Виділені брови ідеальної форми - незамінна складова трендового макіяжу вже не перший рік. Красиво оформити їх олівцем або тінями, якщо ви не майстер візажу - складний, воістину титанічну працю. А можна зважитися зробити перманентний макіяж брів і забути про цей елемент макіяжу мінімум на рік. Особливо якщо знати, як роблять татуаж брів в сучасних салонах - швидко і практично безболісно.
Перманентний макіяж, що має на увазі нанесення спеціальної фарби під верхній шар епідермісу - далеко не нове слово в індустрії краси. Перші прилади для татуажу в косметичних кабінетах з'явилися ще в 90-і роки. Тоді «набиті» брови і губи вважалися атрибутами «шикарних жінок», зробити таку процедуру могла дозволити собі далеко не кожна.
До початку нульових років, мода на перманентний макіяж трохи спала. Однак в останні п'ять років татуаж брів знову став трендом. Однією з перших моду на чітко окреслені, виділені кольором брови ввела світська левиця Кім Кардашьян. А юна модель Кара Делевінь зробила широкі брови символом подиумного шику. Такий густотою, як у Кари, від природи можуть похвалитися небагато, але ніщо не заважає додати ширини і густоти за допомогою татуажу!
Як роблять татуаж брів: нюанси процедури
Для виконання перманентного макіяжу брів використовується фарба, що містить пігменти на мінеральній або рослинній основі і органічний стабілізатор. Вона гіпоалергенна і нетоксична, при цьому глибина введення фарби під шкіру недостатня для дотику з кровоносними або лімфатичними судинами. Залежно від методики, якої робиться татуаж, пігмент вводиться під шкіру на глибину 0,8-1,2 мм. спеціальної татуажном машинкою. Голки в такій машинці, як і в шприці для ін'єкцій одноразові і стерильні.
До початку роботи область брів обезжиривается і обробляється анестетиком (найчастіше використовуються креми з охолоджуючим ефектом). Їх цілком достатньо, щоб нівелювати неприємні відчуття в процесі роботи і зробити процедуру легко переносять навіть при високому больовому порозі. Ні наркоз, ні будь-які знеболюючі не потрібні. За час, поки анестетик вбирається, майстер позначає контури татуажу.
Фарби для татуажу брів характеризуються широкою гамою кольорів і підбираються з урахуванням особливостей вигляду клієнта. Потрібний відтінок можна підібрати, компонуючи основні кольори:
- чорний;
- сірий;
- коричневий.
Але кінцевий результат більшою мірою залежить не від відтінку фарби, а від використовуваного майстром методу:
- волоскові;
- шотірованіе (промальовування);
- змішаний метод.
Волосковая техніка має на увазі промальовування татуажном машинкою волосків різної довжини, завдяки чому брови виглядають максимально природно. Враховується і нахил кожного волоска, тому татуаж з використанням такої техніки робиться довше. Цей тип татуажу можна робити навіть власницям дуже рідкісних брів .
Шотірованіе - простіша методика татуажу. В цьому випадку промальовується не кожен волосок, а заповнюються тільки місця, які потребують виділення кольором. Найчастіше це середина і кінчики: за допомогою шотірованія можна подовжити брови або змінити їх нахил. Змішаний метод поєднує особливості двох попередніх.
Виділяють дві стилістики татуажу: європейська та східна. Перша полягає в підкресленні природної ширини і вигину і заповненні «білих плям» пігментом. Східна стилістика схожа на те, як роблять татуаж брів голлівудські зірки: майстер малює новий контур і повністю заповнює його фарбою, завдяки чому навіть на місці «ниточок» можна зробити розкішні гламурні брови.
повернутися до меню ↑Особливості догляду за татуажем
У перший тиждень-два після процедури результат може виглядати злегка карикатурно, особливо якщо використовувалася фарба темного відтінку. Не варто бігти зі скаргами до майстра: після закінчення цього терміну пігмент «розтягується» по області татуажу і приймає природний відтінок.
Коли зійде корочка засохлої сукровиця, татуаж буде виглядати так, як і повинен - стильно і природно. Але ні в якому разі не можна піддаватися спокусі здирати корочку нігтями - ви ризикуєте зняти і шар з фарбою. Використання дитячого крему допоможе зробити свербіж мінімальним.
По темі: