- Особливості ретро-хвилі
- «Гаряча» хвиля
- Відео: укладання хвилями праскою
- Відео: як зробити хвилі плойкою
- Відео: хвилі потрійний плойкою
- «Холодна» хвиля
- Відео: хвилі за допомогою холодної ондуляціі
- Ретро-хвилі в образах знаменитостей
- Укладання волосся хвилями на середні волосся
- Укладання волосся хвилями на довге волосся
- Укладання хвилями для короткого волосся
- Найпоширеніші способи укладання короткого волосся хвилями
- Зачіска Ретро-хвиля
- Процес гарячої ондуляціі поетапно
- холодна ондуляція
- Три секрети ідеальних хвиль
- Про засоби для укладання
- Як створити хвилю
- бігуді
- Плойка
- праску
- фен
- пляжні хвилі
- Утюжок для легких хвиль
- Випрямляч + джгути
- Бігуді для красивої хвилі
- Хвилі брашингом і феном
- Хвилі з допомогою кіс
- Локони з вологих серветок
- Джгути для красивих завитків
- холодна хвиля
- пляжні хвилі
- Локони за допомогою прасування і фольги
- Ретро-хвилі
- Вибір засобу для укладання
- спосіб №1
- спосіб №2
- спосіб №3
- спосіб №4
- спосіб №5
Зачіски з «хвилями» були популярні ще в 40-х роках. Їх використовували зірки і кінодіви Голлівуду в своїх образах. зараз « голлівудські хвилі »Не втратили актуальності серед знаменитостей.
Вони виглядають дуже ніжно і жіночно на волоссі будь-якої довжини, доречні в якості повсякденного або вечірньої укладання. Зробити таку ретро-зачіску можна за допомогою плойки, шпильок або прасування, і це - дуже просто.
Особливості ретро-хвилі
У 19-му столітті самі перукарі вносили нововведення в своїй справі. Винахідником «хвиль» в 1880-х роках став Марсель грата. Зачіска отримала назву «марсель», а щипці для укладання - «марселевскіе».
Після публікації в одному із спеціалізованих журналів інструмент для завивки, винайдений грата, став загальнодоступним. Укладання «марсель» завоювала популярність в Європі.
Спочатку зачіски з хвилями можна було побачити у дівчат з худорлявої і трохи незграбною постаттю, короткою стрижкою. Пізніше укладання хвилями придбала велику жіночність, стала застосовуватися на середніх і більш довгому волоссі . З'явилося таке поняття, як «ондуляція».
У перекладі з французької слово «onde» означає «хвиля». Під хвилею розуміється частина волосся біля головного проділу, оточена з двох сторін особливими лініями - «кроном». «Крон» вважається максимальної точкою хвилі, від його висоти залежить те, скільки буде триматися зачіска.
Погано піддаються ондуляціі густі жорстке волосся. Оцінити стан волосся і порадити відповідний спосіб ондуляціі може майстер. Ондуляція проводиться протягом сорока хвилин або півтори години.
В ідеалі ондуляція повинна імітувати точну форму хвилі з чергуванням гребеня і западини. Існує два способи створення ретро-хвилі - гарячий і холодний.
Подивіться на фото, як виглядають хвилі на короткому волоссі:
А ось так хвилі виглядають на волоссі довгих і середньої довжини:
«Гаряча» хвиля
Для того, щоб накрутити волосся хвилями гарячим способом, обов'язково були потрібні гарячі щипці і гребінець. Хвилі створювалися шляхом переміщення щипців від коренів волосся до кінчиків, причому розміщувати їх потрібно було послідовно - спочатку над пасмом, а потім - під нею.
Зараз хвилі створюються ще простіше - за допомогою або круглих щипців. Можна навіть за допомогою, правда, це буде трохи складніше.
Подивіться, як можна створити ретро-зачіску за допомогою звичайного прасування для волосся:
Відео: укладання хвилями праскою
Зараз у продажу існують спеціальні прасування для завивки волосся хвилями.
Отже, під час гарячої ондуляціі береться одна пасмо волосся, яка розчісується і фіксується біля коріння гарячими щипцями. Протягом декількох хвилин щипці нагревающей стороною слід тримати під пасмом.
Решта волосся розчісується у напрямку наступної хвилі. Точно таку ж процедуру необхідно провести з іншого пасмом, тримаючи щипці вже над пасмом. Все повторюється з рештою волоссям.
Ось спосіб створення хвиль за допомогою плойки:
Відео: як зробити хвилі плойкою
Також існують спеціальні, наприклад Babyliss, якими можна зробити хвилі. Наприклад, за допомогою потрійної плойки можна створити ось таку романтичну легку зачіску , З якої можна бути присутнім не тільки на будь-якому торжестві, але і на пляжі:
Відео: хвилі потрійний плойкою
Насправді, можна використовувати практично будь-який, головне - завивати пасма однаково і потім гармонійно укласти їх в єдину, загальну хвилю, з однаковими вигинами.
«Холодна» хвиля
Це - найбільш легкий спосіб створення хвиль. Холодні хвилі створюються за допомогою гребінця і пальців. Також використовуються затиски.
Раніше зачіска закріплювалася відваром насіння льону. Зараз використовується гель сильної фіксації, який наноситься після промивання волосся.
Хвилі формуються на вологому волоссі. Перед укладанням можна зробити легкий, особливо, якщо вони довгі. Так укладання буде виглядати більш пишною.
Ретро-зачіски сьогодні дуже актуальні: крім хвиль, популярністю користуються. Особливо гарні вони тим, що не вимагають довгого часу на їх створення.
А ще зараз дуже модно робити фарбування волосся омбре - теж створюється якийсь вінтажний образ вигорілих на сонці волосся, про нього. До речі, хвилі з омбре виглядатимуть дуже цікаво.
Не менш цікаво виглядає ефект омбре на короткому волоссі:. І, звичайно, завивка таких волосся хвилями буде дуже доречно виглядати на будь-якому торжестві.
Отже, подивимося, як робиться «холодна хвиля». Перша хвиля починається на відстані приблизно один сантиметр від проділу:
- Спочатку визначається, де буде проходити вигин хвилі. Це робиться гребінцем, що розташовується перпендикулярно голові.
- Через сантиметр волосся різко зсуваються в бік.
- Потім гребінець кладуть плазом, а пальцями волосся відсуваються від неї.
- Інші волосся укладаються в іншому напрямку з відступом від першого крона в два сантиметри.
- Волосся зсуваються гребінцем в зворотний бік , І виходить крон другої хвилі.
Сушиться укладання за допомогою сітки для волосся і затискачів.
Подивіться відео про те, як зробити хвилі на волоссі холодним методом:
Відео: хвилі за допомогою холодної ондуляціі
Також можна зробити хвилі на волоссі за допомогою кісок - все пасма вийдуть однаковими:
- заплетіть 4-6 великих кіс (в залежності від густоти волосся). Тонкими косички робити не потрібно, тільки якщо ваша мета -. Однак. це будуть вже не хвилі, а дрібні, безладні кучері.
- Залиште коси на всю ніч. Спати вони практично не заважають.
- Акуратно розплетіть косички вранці і декількома рухами обережно розчешіть волосся пальцями. Можна трохи змастити пальці гелем.
Ретро-хвилі в образах знаменитостей
Велика любителька ретро-укладок - актриса Кейт Босуорт. Її вінтажний образ підкреслюють строгі ретро-хвилі:
Також до такої укладанні часто вдається американська актриса театру і кіно Клер Дейнс. На фото у неї коротке волосся , Укладені за допомогою холодної ондуляціі:
Різ Уізерспун як завжди чарівна з будь-якою зачіскою, в тому числі і з хвилями. На цьому фото вони не так суворо виражені, як на попередньому, проте, це хвиля, досягнута за допомогою:
Красуня Шарліз Терон дуже ніжно виглядає з укладанням хвилями. Цією леді йдуть абсолютно все зачіски - від коротких стрижок с, до легких локонів на довгому волоссі.
Як бачите, укладання хвилями зробити досить просто, а отриманий образ буде виглядати дуже жіночно і романтично.
А власниці рівних волосся мріють про романтичні локони - так уже повелося у жінок. Якщо ви - володарка горезвісних прямого волосся, то, напевно, часто відчуваєте необхідність зробити на голові хвилі, і не завжди є час і гроші для походу до перукаря. І тим актуальніше інформація про те, як завити волосся самостійно.
Укладання волосся хвилями робиться двома методами: холодним і гарячим
Існує два види - холодна і гаряча. Для створення хвиль підійдуть обидва способи, проте слід враховувати, що холодна завивка щадить волосся, на відміну від гарячої. Правда, підходить холодний спосіб не всім - володарки густих, жорстких прямих волосся навряд чи зможуть сформувати хвилі без гарячої укладання. До інструментів і способам холодної укладки відносяться:
- бігуді (за винятком термобігуді)
- фіксуючі засоби: муси, гелі, спреї для створення кучерів
- затискачі, невидимки
Гаряче укладання - це укладання за допомогою:
- фена і гребінця
- плойки
- прасування для волосся
- термо бігуді
Укладання волосся хвилями на середні волосся
- найзручніша: нижче підборіддя, щоб їх можна було зібрати в пучок, але вище плечей, що робить догляд за ними простим. Способів завити хвилями волосся середньої довжини маса:
- Бігуді. Це найефективніший спосіб створити на волоссі хвилі. Правда, при густому волоссі цей процес досить трудомісткий, часто поодинці неможливо якісно розподілити бігуді по всій голові. Зате результат практично завжди виправдовує затрачені зусилля - хвилі, створені за допомогою бігуді, тримаються довго. Щоб зробити саме плавні, що надають образу ніжність локони, а не тугі, потрібно вибирати бігуді середнього та великого діаметру. Для волосся середньої довжини підійдуть бігуді-липучки, поролонові, класичні (з кріпленням-гумкою). Технологія накручування на бігуді відома всім - волосся діляться пасма, кожна пасмо з кінця «намотується» на валик бігуді впритул до самого коріння або до середини довжини, якщо ваша мета - ретро-хвилі.
