку. Головне - дати волю своїй фантазії і не боятися експериментувати.
Для того щоб виконати янголятка в цій техніці вам буде потрібно біла глина. З білої глини створюємо конус, який буде тілом ангела. За допомогою жорсткої щітки наносимо «структуру» тканини. Голову і руки краще зробити з глини двох кольорів - білого і рожевого, щоб фігурка вийшла більш «живою». Особа можна сформувати пальцями або використовувати для цього готову форму. Робимо руки, які відразу кріпимо до рукавів. Пальці зручно прорізати ножицями, а обробку на рукаві виконати зубочисткою або голкою. З розкотив тонкого шматочка глини робимо мережива і комір. Щоб вийшли коричневе волосся - з'єднуємо зелений і червоний кольори. Зубочисткою намічаємо волосся і робимо зачіску. Для крил використовуємо білу глину. Ліпимо «крапельки», розплющуємо їх і наносимо фактуру.
Скористайтеся цією простою інструкцією по створенню янголятка і ви без проблем зробите таку іграшку
Всі деталі поступово з'єднуємо, надаємо фігурці потрібну позу (нахил голови, підняті або опущені руки), додаємо дрібні кольорові елементи декору - очі, губи. Різдвяні янголятка готові!
Ганчіркові ляльки - поєднання краси і простоти
Ще популярні у рукодільниць янголята своїми руками, створені з тканини. Можна зшити ось таку ляльку-ангела.
Тряпічная лялька-ангел це відмінна прикраса як на ялинку, так і для всього будинку
Для її виготовлення вам знадобиться вовняний і звичайний трикотаж, фліс, синтепон, лляні нитки, стрічки, мережива, бісер.
Викроює заготовки за шаблоном.
Зшити їх можна на машинці або вручну (як зручніше), не забуваючи залишити отвори (в голові і в тільце), через які деталі можна буде вивернути і наповнити синтепоном.
Далі формуємо і кріпимо до тіла руки, додаємо очі-намистини. Зшиваємо «светр», одягаємо на ляльку і підшиваємо поділ і рукави, щоб вони не розтріпалися. Так само чинимо з коміром.
Щоб зробити ангелика волосся, нитки наметовому в кілька шарів на книгу, прошиває, щоб вийшов «проділ», знімаємо і розрізаємо посередині.
Крила зшиваємо: складаємо 2 частини і по краю обробляємо декоративним швом «вперед голка», підрізаємо, якщо десь деталі не збігаються.
Декоруємо ляльку стразами, бісером, стрічками. Пришиваємо мереживний під'юбник і манжети. За проділу пришиваємо волосся, які також можна прикрасити стрічкою або заплести в косички. Закріплюємо на голові німб, який можна виконати з фольги або забарвленого картону.
Ззаду можна прикріпити петельку. Тоді у нас вийдуть новорічні янголята на ялинку. Можна робити янголята своїми руками разом з дітьми. Це легко і дуже цікаво. Головне - дотримуватися обережності.
Вибравши варіант виготовлення янголят, не бійтеся експериментувати. Тоді у вас неодмінно вийдуть прекрасні янголята, кожен з яких матиме свій власний характер і характер. Творчих успіхів і натхнення вам!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.