Чи шкідливий татуаж брів - ця думка відвідувала кожну дівчину і жінку, що вирішила прикрасити обличчя таким способом. Татуаж - спосіб створення довготривалого макіяжу, коли косметична фарба вноситься під тонкий зовнішній шар шкіри. Тримається від 3 місяців до 5 років, термін залежить від глибини проникнення в шкіру. Ця косметична процедура схожа з нанесенням татуювання, але тату робиться глибоко під шкірні покриви, тому не змивається, а довготривалий грим - немає. Можна зробити перманентний макіяж очей, губ, брів, намалювати собі родимку на обличчі або іншої частини тіла.
Основні плюси перманентного гриму на століттях, навколо губ і бровах в тому, що не потрібно кожен день наносити декоративну косметику, змивати її, вмивати обличчя з гелем, пінкою, лосьйоном і т.д. Все це не додає шкірі сили і здоров'я. Інший плюс в тому, що риси обличчя стають яскравішими, правильно підібраний макіяж візуально збільшує очі і губи, брови здаються густішими і темними. Третій плюс - зручність, що б не трапилося, дівчина буде вчасно нафарбована в будь-якій ситуації.
При нанесенні перманентного макіяжу фарба заноситься під шкіру за допомогою спеціальних косметичних інструментів. При цьому страждає верхній шар шкірних покривів, місце нанесення фарби червоніє і опухає. Це неприємно, особливо важко, коли довготривалий грим завдано на повіки, очі набрякають зверху. За особою потрібен особливий догляд, щоб ранки швидше гоїлися і не потрапляли бруд і бактерії.
При нанесенні довготривалого гриму в організм людини потрапляє фарба. Цей барвник повинен бути максимально безпечним, інакше можуть виникнути непередбачені алергічні реакції або погіршення стан здоров'я. Перед нанесенням татуажу необхідно проконсультуватися з лікарем, особливо людям, що страждають хронічними захворюваннями. Перманентний макіяж протипоказаний для:
- онкологічних хворих;
- вагітних і годуючих;
- які страждають різними видами алергії;
- тих, у кого на ГРВІ та ГРЗ, краще почекати повного одужання;
- хворих на епілепсію;
- тих, у кого високий тиск.
Шкода перманентного макіяжу - це не міф, а правда.
Для деяких людей він може бути дуже небезпечний.
Татуаж брів, мабуть, найшкідливіший з усіх. По-перше, він не такий болючий, як на інших частинах особи. По-друге, немає постійного страху випадково зачепити очі. По-третє, довготривалий грим брів менш шкідливий, ніж інші.
Робити татуаж губ шкідливо в тому випадку, якщо на обличчі з'явився герпес. Навіть якщо висипання нема на губах, все одно від перманентного макіяжу потрібно утриматися. Справа в тому, що він може дуже сильно вплинути на результат, а саме лінії можуть бути нечіткими, з'являться болячки біля губ і на них. Сама процедура набагато болючіше, ніж на бровах.
при татуаже століття і майстер, і клієнт найбільше бояться пошкодити очі. Сама по собі процедура ніяк не впливає на зір. Зниження гостроти зору через перманентного макіяжу - це міф. Довготривалий грим на століттях не робиться, якщо є будь-які очні захворювання, наприклад, кон'юнктивіт або коли очі сльозяться при алергії.
Інші небезпеки татуажу
Перманентний макіяж може бути шкідливий для деяких груп людей або в певних обставинах. Але навіть у здорових людей можуть виникнути проблеми при нанесенні довготривалого гриму. Всьому виною - людський фактор і несумлінність косметологів.
татуаж брів , Губ і повік потрібно робити тільки в перевірених, добре зарекомендували себе салонах краси. Робити подібні процедури в домашніх умовах не можна, так як велика ймовірність занести інфекцію в ранку.
У салоні перед тим як робити вам процедуру, обов'язково зададуть кілька питань про те, якими захворюваннями ви страждаєте, чи робили ви раніше татуаж, чи є алергія і на що. Ви, в свою чергу, можете поцікавитися, який барвник використовується для перманентного макіяжу, дізнатися його характеристики, виробника і т.п.
Безпосередньо перед нанесенням довготривалого гриму косметолог повинен провести тест і перевірити, чи є алергічні реакції на барвник у клієнта, уточнити бажану форму і колір брів, контуру губ і підводки очей.
Чітко обговорюйте з майстром свої бажання з перманентного макіяжу, щоб потім не турбуватися, побачивши результат. У косметичному кабінеті повинно бути чисто, всі інструменти продезінфіковані, обов'язкова наявність одноразових серветок, ватяних дисків і т.д.
А наскільки небезпечно робити цю процедуру?Де і як її робити, щоб потім не шкодувати?