- Щипці для завивки () - найпростіший, напевно, спосіб створення хвиль на волоссі. Завдяки великій різноманітності моделей щипців не важко підібрати плойку з гріючою елементом потрібного діаметру - адже саме від нього залежить величина хвиль. Для створення саме великих завитків потрібна плойка великого діаметру. Накрутити нею волосся просто - потрібно захопити щипцями кінчик пасма (так, волосся потрібно поділити), акуратно протягнути його, щоб не було заломів, і намотати пасмо по всій довжині плойки. Потримати деякий час (скільки саме - зазначено в інструкції до щипцам), обережно послабити щипці і вийняти їх з отриманого локона. За необхідності зафіксувати лаком.
- Мус для укладки волосся і невидимки - ще один оригінальний і нескладний спосіб укладання волосся хвилями. Потрібно розібрати волосся на прядки, кожну зволожити мусом або гелем для укладання і закриття кільцями. Кінчик кожної пасма закріпити невидимкою на голові, а коли волосся висохне - акуратно прибрати невидимку і пальцями розчесати хвилі.
- кіски - безпечний спосіб зробити зачіску з хвилями. Досить перед сном вимити волосся, злегка висушити їх, щоб вони були вологими, і заплести кілька кіс (досвідчені перукарі радять робити не більше шести, щоб вийшли хвилі, а не зачіска афроамериканців). Вранці, після пробудження, волосся залишиться просто розплести і скропити лаком, або залишити, як є - у багатьох і без додаткової фіксації хвилі після такої укладки тримаються протягом всього дня.
Укладання волосся хвилями на довге волосся
Укладання волосся хвилями за допомогою прасування або плойки
На довгому волоссі хвилі тримаються не так довго, як на середніх або коротких, і завивати їх потрібно дещо іншими способами, хоча деякі засоби створення хвиль універсальні для будь-якої довжини.
Бігуді великого діаметра допоможуть у створенні романічних хвиль на довгому волоссі. Правда, за допомогою бігуді-липучок не вдасться накрутити волосся по всій довжині. Праску для випрямлення волосся, всупереч його назві і основним призначенням, теж відмінний помічник в створенні хвилястою шевелюри.
Щоб накрутити пасмо волосся праскою, потрібно захопити її від коренів, натягнути якомога сильніше (але щоб не було больових відчуттів), обернути пасмо навколо нагрівального елементу (не розтуляючи щипців), і поступово вести праску до кінчика.
Заплести коси на довге волосся нескладно навіть самостійно, тільки потрібно плести їх від коренів, щоб не було заломів. Технологія та сама, що і для середніх волосся - на ранок ви отримаєте м'які ніжні хвилі.
Мус для створення кучерів допоможе дуже швидко і легко зробити легкі, «природні» хвилі, які будуть виглядати так, немов ви з ними народилися. Просто розподіліть засіб фіксації рівномірно по волоссю і пам'ятайте їх руками, злегка піднімаючи від кінчиків до коренів. Дайте висохнути волоссю, які не розчісуйте їх, щоб не зіпсувати ефект.
Затискачі і моделюють кошти - підручні для створення хвиль на довгому волоссі вручну. Метод описаний в розділі для волосся середньої довжини - пасма, зволожені мусом або гелем для фіксації, збираються в кільця і фіксуються біля коріння зажимами або невидимками, а після висихання шпильки прибираються.
Ще один спосіб створення хвиль за допомогою прасування: волосся поділити на пасма, кожну пасмо по черзі скрутити в джгут і повільно пройтись праскою по всій його довжині. Чи не відпускати джгут, поки волосся не охолонуть.
Укладання хвилями для короткого волосся
Під коротким волоссям зазвичай маються на увазі пасма довжиною максимум до підборіддя. Ясна річ, що стрижку «під хлопчика» хвилюють не укласти. І, крім того, коротке волосся плойка «бере» гірше, ніж середні і довгі. Тому способів завити коротке волосся хвилями значно менше, ніж для волосся іншої довжини.
Найпоширеніші способи укладання короткого волосся хвилями
Укладання волосся хвилями в тренді завжди!
Бігуді середнього діаметра - просто накрутите пасма однакової ширини по всій голові, висушіть за допомогою фена або природним шляхом, розпустіть волосся і зафіксуйте лаком або гелем для волосся.
Кругла гребінець укупі з феном - варіант швидкого укладання хвилями. Принцип - такий же, як і в накручування на бігуді, тільки накручувати на гребінець і сушити прядки припаде до однієї.
Укладання руками - техніка проста, така ж, як і для волосся середньої довжини: волосся скропити спреєм для фіксації або зволожити мусом / гелем, пом'яти руками від кінчиків в коріння і дати висохнути без фену.
Завивка плойкою для короткого волосся робиться в кілька етапів. Спочатку все волосся діляться на дві частини - нижню і верхню по окружності голови. Верхня частина (вона повинна бути більше) заколюється на маківці зажимами, з нижньої частини вибираються великі пасма і накручуються на плойку.
Потім волосся відколюються, незавітие діляться ще на дві частини - приблизно на рівні скронь, верхні знову забираються на верхівку, що залишилися пасма завиваються на всю довжину, як можна ближче до коріння. Потім відпускається решта волосся - пасма вже слід накручувати до середини, щоб хвилі виглядали природними. Отриману зачіску залишається зафіксувати лаком.
Зачіска Ретро-хвиля
Хвилі на волоссі - незамінний елемент зачісок в стилі «ретро». холодна хвиля має на увазі не локони по всій довжині волосся, а проділ посередині або збоку голови, чіткі зафіксовані вигини, що починаються від коренів і завершуються або на рівні верхнього кінчика вуха, або переходять в більш складну конструкцію з решти волосся. Цей вид укладання називається ондуляція.
Найвідоміша любителька ретро-хвилі у нас - Рената Литвинова. Існує гаряча ондуляція і холодна.
Перед будь-яким видом ондуляціі рекомендується обробити волосся термозащитним спреєм або відваром насіння льону, який готується наступним чином: на десертну ложку насіння льону - 300 мл. окропу, загальна кількість розраховується самостійно, виходячи з довжини волосся. Насіння заливаються водою, на водяній бані відвар доводиться до кипіння. Після цього ємність з ним закутується рушником. Коли відвар охолоне, його проціджують через кілька шарів марлі 3-4 рази і споліскують ним волосся.
Гаряча ондуляція - процес, який не кожна жінка зможе здійснити самостійно. Раніше цей метод мав на увазі використання тільки гарячих щипців і гребінця. При цьому майстер не торкався волосся руками. Зараз, з появою прасок, процес став доступним і в домашніх умовах.
Процес гарячої ондуляціі поетапно
Хвилі зробити просто і самостійно - в домашніх умовах!
Виділіть широку (3-4 см) пасмо волосся з боку лоба, зафіксуйте біля коріння щипцями для завивки і злегка потягніть у бік напрямку першого «гребеня» хвилі. Причому велика опукла частина щипців повинна ховатися пасмом. Витримайте близько хвилини, при цьому розчісуйте волосся в напрямку наступного завитка.
Візьміть нижче вже зробленої хвилі таким чином, щоб щипці розташовувалися навпаки, ніж у перший раз - опукла частина повинна «відштовхувати» пасмо до голови. Потримайте хвилину-дві і відпустіть. Всі інші завитки робіть, чергуючи перший і другий етапі, після чого зафіксуйте хвилю лаком.
холодна ондуляція
Здійснюється за допомогою засобу для фіксації, тонкої гребінця-хвостика і пальців.
- Для початку, як і в разі гарячої ондуляціі, виділіть пасмо з боку лоба.
- Обробіть пасмо засобом для фіксації, прослідкуйте, щоб волосся біля коріння не залишилися сухими.
- Затисніть пасмо між вказівним і середнім пальцем, посуньте в сторону першого вигину і зафіксуйте «пік» хвилі затискачем.
- Для того, щоб зажим не залишив слід на волоссі, підкладіть під нього кальку.
- Для формування другого завитка хвилі гребінець-хвостик розташуйте перпендикулярно голові, впритул до шкіри.
- Посуньте гребінець разом з волоссям у напрямку другого «піку» хвилі, безпосередньо сам «пік» також зафіксуйте затискачем.
- Після того, як необхідну кількість вигинів буде зроблено і все завитки зафіксовані зажимами, на голову слід надягти сіточку, щоб не сталося деформації зачіски, і дочекатися, поки волосся висохне природним чином або скористатися Сушуар.
Існує ондуляція з прямим проділом, косим проділом і взагалі без проділу. Для кожного випадку існують свої нюанси. Наприклад, в разі укладання з прямим проділом кількість хвиль має бути однаковим по обидва боки від проділу. Якщо ви вибрали косий проділ - то кількість хвиль з більшою боку має бути не менше п'яти, з меншою - не менш трьох.
Зачіска без проділу на увазі різну ширину хвиль - ті, що обрамляють обличчя, повинні бути вже, ніж хвилі на потилиці. У будь-якому з трьох випадків необхідно стежити, щоб хвилі збігалися один з одним, тобто вигини двох сусідніх хвиль повинні бути узгоджені і йти в одному напрямку.
Три секрети ідеальних хвиль
- Вибір засобу для фіксації. Підходити до цього потрібно серйозно, тому що куплений навмання гель може зіпсувати зачіску. Ідеально засіб повинен не склеювати волосся і не обтяжувати їх.
- Давайте волоссю охолонути. Яку б процедуру ви не проводили - Не переривайте її, поки волосся гарячі. Наприклад, якщо ви завиває локони плойкою, не чіпайте кучерики, поки вона не охолоне.
- Якщо і звичайний засіб для укладання з ними не справляється - нанесіть на вологу шевелюру мус, висушіть феном, а потім приступайте до формування зачіски, як якщо б ви не проводили цю процедуру.
Зачіска «Голлівудська хвиля»! Унікальність укладання в тому, що можна робити голлівудські хвилі на коротке волосся і довгі пасма - вона буде дивовижно виглядати на будь-якій довжині:
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.
Вконтакте
Привіт, дорогі читачі, з вами Лена Жабинського.
Що робить жінку по-справжньому жіночної і красивою? Підходящий одяг, манера поведінки, зачіска, нарешті. Саме тому, коли справа стосується останньої, укладка хвилі на середні волосся стає надзвичайно актуальною.
Просто тому, що чоловікам звиваються пасма в черговий раз нагадують про романтичності і бездоганний смак їх володарки, а жінкам - дозволяють підкреслити виділені якості без особливих зусиль.
Адже існує кілька способів їх створення, серед яких кожна зможе вибрати оптимальний варіант для себе.
Чи легко зробити самостійно розкішні повітряні локони? Практикуючі спеціалісти стверджують, що так. Головне, правильно підібрати тип завивки волосся і слідувати простим правилам. Зрештою, хвилі створюють:
- за допомогою холодної укладки. Це щадний і ефективний спосіб, при якому використовуються всілякі затиски, невидимки, муси, гелі, бігуді, за винятком тих, що передбачають попереднє нагрівання, навіть банальні коси, заплетені на вологе волосся. Правда, при всіх своїх перевагах підходить він далеко не всім, а лише дівчатам з м'якими слухняними волоссям. власницям ж жорстких волосся варто звернути увагу на наступний тип формування хвилі;
- за допомогою гарячої укладання. У питаннях створення таких локонів не обійтися без фену, плойки, спеціального прасування або термобігуді.
Варто відзначити, що бажану завивку будь-яким з цих способів можна виконувати в домашніх умовах на волосся середньої довжини. Просто тому, що остання є максимально зручною. Доходячи до рівня плечей або опускаючись нижче їх на 10 - 15 см, вона істотно прискорює і полегшує роботу з ними.
Про засоби для укладання
Ідеальна укладання хвилі - це не просто красива укладання , Але ще і довготривала. Саме тому засобам її фіксації варто приділити особливу увагу. Тим більше що і тут вибрати є з чого. Судіть самі:
- Пінка. Її ефективність перевірена роками. Представниці прекрасної статі люблять її не тільки за можливість фіксації локонів, але також за надання їм додаткового обсягу, що надзвичайно актуально для дівчат з тонкими волоссям. Наносять її на вологе волосся, рівномірно розподіляючи по всій довжині гребінцем з великими зубами.
- Мус. Це знахідка для власниць жирного волосся . Просто тому, що засіб не тільки фіксує великі і дрібні хвилі, але також забезпечує додатковий підсушує ефект. Наносять його як на вологі, так і на сухе волосся в помірних кількостях (розміром з тенісний м'ячик), так як в противному випадку локони придбають тьмяний і недоглянутий вигляд.
- Аерозольні гелі. Сучасні засоби, що дозволяють не просто зафіксувати зачіску, надавши їй обсяг, але також згодом розчісувати її періодично, не псуючи зовнішній вигляд . Наносяться на сухе волосся густою щіткою.
- Лаки. Їх застосовують для закріплення готових локонів, при необхідності додаючи їм прикореневій обсяг. Головне, розпорошувати їх не дуже близько, щоб отримати легкі м'які хвилі, а не склеєну копицю волосся.
Як створити хвилю
Зробити хвилю, не виходячи з дому, можна різними способами , Навіть найшвидшими і простими, якщо знати нюанси і секрети. Про них ми і поговоримо.
бігуді
для формування красивих локонів вибирати потрібно бігуді великого розміру. Для роботи з ними необхідно вимити і трохи підсушити волосся. Тепер можна наносити на них улюблений засіб для укладання і, нарешті, завивати.
Для цього відокремлюють пасма однакової товщини, які накручують на бігуді в одному напрямку. Спочатку працюють з волоссям, які розташовані на верхівці, а пізніше переходять до потилиці і боків.
Коли все пасма накручені, саме час дочекатися повного їх висихання або просто підсушити феном. Знімати бігуді потрібно дуже акуратно, додатково відокремлюючи локони і фіксуючи їх за допомогою лаку. Завдяки цьому вийде легка хвиля, яка буде прикрашати свою володарку тривалий час.
Запорука успіху такої зачіски - в правильному виборі бігуді. Справа в тому, що величезні замість бажаних локонів додадуть пишним волоссям лише додатковий обсяг, а тонкі просто створять звичайні кучерики.
Плойка
З її допомогою можна створити модні локони і хвилі. Головне, використовувати прилад хорошої якості з керамічним покриттям і функцією установки високої температури, який завиває максимально щадяще.
Справа в тому, що вплив високих температур протягом мінімального часу дозволяє досягти потрібного ефекту, не руйнуючи структуру волосся при цьому. Правда, при обов'язковому використанні термозахисту.
Порядок робіт наступний:
- Вимите волосся підсушують і ділять на 2 частини, заколюючи верхню.
- Після цього від нижньої черзі відокремлюють пасма, завдаючи на них мус і обертаючи їх навколо плойки на 1 хвилину. Аналогічним чином накручують все нижні, а потім і верхні локони.
- Коли все готово, голову опускають вниз, скуйовдивши волосся руками, а потім збризкують все лаком.
праску
Створити шикарні об'ємні хвилі праскою ще простіше. Для цього необхідно просто відокремити сухі пасма, як для плойки, після чого захопити їх посередині щипцями приладу. Залишається обернути кінчик, а потім і верхню частину майбутнього локона навколо прасування руками.
У такому вигляді пасмо необхідно залишити, поки вона не прогріється. Тепер залишилося акуратно зняти її з прасування і зафіксувати все лаком.
Але це не єдиний спосіб створення хвилі за допомогою цього приладу. Є й інший, згідно з яким волосся скручуються в джгут і прогріваються їм по всій довжині.
Розпускати джгути можна тільки після їх повного охолодження. Крім того, практикуючі майстри рекомендують для формування хвиль скручувати пасма волосся в колечко і затискати їх щипцями.
фен
Досягти бажаного ефекту за допомогою його використання можна лише підготувавши додаткові пристосування - дифузор, круглу щітку або затискачі.
- При наявності щітки вологе волосся просто накручуються на неї і сушаться феном.
- При наявності дифузора вони скручуються в колечка, закріплюючись гумками, і підсушують.
- При наявності шпильок вони закручуються в джгути, а потім в колечка, які фіксуються затисками і знову підсушують феном.
пляжні хвилі
Від інших пляжні хвилі відрізняються легкістю і невимушеністю. Досягти їх можна просто заплітаючи волосся в кіски або в пучок, і залишивши їх до повного висихання. Також можна збризнути їх спреєм з морською сіллю, яка змушує локони скручуватися природним чином.
Давно мрієте похвалитися новою гарною зачіскою? Дізнайтеся, як зробити легкі хвилі на волоссі за допомогою різних засобів.
Утюжок для легких хвиль
Щипці можна використовувати не тільки для вирівнювання пасом, але і для створення м'якої і природної хвилі.
- Розчісуємо шевелюру і відокремлюємо тонку пасмо.
- Перехоплюємо її праскою приблизно посередині.
- Обертаємо пасмо навколо випрямляча, прокручуючи його на 360 градусів.
- Повільно опускаємо його до кінчиків.
- Обробляємо решту волосся і скроплюємо зачіску лаком.
Випрямляч + джгути
- Ретельно розчісуйте.
- Відбираємо тонку частину.
- Скручуємо її в тугий джгут.
- Затискаємо його праскою і проводимо приладом у напрямку зверху вниз. Робимо це дуже повільно, щоб волосся всередині джгута встигли повністю прогрітися. Можна пройтися кілька разів - так пасма закрутяться краще. Важливо: ширина пластин прасування не повинна перевищувати 3 см.
- Даємо волоссю повністю охолонути і тільки тоді розпускаємо джгут.
- Повторюємо процес з рештою волоссям.
Також, легкі кучерики можна зробити таким способом:
Бігуді для красивої хвилі
Бігуді-липучки чудово підходять для створення укладання. До того ж, ними дуже зручно користуватися, адже вони самі чіпляються до волосся. Головне - правильно вибрати розмір, адже величина завитків повністю залежить від діаметра бігуді.
1. Миємо голову.
