- Види шнурівки кросівок
- Шнурівка кросівок з 6 дірками
- Шнурівка кросівок з 5 дірками
- Шнурівка кросівок з 4 дірками
- Шнурівка кросівок Найк
- Кросівки без шнурівки
- Схема шнурівки кросівок
- Шнурівка кросівок без зав'язування
- Відео: Красива шнурівка кросівок
- Група ВК - Ідеї для нових ...
- 36 оригінальних способів шнурування взуття
- Особливості шнурків для взуття
- Прийоми і види шнурівки кросівок
- перехресний метод
- Різновид перехресного методу
- Європейська шнурівка
- Прямокутна або пряма шнурівка
- Метод захованого вузла
- Шнурівка для хащі
- Римський спосіб
- «Драбинка»
- «Метелик»
- подвійна спіраль
- Вузлова
- Способи зав'язування взуття з різною кількістю дірок
- Основа шнурування - «Зигзаг»
- решітка
- прихований вузол
- Драбинка
- дисплей
- Зворотній ланцюг
- заплутаній слід
- блискавка
- пілкоподібній
- подвійне перехрещення
- однією рукою
- Оригінальна шнурівка кросівок і кедів
- Шнурівка жіночих кросівок і кедів
- Відео: «Як зав'язати шнурки на кросівки прикольно і красиво? «
- Відео: «5 КРАЩИХ СПОСОБОВ зашнурувати ВЗУТТЯ«
- Шнурівка кросівок з 5 дірками
- Шнурівка кросівок з 6 дірками
- Шнурівка кросівок з 7 дірками
- Як красиво зав'язувати бантики на кросівках і кедах?
- Відео: «Як красиво зав'язати шнурок на кедах або кросівках? «
Сучасним модникам і модницям не обійтися сьогодні без трендових кросівок, снікерсів або кедів. Про те, як зашнурувати кросівки красиво читайте далі.
Кросівки стали всепоглинаючим трендом, вже можна носити їх з будь-яким одягом, навіть з класикою. Летять спідниці, строгі плаття сьогодні комплектуються нізкообрезаннимі білими сникерсамі або кросівками і це поєднання вже давно нікого не дивує. Варіанти шнурівки від виробника можуть набриднути через час і ви легко зможете перешнуровать свої улюблені кросівки.
Види шнурівки кросівок
Шнурувати будь-яке взуття можна по одній з наступних методик:
- традиційна перехресна
- Шнурок проводиться через самі близькі до носку дірки і виводиться з двох сторін на рівній відстані.
- Шнурки перетинаються і вводяться зсередини назовні через наступну пару дірок.
- Далі дія повторюється в залежності від кількості дірок. Цей тип шнурівки зазвичай пропонують виробники.
- Хрестики над-під. У цьому способі ви чергуєте введення в отвір, таким чином виходять гарні хрестики.
- Пряма шнурівка. Один кінець шнура проходить через усі дірочки змійкою. Виглядає акуратно, але в експлуатації досить важко затягнути кросівки.
- Шнурівка метеликом. Дуже схожа за схемою на шнурівку хрестиком над-під, але в цьому випадку хрестиків знизу немає, замість хрестика шнурок піднімається вертикально в наступну дірочку.
- Військова шнурівка. Дзеркальне відображення шнурівки метеликом, залишаються тільки нижні хрестики, а перехрестя «над» замінено вертикальним переходом шнурка до наступного отвору.
Шнурівка кросівок з 6 дірками
Шість дірок - це стандартна кількість отворів для спортивного взуття. Саме таку кількість дозволяється максимально правильно зафіксувати ногу, що важливо при заняттях спортом. Існує майже 4 000 спосіб шнурівки і напевно можна придумати ще більше.
Щоб урізноманітнити шнурівку ваших кросівок використовуйте різнокольорові шнурки або декоративний спосіб плетіння, про яке буде розказано далі.
Шнурівка кросівок з 5 дірками
Для шнурівки 5 дірок підійдуть різні способи, наприклад шнурівка-пила.
- Пропустіть шнурок через нижні дірочки, так щоб кінці виявилися всередині кросівка.
- Правий кінець шнурка витягніть через дірочку, яка знаходиться над ним, а лівий простягніть навскоси в третю знизу дірочку (друга дірка зайнята правим кінцем).
- Обидва кінці проведіть строго горизонтально до дірочок з лівого боку черевика і повторіть дії.
Шнурівка кросівок з 4 дірками
Деякі кеди і черевики мають всього 4 дірочки з кожного боку для шнурівки. В основному це літнє взуття, яка має шнурівку більшою мірою для декоративної мети.
Для вас кілька варіантів шнурівки:
Шнурівка кросівок Найк
Фірма Найк щорічно представляє безліч різних варіантів кросівок для будь-якого випадку. Відмінна риса цих кросівок - широкі шнурки і буква N або галочка на боці. Ви можете використовувати будь-який з описаних способів для шнурівки цих кросівок.
Якщо вам не подобається бант, який завершує шнурівку ви можете ховати його під язичком кросівок або використовувати хірургічний вузол:
- На кінці правого шнурка зробіть петлю.
- Проведіть в петлю лівий шнурок, але не затягуйте.
- В отвір між робочим кінцем правого шнурка і петлею проведіть кінець лівого шнурка, так щоб вийшли 2 схожі петлі.
- Тепер затягуємо вузол тугіше.
Кросівки без шнурівки
Кросівки без шнурівки можуть відноситься до категорії спортивних тапочок, які поширені серед людей, що займаються водними видами спорту. Інший варіант кросівок без шнурівки - сліпони. Популярність цієї простої взуття наростає вже кілька сезонів. Спортивний «настрій» таких кросівок очевидний і в той же час вони відмінно поєднуються з повсякденним і навіть ошатною одягом.
Сліпони сідають на ступню за рахунок гумових вставок з боків і відмінно утримують ногу.
Схема шнурівки кросівок
Схем шнурівки представлено дуже багато, використовуються різні перетину і кольору. Наприклад декоративна шнурівка під назвою «Світова павутина»:
- Протягніть шнурок в передостанню (рахуючи від низу) пару дірок, так, щоб кінці шнурків знаходилися всередині кросівка. Шнурівка буде просуватися спочатку до низу, до носку, а потім підніметься назад.
- Лівий кінець шнурка простягніть навскоси і протягніть в дірочку по правій стороні, яка розташовується через одну поділку від першого горизонтальної ділянки.
- Наступний крок - необхідно знову протягнути шнурок навскоси, пропускаючи найближчим розподіл. Якщо у вас 6 дірок в кросівках, то ви повинні потрапити в найближчу до носку дірку.
- Простягніть кінець шнурка вертикально в наступну дірку, що розташовується над ним і знову повторіть 2 перехрестя, в результаті лівий шнурок повинен вийти в далеку від носка дірку з лівого боку кросівка.
- Повторіть все ті ж дії з правим кінцем, тільки відобразіть їх дзеркально.
Для тих, хто не боїться труднощів і горить бажанням виділитися з натовпу, ще кілька схем, на яких показана черговість шнурівки. Можливо, вийде не з першого разу, але головне не впадати у відчай, поступово опанувавши різними техніками, ви зможете швидко і легко їх комбінувати і вигадувати щось своє.
Шнурівка кросівок без зав'язування
придумка сучасних дизайнерів дозволяє зовсім не морочитися над зав'язуванням шнурків, використовуючи еластичні шнурки-гумки. Це маленьке пристосування представляється собою гумку (або силіконовий шнурок) довжиною близько 3-4 сантиметрів, на кінцях у якій закріплені блочки. Ви можете створити будь-який малюнок, використовуючи таке нехитре пристосування, а також поєднати кілька кольорів.
Оригінальна шнурівка кросівок - це простий і бюджетний спосіб внести родзинку в свій образ. експериментуйте, мене, залишайтеся стильними та модними!
Відео: Красива шнурівка кросівок
на моїх кедах тільки 5 дірок, а за допомогою Інтернет на всіх сайтах від 6 дірок і большеАнна))
Алла
Вікторія Через коліно.
Кирило офигеть, проблеми у людей ...))
Катерина сіточкою з носа: через одну
* / * / * / * /
* ** * * а потім в ін сторону
Tags: Як, можна, зав'язати, шнурки, на, кедах, з, 5, дірками
Група ВК - Ідеї для нових ...
Дана стаття допоможе вам розібратися, як зав'язувати шнурки красиво! ... часто встречется і повністю відображає, як можна красиво зав'язати шнурки! ... крутих шнурівок, але тільки розрахованих на 5 дірок з одного боку, ...
36 оригінальних способів шнурування взуття
Сьогодні таке взуття, як кеди і кросівки, перестала вважатися тільки спортивної, перейшовши в розряд повсякденного. Шнурівка може надати оригінальність вашого взуття.
Необов'язково використовувати традиційні шнурки. В якості оригінального прикраси підійдуть широкі шовкові стрічки, скорочення нитки, міцна тасьма будь-якого виду. Можна використовувати і тонкі смужки міцної тканини двох кольорів - з їх допомогою у вас вийде відтворити так звану шахову шнурівку, яка виглядає дуже красиво. Якщо шнурівка кедів буде поєднуватися з будь-яким предметом вашого образу, наприклад, футболкою або сумкою, це допоможе вам виглядати дуже стильно. Не бійтеся експериментувати - адже така, здавалося б, непомітна деталь, як шнурівка, здатна внести родзинку в ваш образ.
Хочу запропонувати вашій увазі 36 оригінальних способів шнурування взуття (черевик, кед, кросівок).
1 Традиційний перехресний метод шнурівки
Шнурок пропускається через нижні дірки і виводиться назовні з обох кінців. Кінці перетинаються, а потім пропускаються зсередини назовні через отвори. Доходите до верхніх дірочок і зав`язуєте шнурки. Цей метод легкий і зручний.
