- Чому з'являються скоринки?
- Як зробити, щоб скоринка не з'являлися
- Правильний догляд за бровами
- Догляд при появі кірочок
- Через якийсь час скоринки повністю пропадають
- Що може трапиться якщо здерти корочку?
Після мікроблейдінга шкіра проходить процес загоєння. Одним з невід'ємних частин цього процесу є поява кірочок. Таке зазвичай буває після подряпин. В принципі, мікроблейдінг легко можна порівняти з подряпинами, адже і там і там шкіра дряпається і з'являються мікро шрами. Однак, якщо звичайну скоринку, скажімо, на коліні можна здерти і особливо про неї не піклується, то з корочками від мікроблейдінга доведеться трохи повозитися.
зміст:
- Чому з'являються скоринки?
- Як зробити, щоб скоринка не з'являлися
- Правильний догляд за бровами
- Догляд при появі кірочок
- Через якийсь час скоринки повністю пропадають
- Що може трапиться якщо здерти корочку?
Чому з'являються скоринки?
Цей процес легко пояснити і він цілком природний. Що таке мікроблейдінг? Це нанесення пігменту у верхні шари епідермісу. Як туди заноситься цей самий пігмент? Шкіра дряпається і в відкриту рану заноситься фарба. Як відбувається регенерація в будь-якому організмі? Шкіра затягується, а над заживающим ділянкою з'являється тонкий шар скоринки. Після вона сама відпадає і ми бачимо рожеву, нову шкіру.
Тут же ми не повинні допустити виникнення цієї скоринки взагалі, адже нам же пігментований ділянку, а не нова шкіра замість нього. Взагалі, якщо скоринки у вас вже з'явилися, то це зовсім не страшно, головне доглядати за ними (а як це зробити ви дізнаєтеся нижче), але все ж краще за все почати доглядати за шкірою відразу ж.
Головною причиною поява кірочок є «пересушування» шкіри. Через це рана з пігментом всередині починає затягуватися.
За яких умов відбувається сушіння шкіри?
- солярії;
- Сонячні ванни;
- Басейни і будь-який інший джерело;
- Сауни.
До басейнів, напевно, буде питання «чому?», Адже шкіра там постійно перебуває в воді, а значить, ніякої сухості. Відповідь проста - басейни та інші водойми містять мікроби, які можуть привести до зараження, знову ж таки, не забувайте, що у вас багато маленьких відкритих ранок на бровах.
Як зробити, щоб скоринка не з'являлися
Дотримувати правильний догляд і не дозволяти шкірі бути сухою. Для цього достатньо виконувати всі приписи майстра. Таким чином, вам не доведеться хвилюватися про те, що пігмент може стертися.
Правильний догляд за бровами
Отже, ваша головна задача, як було сказано багато разів, це зволоження. При тому, що постійне. Для початку нанесіть на брови і зону навколо загоює мазь (це може бути Бепантен або Пантенол), протримавши пару годин ретельно змийте за допомогою дитячого мила або лосьйону для вмивання. Дуже важливо - не тріть брови після. Промокніть їх м'яким рушником.
Не допускайте потрапляння води як мінімум в першу добу. Однак, якщо вода випадково потрапила - не витирайте її! Просто дайте брів висохнути самостійно.
А також:
Неприємні наслідки після процедури
Коли потрібно робити корекцію
На скільки вистачає процедури?
На ніч або при відчутті сухості ви можете нанести товстим шаром Вазелін. Це подарує вам відчуття зволоження і дійсно, ваша шкіра ніколи не буде сухою, адже Вазелін майже не вбирається в шкіру, а постійно залишається на поверхні.
Допускається промивання ромашковим настоєм. Це надасть відмінне антисептичну властивість.
До нанесення мазей, промивання настоями і чому догляду потрібно приступити відразу ж, щоб не дати шкірі почати гоїтися.
Догляд при появі кірочок
В принципі, догляд нічим не відрізняється, хіба що ви повинні бути гранично обережні з тим, щоб ніяк не пошкодити скоринки. Краще за все не промаківать брови рушником, дати їм висихати самостійно. Не тріть і не чешіть брови. Наносите мазі в два рази частіше, ніж якби цих кірочок не було.
Через якийсь час скоринки повністю пропадають
Це суто індивідуальний процес, все залежить від того, як ваша шкіра прореагувала на пігмент, як правильно ви дотримувалися догляд. Зазвичай, скоринки пропадають через тиждень-два. Це означає, що бровки повністю зажили і тепер не потребують додаткового догляду.
Після корекції ймовірність появи кірочок знижується, адже шкіра починає все більше звикати до подібного «пошкодження». Однак, якщо скоринки довго не сходять або вони загноїлися - негайно зверніться до вашого майстру, щоб не нашкодити здоров'ю.
Що може трапиться якщо здерти корочку?
- Пігмент буде видно пробілами (в разі, якщо корочка розтріскається і відірветься тільки частина);
- Можливі прогалини прямо посередині брови, від чого вони будуть здаватися «лисими»;
- Можливі дрібні шрами або рубці.
Чому з'являються скоринки?
Що таке мікроблейдінг?
Як туди заноситься цей самий пігмент?
Як відбувається регенерація в будь-якому організмі?
За яких умов відбувається сушіння шкіри?
До басейнів, напевно, буде питання «чому?
Що може трапиться якщо здерти корочку?