2. розчісувати і ділимо ще вологу шевелюру на кілька тонких частин.
3. Кожну прядку накручуємо на «липучку» і досушують феном або природним шляхом. Краще починати з верхівки, потім перейти до потилиці і закінчити бічними пасмами.
4. Даємо волоссю охолонути і акуратно знімаємо.
5. Поділяємо локони пальцями і закріплюємо лаком легкої фіксації.
При бажанні можна взяти і термобігуді, проте зловживати ними не потрібно - це шкодить волоссю.
Хвилі брашингом і феном
Власницям слухняних і не дуже жорстких волосся рекомендуємо скористатися цим простим і легким способом . Він підходить як для довгих, так і для середніх волосся.
Крок 1. розчісувати і поділяємо шевелюру на окремі пасма.
Крок 2. Кожну накручуємо на брашінг і висушуємо феном.
Крок 3. Знімаємо волосся зі щітки і скроплюємо готову зачіску лаком.
Можна також скористатися дифузором. Для цього потрібно попередньо вимити голову, промокнути зайву вологу рушником і висушити кожне пасмо феном з цією насадкою.
Хвилі з допомогою кіс
Плетіння тугих кісок - один з найбільш сприятливих способів створення легкої хвилі.
- Наносимо на вологе волосся мус і ретельно розчісують.
- Заплітаємо їх в одну або ж декілька кісок. Чим товщі коса - тим більший завиток.
- Розплітаємо їх вранці - пасма ляжуть красивими хвилями.
При бажанні можна укласти косу в пучок - хвиля буде ще краще.
Для швидкого ефекту можна використовувати праску:
Локони з вологих серветок
Це осучаснений варіант ганчірок, на які крутилися ще наші з вами прабабусі.
1. Розтягуємо вологу серветку (бажано без запаху) в джгутик.
2. Вологі волосся розчісували і ділимо на окремі пасма.
3. Обертаємо пасмо кільцем навколо центру серветки. Зав'язуємо кінчики вузликом.
4. Даємо волоссю висохнути, розкручуємо серветки і розбираємо пасма руками.
Джгути для красивих завитків
Не знаєте, як зробити хвилясте волосся в домашніх умовах? Закрутіть їх в джгути!
Крок 1. Розчісуємо вологе волосся.
Крок 2. Ділимо їх на 3-4 частини (залежить від густоти).
Крок 3. Скручуємо кожну частину в джгут, потім укладаємо їх в пучок і закріплюємо шпильками. Не робіть джгути дуже товстими - волосся буде довго сохнути.
холодна хвиля
1. Миємо голову, розчісуйте і ділимо шевелюру на тонкі пасма.
2. Кожну з них скручуємо в джгут і висушуємо феном. Виходять вертикальні локони, які можна додатково скропити лаком.
пляжні хвилі
дуже модна укладка , Нагадує ефект після купання у воді. Зірки віддають за неї величезні гроші, ви ж можете зробити пляжні локони самостійно.
- Розчісуємо сухе волосся.
- Наносимо на них спеціальний текстуруючий спрей або будь-яке інше укладань.
- Мне волосся руками, опустивши голову вниз. Під час сушіння можна скористатися феном.
- Збризгуємо лаком готову зачіску.
Локони за допомогою прасування і фольги
Металева фольга підсилює і подовжує дію прасування. Локони виходять дуже красивими і тримаються набагато довше.
- Режим фольгу на невеликі прямокутники.
- Розчісувати і ділимо шевелюру на однакові пасма (приблизно 10) - зверху, з боків і знизу.
- Легенько скручуємо кожне пасмо, загортаємо колечком і обертаємо в прямокутник з фольги - згинаємо його навпіл, на одну половину кладемо колечко з волосся, а другою частиною прикриваємо. Краї фольги загинаємо, щоб «кишеньку» тримався.
- Нагріваємо праскою кожне колечко протягом 2 хвилин.
- Даємо фользі повністю охолонути і залишаємо її ще на кілька хвилин.
- Знімаємо «кишеньки» з пасом і розправляємо локони руками.
Ретро-хвилі
Таке укладання була дуже популярною в 20-х роках 19 століття. Нинішнім модницям вона також полюбилася.
- Ділимо ретельно розчесані волосся боковим проділом. Ззаду відбираємо трикутник волосся.
- Ту частину, в якій волосся більше, ділимо горизонтально на 5 секцій. З меншої сторони потрібно зробити не менше 3 секцій.
- Верхню секцію сильно змащуємо гелем і розчісували гребінцем.
- Укладаємо пасма хвилями, фіксуючи кожен вигин спеціальним затискачем.
- Укладаємо за цією схемою все волосся.
- Задні пасма також змащуємо гелем і накручуємо на бігуді.
- Даємо гелю висохнути і акуратно знімаємо затискачі і бігуді.
