Хороший парфум підкреслить індивідуальність і характер. Але і без питань тут не обійтися: як використовувати аромати найкращим чином, що слід брати на відпочинок, які аромати в який час доби підходять найбільш вдало? Ось кілька порад для того, щоб розвіяти деякі сумніви.
- Інтенсивність аромату визначається вмістом есенції. У парфумерної та туалетній воді її зазвичай від 10% до 15%, в парфумах - від 15% до 20%, а часом і 40%, в одеколон - від 2% до 12%.
- Насичені анімалістичні і східні аромати для роботи зовсім не підходять, зокрема, що володіють сильним ароматом мускусу, пачулі або сандалового дерева.
- У порівнянні з східними амбровими, ванільними або мускусними ароматами, свіжі квіткові і цитрусові аромати набагато менш стійкі, тому ними краще користуватися в робочий час.
- Солодкі квіткові аромати надто важкі. Якщо вам до душі саме такі запахи, наносите парфуми або туалетну воду невеликими кількостями або користуйтеся після ванни і душа спеціальними ароматизованими засобами або інший ароматичної продукцією (мусами, пудрою і т.д.).
- Нюх тісно пов'язане зі смаком. Дуже сильні аромати мають вплив на смакові відчуття, і при використанні перед обідом сильних духів ви ризикуєте зіпсувати смакові відчуття всім присутнім за столом.
- Аромати поширюються набагато швидше у вологому і теплому кліматі, причому важкі запахи стають важчими. І значить, в тропіках краще користуватися легкими цитрусовими і квітковими композиціями.
- В умовах високогір'я запах парфумів доведеться оновлювати частіше, так як парфум стає менш стійким.
- Під час занять спортом або на активному відпочинку по можливості використовуйте свіжі та легкі композиції, наприклад, цитрусові або квіткові, здатні подарувати вам відчуття свіжості.
- Взимку можна використовувати духи більш щедро. Продовжити стійкість аромату можна, скориставшись перед нанесенням зволожуючим засобом.
- При візитах до хворих не користуйтеся концентрованими, солодкими запахами. Разом з погодою змінюється і інтенсивність аромату. У холодну і суху погоду запахи більш приглушені. Чим клімат суші, тим духи випаровуються швидше.
- Як зберігати парфуми? Для збереження якості духів їх потрібно берегти від перепаду температур, як від високих, так і від низьких - це руйнує природний баланс композиції, і запах парфумів незворотно змінюється. Не терплять духи і яскравого освітлення. Тримати їх краще подалі від вікон, в футлярі, в прохолодному місці. Щоб вміст флаконів не випаровується, щільно їх закривайте після кожного використання, це відноситься і до аерозольних флаконах. У жарку пору ємності з одеколоном і туалетною водою (але не з духами!) Можна тримати в холодильнику. Користуючись такою холодною водою, ви отримаєте особливе задоволення! Мило і ароматизований тальк тримайте в ящику з білизною. У цю запашну компанію можна додати і ковпачок від використаних духів.
Але і без питань тут не обійтися: як використовувати аромати найкращим чином, що слід брати на відпочинок, які аромати в який час доби підходять найбільш вдало?Як зберігати парфуми?