2 Шнуровка хрестиками над-під
Якщо на черевику непарна кількість пар дірочок, починайте шнурувати зсередини (як на фото черевика), а якщо парне - то зверху (як на схемі). Це дуже гарний і простий спосіб, що зменшує до того ж знос ваших шнурків!
3 Проста пряма шнурівка
Один кінець шнурка простягається відразу до самого верху, а інший проходить через усі дірочки. Підходить для черевиків з парним кількістю пар отворів. Досить складно вирівняти хвостики шнурків, щоб зав'язати їх, зате виглядає шнурівка дуже акуратно.
4 Шнуровка для лісової гущавини або велоспорту
Виглядає не дуже, зате вузол шнурка в силу його розташування збоку (всередині для лісу або зовні для катання на велосипеді) нізащо не чіпляється і не розв'язується.
5 Магазинная шнурівка
Один кінець шнурка відразу пропускається в верхню протилежну дірочку, а другий кінець поступово шнурує весь черевик, виконуючи подобу спіралі. Цей спосіб можна модифікувати, пропустивши один кінець не навскіс, а сховавши як в простій прямий шнурівці (3 спосіб зашнурувати черевики з цієї статті).
6 Шнуровка Світова павутина
Дуже декоративна шнурівка, особливо для високих черевиків або чобіт з використанням шнурків контрастного кольору. Уважно читайте схемою, щоб не заплутатися (починаєте з сірого відрізка-середини шнурка, потім один кінець показаний блакитним, інший - жовтим).
7 Подвійна зворотна шнурівка
Більш економна модифікація методу шнурівки. Для нього можуть згодитися і шнурки трохи коротший.
8 Шнуровка метеликом
Названа так за схожість з краваткою-метеликом. Якщо на черевику непарна кількість пар дірочок, то зробіть спочатку прямий стібок по верху (як на схемі), якщо парне - внизу (як на фото черевика). Хрестики-метелики можна робити на тих ділянках черевика, які потрібно стягнути, і робити пропуски там, де нозі можна дати трохи свободи. Можна використовувати відносно короткі шнурки!
9 Військова шнурівка
Це зворотний варіант шнурівки метеликом. Названий військовим, тому що так шнурують черевики солдати британської, голландської, французької та бразильської армій. А що, виглядає непогано, та й шнурки не треба довгі ...
10 Шнуровка Залізниця
Дуже схожий на попередній метод, тільки на вивороті шнурки йдуть не по діагоналі, а прямо. Цей спосіб шнурування підходить тільки для тонких або плоских шнурків, тому що шнурки проходять через дірочки двічі. Саме тому шнурівка дуже міцна, проте її складно затягнути.
11 Шнуровка подвійною спіраллю
Красива і швидка шнурівка, яка зменшує тертя і що продовжує життя вашим шнуркам. Лівий і правий черевик можна для симетрії зашнурувати в дзеркальному відображенні.
12 Шнуровка Решітка
Таку шнурівку складно затягнути, але вона, тим не менш, користується дуже великою популярністю за свою декоративність. Щоб спростити роботу, спочатку сплетіть всю шнурівку одним кінцем, а потім вже пропустіть крізь решітку інший кінець шнурка. Таку решітку можна сплести лише на черевиках з 6 парою дірочок.
13 Гратчаста шнурівка
По суті така ж шнурівка, як і попередня, але для неї згодяться шнурки і трохи коротший. Економічний варіант.
14 Шнуровка Зіп-блискавка
Кросівки - унікальна спортивне взуття, в якій все продумано до дрібниць: міцна і еластична підошва, дихаючий верх, зручна, що додає комфортності під час експлуатації устілка, стійкий задник, надійні шнурки, стильний дизайн. Чи знаєте ви як кросівки зашнурувати, щоб вони виглядали ще цікавіше?
Особливості шнурків для взуття
Можливо комусь шнурок здасться не найголовнішим елементом взуття, проте без нього важко обійтися. Ця деталь з'явилася на початку минулого століття, до цього в якості застібки використовували різноманітні гудзики і пряжки. Шнурками прийнято називати встановленої довжини мотузки, виконані з натуральних або синтетичних матеріалів. Спеціальні металеві, пластикові або силіконові наконечники, що знаходяться по обидва боки, не тільки полегшують процес шнурування, але і захищають шнурок від розтріпування. Щільно затягнутий і зав'язаний шнурок надійно фіксує стопу, варто його послабити або розв'язати - нога легко покидає взуття.
Прийоми і види шнурівки кросівок
Напевно, багато хто навіть уявити не можуть, скільки всіляких варіантів зав'язування шнурків існує сьогодні: від звичних версій до самих хитромудрих плетінь. До речі, ці способи шнурівки кросівок підійдуть для будь-якого взуття з аналогічними застібками. Оригінальний спосіб протягування в отвори, перекручування між собою, зав'язування вузлів і бантів дозволить людині виділитися і привернути до себе увагу. Розглянемо найпопулярніші види зав'язування шнурків на кросівках, їх переваги та недоліки.
перехресний метод
Цей спосіб не дарма називають класичним, адже він є найпоширенішим і зручним. Легку шнурівку зигзагом може виконати навіть маленька дитина. Саме такому простому варіанту зав'язування шнурків вчать дітей батьки і вихователі дитячих садів.
Процес починають знизу: зав'язку пропускають зсередини через нижні отвори, виводять назовні, перехрещують, після чого проводять аналогічні рухи з другою парою дірок. Дії повторюють до остаточного зав'язування взуття. Шнурок, зав'язаний таким чином, знаходиться практично зовні, тому абсолютно не натирає ноги. Невеликий мінус - можливо смятие кросівок.
Різновид перехресного методу
Відмінність цього способу від попереднього в тому, що шнурки вводять в отвори зверху вниз, перехрещують всередині, потім виводять назовні, де знову перехрещують. Плюсами даного варіанту вважають швидкість, легкість, а також зниження зносу. Однак варто врахувати, що цей спосіб підійде для взуття з парним числом отворів. В іншому випадку верхні кінці будуть спрямовані всередину кросівка, що викличе незручності при зав'язуванні.
Європейська шнурівка
Даний спосіб називають також зав'язуванням драбинкою. Техніка трохи відрізняється від попередніх, хоча не менше проста і швидка.
послідовність:
- через нижні дірки зав'язку виводять назовні;
- один (наприклад, лівий) кінець протягують навхрест і виводять через отвір на протилежній стороні;
- інший (правий) - виводять таким же чином тільки минаючи один отвір;
- повторюють до повного зав'язування.
Переваги європейського варіанту в тому, що зашнурована таким способом взуття досить щільно прилягає до ноги, процес зав'язування виконується швидко, шнурівка має акуратний зовнішній вигляд. При отриманні травми ноги, коли важливо швидко зняти взуття, зав'язані цим методом шнурки дуже легко розрізати. Мінус: якщо відстань між дірками досить велике, втрачається привабливість.
Прямокутна або пряма шнурівка
Модна пряма шнурівка кросівок застосовна для взуття з парною кількістю пар отворів. Особливість - відсутність всередині взуття діагональної шнурівки.
Техніка зав'язування:
- шнурок простягають всередину нижніх отворів;
- правий кінець піднімають зсередини кросівка, протягують спочатку в праву, потім ліву дірку;
- ліву частину шнурка виводять аналогічно, минаючи лише один отвір;
- процедуру повторюють до повного зав'язування взуття.
Існує також полегшений варіант прямої шнурівки:
- шнурок вводять всередину через отвори внизу;
- лівий кінець піднімають вгору всередині кросівка, простягають спочатку через ліве, потім всередину правого отвору;
- цю ж частину шнурівки виводять через праве отвір, після чого простягають всередину лівого;
- далі аналогічно до самого верху;
- другу частину шнурівки піднімають вгору, виводять через останній отвір;
- залишиться лише відрегулювати довжину шнурівок.
Якщо кросівки мають по 5 отворів на кожній стороні, даний спосіб можна трохи модифікувати. Наприклад, пропустити нижню пару отворів, в будь-якій частині виконати перехресний стібок, зробити одну стяжку по діагоналі або подвійний стібок на другій парі отворів.
Метод захованого вузла
Прихований вузол дозволить зашнурувати кросівки красиво і акуратно, сховавши кінці всередині взуття. Крім зовнішньої привабливості даний спосіб має свої недоліки. По-перше, підходить для взуття з парним числом отворів, по-друге, може виникнути складність в зав'язуванні безпосередньо вузла, по-третє, ущільнення, що вийшло всередині кросівка, часто викликає неприємні відчуття. Техніка аналогічна прямокутному способу шнурування, з тією лише різницею, що один кінець роблять коротше другого. Після закінчення зав'язування обидві частини шнурівок йдуть всередину черевика. Особливість методу в тому, що ліву частину залишають недошнурованной, в той час, як праву шнурують повністю. Останній штрих - зв'язування обох частин в лівій частині кросівка.
Шнурівка для хащі
Для тих, хто оговтується в подорож, важливо вибрати спосіб, який гарантує гарну стянутость взуття:
- шнурок пропускають зсередини назовні;
- лівий кінець протягують в верхній отвір, потім в те, що знаходиться на правій стороні;
- обидва шнурка піднімають вгору, простягаючи всередину через один отвір, потім виводять на протилежну сторону і тягнуть вище;
- кінцевий результат - обидва кінці виявляються на одній стороні, де їх зав'язують у вузол.
Хоча зовні такий спосіб виглядає не дуже привабливо, він допоможе запобігти чіпляння за корчі, гілки та інші перешкоди.
Римський спосіб
Цей варіант виглядає дуже естетично, проте можливі складнощі при затягуванні.
послідовність:
- шнурок простягають через ліве отвір, піднімають вертикально, виводять з отвору, що знаходиться вище;
- верхній кінець вставляють в нижній отвір на правій стороні, нижній - в верхнє;
- нижню частину шнурка простягають на дві дірки вгору, потім на протилежну сторону, знову вгору на один рівень;
- другий кінець - відразу на два рівня вгору, минаючи одну дірку;
- перехрещені кінці піднімають на рівень вище і пов'язують в вузол.
«Драбинка»
Бажаючим зашнурувати прикольно кросівки підійде зав'язування за типом сходів. Хоча цей варіант трохи складний, та й шнурки затягувати непросто, зате виглядає взуття дуже красиво і незвично. Особливо підходить такий спосіб для високих моделей або взуття із занадто довгими шнурками.
Щоб зав'язати шнурки «драбинкою» важливо дотримуватися такий ланцюжок дій:
- шнурки виводять зсередини назовні;
- кінці піднімають і простягають в верхні отвори;
- перехрещують між собою, протягують під вертикальними ділянками;
- піднімають на крок вгору, простягають в отвори, потім знову перехрещують;
- дії повторюють до самого верху кросівок.
«Метелик»
Як шнурувати кросівки, якщо зав'язки виявилися занадто короткими? Вихід є - це простий і одночасно незвичайний варіант «метелик».
Послідовність дій така:
- шнурок пропускають всередину кросівка;
- всередині простягають вертикально, потім виводять назовні;
- після перехрещення кінці просовують в наступну пару дірок;
- дії повторюють до верхньої частини кросівка.
При непарній кількості пар отворів шнурівка закінчується перехрещуванням шнурків, при парному - виходить перетинаючись.
подвійна спіраль
Спіральний спосіб починається, як правило, знизу:
- шнурок виходить з лівого отвори, в праве - входить;
- далі дії проводять аналогічно: ліву частину вводять в праве отвір, права - виходить з лівого.
Переваги цієї техніки очевидні: зовнішня привабливість, швидкість і легкість процесу, зниження зносу шнурка і можливість затягування одночасно двома частинами шнурка. Зав'язування кросівок в дзеркальному вигляді підкреслить симетричність спіралі, додасть кросівок ефектності.
Вузлова
Такий спосіб створює на кожному рівні ще один вузол, утворюючи досить міцне стягування, яке дуже складно послабити.
Техніка шнурівки:
- шнурок простягають зсередини через нижні отвори;
- пов'язують кінці шнурка, розводять в різні боки;
- виводять аналогічно першому ряду: зсередини назовні;
- повторюють до повного зав'язування кросівка.
Способи зав'язування взуття з різною кількістю дірок
Взуття на 4 дірки дещо обмежує можливість створення незвичайних візерунків. Найчастіше шнурівка кросівок з 4 дірками - це зав'язування хрестом назовні або у вигляді рівних смужок. Обидва способи (описані вище) хоча і не вважаються складними, виглядають на взуття досить пристойно.
Найпоширенішими вважаються кросівки, які мають 5 дірок. Тут можна експериментувати з багатьма варіантами, а можна зупинитися на техніці «Вузол або зворотна петля». Особливість даного способами в тому, що шнурки НЕ перехрещуються, а витончено переплітаються між собою в центрі.
Крута і ефектна шнурування у вигляді решітки або павутини підійде до спортивного взуття, що має 6 дірок. Зав'язки, перетинаючись між собою, утворюють гострий кут. Якщо скористатися не дуже товстими різнобарвними шнурками, така шнурівка стане ще ефектніше. Недолік - трудомісткість процесу і складність затягування.
Іноді, щоб перетворити ваші старі, злегка набридлі кросівки, достатньо всього лише змінити шнурки і спосіб їх зав'язування. Вибір варіанту шнурівки залежить від індивідуальних уподобань кожної людини. Головне, щоб обрана схема сприяла надійної фіксації взуття, щільному стягання обох половинок. Важлива умова - комфорт людини: не варто занадто ні віджимати, ні послаблювати, вузли зав'язувати міцно, не допускаючи розв'язання під час пересування.
на кросівках без бантика, хоча і проробляють цю маніпуляцію мало не кожен день. Ще з раннього дитинства батьки вчили нас справлятися з цим завданням. Поступово процес автоматизований, і ми перестали замислюватися про те, скільки дій доводиться виконати, щоб шнурівка була ідеальною. Сучасна молодь вирішила внести в цю справу часточку себе і зробила його творчим і цікавим. Зараз шнурівка вже виступає способом самовираження, а не просто утримання взуття на нозі.
Розглянемо найпоширеніші способи, які показують, як зав'язувати шнурки на кросівках без бантика.
Основа шнурування - «Зигзаг»
Завдяки інтернету та іншим засобам інформації ми знаємо про те, що є безліч способів, які навчать, як зав'язувати шнурки на кросівках без бантика, однак не варто забувати і класику.