Вибір засобу для укладання
Тепер ви знаєте, як зробити легкі хвилі на волоссі, але це ще не все! Укладання буде триматися тільки в тому випадку, якщо нанести на волосся гарне стайлінгу. Розглянемо їх більш детально:
- Мус - підходить для волосся будь-якого типу і структури. Його можна наносити і на сухі, і на вологе волосся. Чим більша кількість мусу ви візьмете, тим довше протримається зачіска. Але важливо не перестаратися, інакше волосся стане тьмяним і недоглянутими. Обсягу, рівного розміру тенісного м'ячика, цілком достатньо.
- Аерозольні гелі - сучасний засіб, який слід наносити тільки на сухі пасма. Перевагою такого гелю є хороша фіксація, створення обсягу і легке розчісування.
- Пінка - фіксує пасма і надає їм пишність. Відмінний вибір для власниць тонкого волосся . Пінку прийнято наносити на вологу шевелюру і розподіляти гребінцем по всій довжині волосся.
- Лак - фіксує готові хвилі. Лак наносять з відстані 30 см, інакше він склеїть пасма.
недбало кучеряве волосся - один з головних hair-трендів сезону - особливо напередодні свят. Створення такої нехитрої, на перший погляд, зачіски без допомоги стиліста вимагає знання деяких хитрощів ..
спосіб №1
Один з найбільш простих способів зробити легкі хвилі - використовувати дифузор. Цей метод нерідко застосовують стилісти на показах, коли потрібно створити не один, а кілька схожих образів в стислі терміни.
1. Нанесіть на вологі чисте волосся трохи мусу для укладки і злегка пам'ятаєте їх руками по всій довжині.
2. Зафіксувати отримані природні хвилі найкраще за допомогою фена з насадкою-дифузором. Гарненько просушіть волосся від коренів до кінчиків, і за 15 хвилин ви отримаєте актуальну укладання з ефектом недбалості.
спосіб №2
Якщо ви хочете створити хвилі з більшою амплітудою, зберігши при цьому природність пасом, розділіть вологе волосся на кілька частин. По черзі скручуючи кожну частину в джгут, просушіть волосся феном. В результаті повинні вийти вертикальні локони. Завершальний штрих - блиск для волосся Sebastian Shine Shaker, щоб зволожити пересушені волосся і додати їм здорове сяйво. При необхідності можна закріпити зачіску лаком.
Sebastian Shine Shaker
спосіб №3
Ультрамодні хвилі з ефектом заломів і навмисної недбалості легко створити за допомогою стайлера для випрямлення волосся. Цей прийом придумали стилісти, а вмілі шанувальники локонів давно його освоїли.
1. Розділіть волосся на середні пасма.
2. Затисніть щипцями одну пасмо волосся так, щоб стайлер розташовувався перпендикулярно голові і знаходився якомога ближче до основи волосся.
3. Утримуючи кінчик пасма, поверніть плойку на 180 градусів і плавно проведіть її вниз на 2-3 сантиметри. Потім проверніть праску знову на 180 градусів, але в іншому напрямку. Такими рухами в одну і іншу сторону доведіть стайлер до кінця пасма.
4. Те ж саме виконайте з кожною пасмом. В результаті повинні вийти не круглі локони, а злегка пом'яті волосся.
5. В кінці об'єднайте всі окремі пасма і розчешіть. Особливо ефектно укладання виглядає на коротких і середніх волоссі.
спосіб №4
Бігуді - класичний спосіб створення рівних завитків. Хвилі будуть виглядати натурально, якщо ви скористаєтеся гнучкими паличками-бумерангами. Для цього просушіть чисте волосся феном до напіввологу стану. Накрутіть волосся товстими пасмами на бігуді, створюючи будь-які форми і вигини. Головна умова - хвилі не повинні бути дуже крутими, «ляльковими». Закрутіть бігуді в різні боки для додання ефекту недбалості і зніміть їх, коли волосся повністю висохнуть. Знявши бігуді, нахиліть голову вниз і злегка растрепіте отримані кучері.
спосіб №5
Рецепт створення богемних повітряних хвиль досить простий. Нанесіть на вологе чисте волосся засоби для створення прикореневого об'єму OSiS + Session Label від Schwarzkopf Professional. Чи не розчісуючи, закрутіть волосся в тугий пучок на потилиці. В такому стані просушіть волосся феном з прохолодним обдувом до напіввологу стану, а потім не розпускати пучок ще близько години. Обов'язково дочекайтеся повного висихання волосся, тоді укладання отримає необхідний обсяг.
OSiS + Session Label Schwarzkopf Professional
Що робить жінку по-справжньому жіночної і красивою?Чи легко зробити самостійно розкішні повітряні локони?
Давно мрієте похвалитися новою гарною зачіскою?