Існує чимало різновидів брів. Не можна сказати, що будь-яка з них подібна ідеалу. Ідеал в цьому випадку повинен бути у кожного свій, адже кожна з них підходить певному зовнішньому типажу. Кожному потрібно вирішити для себе, якими мають бути їх ідеальні брови .
Одна з найвідоміших різновидів - зламана. Багато хто вважає, що завдяки своїм лініях, вона має право називатися одним із найпривабливіших. Вона складається з двох чітких ліній. Перша з них - пряма і довга, її кінчик знаходиться у верхній точці. Друга лінія опускається від нижньої точки і трохи коротше першої.
По густоті такі бровки можуть бути різні. Вони виглядають ефектно і трохи потовщеними, і трохи тонкими. Головне, щоб кінчик опинявся загостреним, а злам - помітним.
Дуги або арочні бровки - то, що відрізнялося популярністю і вважалося еталоном в той час, з яким зараз асоціюється стиль ретро. Вони являють собою плавну дугу без підйому. Кінчики знаходяться на одному рівні. Така форма цілком доречна і в наш час, якщо тільки половина дуги біля перенісся буде товщі, ніж інша половина.
Подібна різновид - дуга з підйомом. Цю форму можна назвати середньої між зламаним і дугоподібної. Виглядає вона як плавна дуга з підйомом на найвищій точці. Їй потрібно було плавно опускати, а її кінчик - загострюватися і перебувати трохи вище підстави.
Дуже популярний різновид - горизонтальні бровки. Актуальність цієї форми пояснюється здатністю візуально робити гущі навіть мала кількість волосків. Ніяких зламів немає. Важлива умова - загострений кінчик.
повернутися до меню ↑
Бровки зі зламом - відмінний варіант для власників овальних і круглих осіб. У першому випадку їм вдасться виділити красу особи, а в другому - скорегувати зайві обсяги. Чималу роль тут відіграє вибір товщини і довжини. Якщо личко кругле, краще віддати перевагу потовщеним і трохи подовженим брів , Адже вони відвернуть увагу від округлості. А витончений овал можна виділити не менше витонченим і більш тонким обрамленням очей.
Плавні дуги - то, що скоректує вугласте прямокутне або квадратне обличчя. Але, тільки в разі дотримання важливих умов. Перше - помірна товщина і ніяких «ниточок». Друге - природність. Велика помилка - тонкий темний татуаж.
Дуги з підйомом - варіант корекції трикутного особи. Така цікава лінія зверне на себе увагу і приховає вигідним чином розширену верхню частину обличчя. Особливих рекомендацій. Єдина умова - чим більший риси, тим товщі повинні бути лінії.
Видовжене обличчя чудово прикрасять горизонтальні лінії. Їх природність - обов'язкова умова. І, тут дуже важливо скорегувати довжину, адже якщо вона виявиться не придатною, ніякого позитивного ефекту чекати не варто.
повернутися до меню ↑
Види брів за кольором
Мабуть, найпопулярніший колір - коричневий. Він може бути як майже бежевого, так і глибокого каштанового відтінку. Зазвичай, він досягається за рахунок використання косметичних засобів, так як люди народжуються з ним не так часто, особливо, якщо він насичений. Він неймовірно популярний за рахунок здатності надавати виразність. Але, виглядає красиво він лише в тому випадку, коли в ньому немає неприродних червоних нот.
Сірий і русявий колір - те, що не менш популярне, ніж коричневий. Тільки популярність тут досягається за рахунок природного фактора, адже з ним дуже часто народжуються. Цей кольору мають стільки ж відтінків варіацій, скільки існує відтінків русявого волосся.
Чорний колір - то, що не користується такою ж завидною популярністю в цьому випадку, як коричневий і сірий. Причина - йде далеко не всім. Якщо вам не пощастило народитися з ним, в більшості випадків варто віддати перевагу йому інший світліший тон.
Руді бровки зустрічаються вкрай рідко. По-перше, тому що рудоволосих в світі не так багато. По-друге, тому що якщо ви не фарбували волосся в настільки яскравий колір. Потреби фарбувати брови в нього немає. Він має великий спектр відтінків, і може являти собою як тон темної міді, так і тон осіннього листя.
повернутися до меню ↑
Підбираємо колір брів, з огляду на цветотип зовнішності
Коричневий колір - то, що більше йде людям з теплим типажем зовнішності. Карі або яскраві зелені очі, каштанове або коричнево-русяве волосся - ось деталі зовнішності, з якими вони максимально гармоніюють. Але, є й винятки, адже у деяких блакитнооких і синьооких людей волосся і шкіра мають теплий тон, тому можна скористатися сіро-коричневим барвником.
Вибір глибини тону безпосередньо залежить від яскравості зовнішності. Наприклад, якщо у вас яскраві карі очі і каштановий волосся, можна підібрати темно-коричневий барвник.
Попелястий колір підходить людям з холодним цветотипом. Волос з попелястим відливом, сірі, болотно-зелені, сині і блакитні очі - його характеристики. Вкрай рідко цей колір йде карооким. Він гармонує з цим тоном очей лише в разі, коли в ньому є коричневі нотки, і він поєднується з русявим кольором волосся.
Вибрати чорні колір можна лише в трьох випадках. Перший - він у вас є в зовнішності, другий - у вас в нього забарвлений волосся і це добре виглядає, третій - коли яскравість зовнішності дозволяє його носити.
Віддати перевагу рудого кольору можна тоді, коли у вас подібний колір волосся. Важливо, щоб бровки були трохи темніше по тону. В інших випадках це колірне рішення некрасиво виділяється, так як не вписується в зовнішність без «союзника». Важливе правило - навіть якщо колір волосся відрізняється червоністю, бровки повинні бути більш природними по тону.
Ще матеріали: