3,6 5 10
Спонж з чудернацькою назвою "конняку" прийшов до нас з Китаю. Він робиться на основі рослини Аморфофаллус коньяк, яке жителі Піднебесної вживають в їжу. Волокна рослини сприяють видаленню мертвих клітин з особи, не травмуючи шкіри, роблять її м'якою і шовковистою.
У чому ж перевага конняку перед іншими спонжами? На перший погляд, це шорстка губка, така як і багато інших спонжів, яка відлущує шкіру. Виглядає він теж непривабливо - маленький і зморщений, як стара мочалка.
Варто відзначити, що конняку буває різних кольорів в залежності від того, який у вас тип шкіри. Так, спонж з червоною глиною підійде сухій шкірі , Із зеленою - для жирної, з рожевою - для збезводненої і т.д.
На жаль, більшість спонжів не тільки прибирають стару шкіру, але і дряпають нову, як це буває при скрабірованіе. Конняку за своїми властивостями більше нагадує пілінг - він набагато м'якше і приємніше на дотик.
Читати також: Як неправильно вмиватися: 7 типових помилок
Перед тим, як прикласти спонж-на-віч, його обов'язково треба змочити водою, потім вичавити і водити плавними круговими рухами (близько 2-3 хвилин). Для кращого ефекту на вичавлену губку можна додати гель для вмивання. Спонж відмінно спінить його. І, звичайно ж, перед тим як його використовувати, обов'язково очистіть шкіру від бруду, поту і косметики.
Конняку можна застосовувати не тільки як пілінг засіб, але і як свого роду масажер, якщо перед використанням нанести на шкіру живильний лосьйон. Виробник рекомендує користуватися конняку 2-3 рази в тиждень, проте це залишається на ваш розсуд, в залежності від типу шкіри (для жирної - можна кожен день, для сухої - раз на тиждень або навіть рідше). Як пілінг губ конняку теж згодиться.
Після процедури шкіра стає набагато м'якшою і бархатистою, з'являється блиск. А потім спонж обов'язково треба помити і повісити сушитися на мотузочці, яка додається до покупки. Термін придатності йому - поки не розсиплеться. Але бажано міняти губки раз в 3-6 місяців.
Основна відмінність конняку від інших спонжів складається в його м'якій структурі, хорошому взаємодії з очисними засобами, універсальності у використанні.
У чому ж перевага конняку перед іншими спонжами?