Потрібно віддати належне стародавнім субкультур, з них і почав розвиватися весь процес шнурування взуття. Вони використовували нитки різних кольорів і матеріалів, завдяки чому і створювався нестандартний вид. Кожна шнурівка відрізняється способом закручування бантиків, вільних кінців і протягування в отвори. Проте найпопулярнішим вже багато років залишається «Зигзаг».
Представлений метод використовується на всіх типах взуття. Полягає він у тому, щоб перехрестити шнурки між собою по всій довжині, просмикуючи в кожен отвір. У класичному виконанні верхні кінці зав'язують бантиком, але можна приховати їх під язичком кросівок або кед. Спосіб вже давно перестав привертати увагу, тому розглянемо варіанти, які трохи складніше в реалізації, але мають більш привабливий вигляд.
решітка
Представлений спосіб є найпоширенішим і розповідає, як зав'язувати шнурки на кросівках без бантика з утворенням в середині шнурівки елегантною решітки. За рахунок перекручування шнурка під крутим кутом вони переплітаються один з одним.
Чи не найпростіший спосіб, і для створення привабливого решітки доведеться докласти багато терпіння і посидючості, проте результат вражаючий. Для кращого ефекту можна використовувати шнурки двох контрастних кольорів. Для спрощення процесу рекомендується працювати спочатку одним шнурком, роблячи плетіння, а потім через нього протягувати другий. Підходить для взуття, у якій 6 і більше пар отворів.
прихований вузол
Ще один варіант, який покаже, як модно зав'язувати шнурки на кросівках і кедах. Весь секрет полягає в тому, що вузол ховається у внутрішній стороні дірочок, а у фронтальній зоні залишається лише створений малюнок.
Для початку потрібно протягнути шнурок всередину з одного боку і протягнути його паралельно в отвір на іншій стороні. У підсумку вийде рівна лінія. Наступна лінія починається з отвору, розташованого на один ряд нижче, і так до кінця. Потім повертаємося в зворотну сторону, просмикуючи шнурок в вільні отвори.
Драбинка
Про те, на кросівках без бантика, замислювалися ще до того, як це стало модним. Представлений спосіб прийшов до нас від військових США. Саме вони, з метою кращого закріплення взуття на нозі, переплітали шнурки вертикально і горизонтально у вигляді сходів.
Найкраще результат видно на тонких шнурках і взуття, яка має високу халяву з безліччю дірочок.
дисплей
Представлений метод вважається традиційним і показує, і кросівках перехресним способом. Візуально створюється враження, що на взуття є великі і дрібненькі хрестики.
Насамперед потрібно всунути кінець шнурка в нижню петлю і витягнути його зигзагом в протилежний ряд на одну петлю вище. Коли шнурок дійде до останнього отвори, потрібно проробити зворотний маніпуляцію, заповнивши порожні дірочки.
Зворотній ланцюг
Шнурівка виглядає красиво і оригінально за рахунок того, що переплетені петлі на спинці поступово зміщуються до центральної частини. Спосіб передбачає вплетення шнурка методом вісімки по одній стороні (у верхньому отворі вставляється вниз, а в інші вгору). Коли по одній стороні отвори закінчаться, з іншого боку потрібно зробити те ж саме. Для досягнення кращого результату рекомендується використовувати товсті шнурки контрастного кольору з взуттям.
заплутаній слід
Один з найбільш незручних способів, що показує, як зав'язати шнурки без бантика, але виглядає дуже цікаво. Варто відзначити, що плетіння дозволяє значно скоротити довжину вільних кінців. Спочатку потрібно протягнути шнурок в верхню дірочку, а потім зигзагом спустити його через три наступних отвори і витягнути в четверте. Коли залишиться передостання дірочка, потрібно переміститися в останню і продовжити маніпуляцію на іншій стороні.
блискавка
Як зав'язати шнурки на кросівках без бантика у вигляді великої блискавки, цікавить багатьох. Спосіб складний, але дуже цікавий. Секрет полягає в тому, щоб зав'язати вузол на кожному отворі. Шнурок вводиться зверху і затягується в петлю, далі пропустити один ряд і повторити дії. Те ж саме потрібно буде зробити з іншого боку.
Спосіб підходить для тих, кому потрібно домогтися ідеально міцного сидіння взуття на нозі, наприклад, під час гри в футбол, або для бігу. Таким чином, можна вважати, що спосіб не тільки показав, і кедах, але відкрив секрет спортсменів.
пілкоподібній
Практичний спосіб шнурівки, який дозволяє одним рухом виправити всі утворилися нерівності. Створюється за принципом прихованого вузла.
подвійне перехрещення
На перший погляд може здатися, що новачкові не впоратися з цим способом шнурування, однак на практиці все виявляється досить просто. Починаємо з внутрішньої сторони, і протягуємо шнурок в три дірочки, а потім робимо один зворотний крок по зовнішній стороні.
Після того як усі дірочки будуть заповнені, стає видно, що утворилися короткі, але широкі хрестики, поверх яких розташовані високі і вузькі хрести.
однією рукою
Ще один метод, який має схожість з прихованим вузлом. Природно, теж зав'язується без бантика на кінцях. Суть методу в тому, що основний тиск у взутті доводиться на верхню частину шнурівки, а внизу воно практично відсутнє.
Слід припустити шнурки через кожен отвір, і з внутрішньої сторони вгорі зав'язати вузлик. Таким чином, нижній кінець НЕ буде вислизати.
Для досягнення кращого результату рекомендується застосовувати шнурівку на взутті, де отвори мають невеликий розмір. Якщо затягнуто надто туго, то послабити тиск можна дуже просто, необхідно злегка потягнути нижню частину шнурівки, а потім переміщатися до верху.
Це найпоширеніші, цікаві і щодо прості способи зав'язати шнурки, але при цьому не робити вузлик і бантик на вільних кінцях. Кожен представлений метод підходить і для кед, і для кросівок.
Як красиво зав'язати шнурки щоб все звертали увагу? У цій статті можна детально розглянути техніки і особливості шнурівки.
Один з найпоширеніших способів за допомогою якого можна виділити і підкреслити свою індивідуальність у взутті, вважається використання нестандартного шнурування.
шнурівка кед за допомогою Зигзага
Найпопулярнішою моделлю шнурування вважається зигзаг. За свій час існування, ця модель обійшла весь світ і вважається шнурівкою по-замовчуванню.
- Потім по черзі діагонально протягувати через наступні
- В кінці для закріплення зав'язати бант
Оригінальна шнурівка кросівок і кедів
або прямокутна шнурівка акцентує увагу на рівних лініях без видимих елементів стяжения між дірками.
Щоб зашнурувати взуття необхідно:
- Спочатку рівномірно протягнути шнурок через нижні дірки
- Наступним етапом праву частину шнурка, як показано на зображенні, протягнути вгору, а потім вліво
- Протилежну частину шнурка, підняти на третю дірку і перетягнути вправо
- Повторювати крок за кроком аналогічні вправу
- Зав'язати бант і по-бажанням приховати його в внутрішній стороні взуття
Однією з найскладніших, можна назвати шнурівку у вигляді п'ятикутної зірки. Багато її асоціюють з піктограмою або ж з патріотизмом, так як зірки часто використовуються на прапорах країн, але можна точно сказати що дана шнурівка виглядає дуже заманливо.
Важливо: Існує різновид шнурівки п'ятикутної зірки з використанням на вибір 5-ти або 6-ти дірок. В даному прикладі показана шнурівка перших дірок, в разі використання 5-ти дірок, необхідно починати шнурівку від другої дірки знизу.
Щоб зашнурувати взуття в такому вигляді, необхідно буде провести наступні кроки:
- Стартова точка - шнурок сірого кольору на зображенні. Необхідно протягнути шнурок в треті діри.
- Наступним етапом обидва кінці шнурка необхідно опустити і протягнути через нижні дірки.
- По діагоналі провести шнурки вгору, лівий синій, протягнути в третю дірку справа, а жовтий на деякий час залишити.
- Синій шнурок, опустити в 1-шу діру, потім провести вліво в 3-тю діру, звідти вгору на одну і створити рівну лінію відправивши шнурок симетрично в праву діру.
- Залишилося тільки провести через дві суміжні лінії по центру жовтий шнурок, закріпити в лівій нижній дірі.
- Фінальним етапом відправити обидва шнурка в 6-тий дірку і вивести назовні для того, що б зав'язати бант або іншим способом закріпити шнурок.
Важливо: Варто використовувати більш тонкі шнурки, так як доведеться протягувати їх через одну дірку кілька разів.
шнурівка П`ятикутна Зірка
Шнурівка жіночих кросівок і кедів
Для створення оригінального образу, можна підібрати кілька особливо унікальних і рідкісних видів шнурівок пов'язаних з плетінням Макраме і нестандартної бічний шнурівкою.
- це техніка вузликового плетіння прийшла з країн стародавнього світу Ассирії, Єгипту та Китаю. Її особливість полягала в традиціях, культурі передачі інформації і історії. Для використання техніки Макраме в шнурівці необхідно симетрично
- Шнурок протягується через перші дірки і піднімається до других.
- Потім необхідно для кожної зі сторін шнурка (на малюнку: жовтий і синій) протягувати змійкою симетрично через діри.
- В кінцевому підсумку зав'язати бант.
шнурівка Макраме
Шнурівка на бічному банті дуже схожа на пряму шнурівку і використовується як для додання нестандартного вигляду взуття так і для використання в практичних цілях, на приклад: щоб вузол не зачіпався за ланцюг велосипеда при їзді.
Щоб зашнурувати взуття необхідно:
- Протягнути шнурок через нижні дірки.
- Праву частину шнурка (жовтий) підняти на одну дірку, а ліву (синій) на дві.
- Праву частину шнурка (жовтий) протягнути в другу дірку лівого боку і підняти на дві дірки вгору.
- Ліву частину шнурка (синій) з третьої діри протягнути через протилежну дірку і направити вгору.
- Повторюючи аналогічні дії, необхідно вивести обидва шнурка в бічну зовнішню сторону взуття.
- Зав'язати бант збоку взуття.
Відео: «Як зав'язати шнурки на кросівки прикольно і красиво? «
Шнурівка чоловічих кросівок і кедів
Магазинна шнурівка - це одна з найпростіших і швидких існуючих шнурівок. Щоб зашнурувати своє взуття не знадобиться виробляти стратегію за допомогою якої вдасться підкорити взуття, достатньо лише пару раз протягнути шнурок.
Вона виконується в такий спосіб:
- Необхідно по діагоналі пропустити шнурок від правої дірки (синій) до нижньої лівої і відправити на проти
- Решта дірки залишається протягувати по черзі, до самого верху
- зав'язати бант
Магазинна шнурівка взуття
Решітка - це унікальний і складний вид шнурівки з використанням тонких шнурків, він не тільки вимагає увагу, а й залучає його.
Виконується наступним чином:
- Необхідно рівномірно протягнути шнурок в нижні дірки
- Потім направити по діагоналі кожну в 4-ту діри
- Протягнути верхні 5-ті дірки над кожною
- Надіслати по діагоналі в 2-е діри
- Потім направити по діагоналі кожну в 3-тьі діри
- І кінцевим підсумком вивести в кінцеві верхні діри і зав'язати бант
шнурівка Решітка
Відео: «5 КРАЩИХ СПОСОБОВ зашнурувати ВЗУТТЯ«
Шнурівка кросівок з 4 дірками
Існує велика різновид шнурівки на чотири дірки. Все обумовлено простотою і обмеженістю простору для роботи, тому цілком реально підібрати шнурівку, за смаком і гідності.
квадратна шнурівка
На фотографіях показані дві найпопулярніші шнурівки для взуття з 4-ма дірками.
шнурівка Зигзагом на чотири дірки
Шнурівка кросівок з 5 дірками
Як і в попередньому варіанті, на п'яти дірках важко зробити якісну шнурівку, але деякі варіанти здатні здивувати. Решітка на 5-ти дірках, одна з найпопулярніших шнурівок.
шнурівка Решітка на 5 дірок
Шнурівка кросівок з 6 дірками
Використовуючи взуття з 6-ма і більше дірками, можна сміливо експериментувати і створювати нові образи. Все це обумовлено можливістю вибору і пропуску декількох дірок, для створення малюнка.
В першу чергу увагу привертають лінії по діагоналі, і бічні плетіння, тому вибираючи унікальний образ варто робити акцент саме на цьому.
різновид шнурівок для 6-ти дірок
популярні види шнурівок
або шнурівка в шашечку - одна з найпопулярніших перехресних шнурівок. Вона привертає увагу в першу чергу за рахунок використання двох шнурків різного кольору.
Виконати її досить просто, достатньо:
- Закріпити вузлом підставу жовтого шнурка, а потім провести через всі дірки
- Синій шнурок, необхідно проводити над і під жовтим
Шнурівка кросівок з 7 дірками
Перехрестя -шнуровка на 7 дірок, досить проста в застосуванні і проста у виконанні. Використовуючи перехресну діагональ не всередині, а зовні в будь-якій частині шнурівки можна імпровізувати і додати унікальності. Так само складно пройти повз і не помітити шнурівки такому взутті.
Щоб зашнурувати взуття:
- Потрібно протягнути шнурок з першої по діагоналі на останні дірки.
- Потім шнурок симетрично протягувати через всі дірки по обидва боки.
- В середині вивести два шнурка і зав'язати бант.
Як красиво зав'язувати бантики на кросівках і кедах?
Наступним етапом після того, коли образ шнурівки обраний слід звернути увагу на бант, так як він теж може бути далеко не однозначний.
На фотографії вказано два види простий шнурівки з використанням вузлів. Ця техніка бере елементи з культури південної Європи.
Відео: «Як красиво зав'язати шнурок на кедах або кросівках? «
Шнурівка кросівок для бігу
Шнурівка кросівок як для бігу так і для спорту в цілому, дуже важлива справа, так як від цього залежить те як спортсмен буде стійкий і здатний до подолання перешкод.
Ян Фейґен, компетентний фахівець в області взуття, провів ряд дослідів і експериментів над вузлами і бантами, змоделювавши свою таблицю більш вдалих варіантів.
безпечний вузол
Використовуючи вузли Яна Фейг, важливо діяти послідовно згідно з інструкцією.
Відео: «Як красиво зав'язати шнурок на кедах або кросівках?Чи знаєте ви як кросівки зашнурувати, щоб вони виглядали ще цікавіше?
Як красиво зав'язати шнурки щоб все звертали увагу?
Відео: «Як зав'язати шнурки на кросівки прикольно і красиво?
Як красиво зав'язувати бантики на кросівках і кедах?
Відео: «Як красиво зав'язати шнурок на кедах або кросівках?