джерело
У наш час чоловічий жилет дуже широко поширений і користується величезною популярністю. При бажанні зшити самостійно жилет хоч і не зовсім просто, адже він повинен ідеально сидіти на фігурі, але цілком здійсненно.
Форма чоловічого жилета на сьогодні представлена в самих різних варіаціях, починаючи від класичної деталі в складі костюма-трійки, і закінчуючи зручними і стильними демісезонними жилетами, які одягаються поверх пуловера.
Перед тим як приступати до пошиття чоловічого жилета, вам необхідно визначитися з його призначенням і фасоном. Тільки після цього варто вибирати тканину, з якої жилет буде пошитий, адже саме від обраної моделі буде залежати якої матерії віддати перевагу. Фурнітуру слід вибирати в останню чергу, віддаючи перевагу або класичним гудзиків або заклепкам або блискавки в залежності від стилістики жилета.
Як тільки всі ці нюанси визначені, необхідні матеріали закуплені, саме час переходити до викрійці. Для того щоб її правильно побудувати, потрібно попередньо зняти мірки, у випадку з жилетом вам знадобитися знати: напівобхват шиї і грудей, ширину спини і ширину грудей, а також ширину плеча і довжину виробу. Не варто забувати, що при розкрої необхідно додавати один - два см на припуски. Після того як всі деталі викроєні і вирізані, їх необхідно змітати і зробити примірку. Адже чоловіча жилетка має досить складну конструкцію, і повинна добре сидіти на фігурі, інакше надутий силует або зайві складки зіпсують весь зовнішній вигляд виробу.
Чоловік жилет це стильний і функціональний елемент гардеробу чоловіка, він здатний надати образу солідності, якщо його поєднувати з класичним костюмом або ж неординарності, в тому випадку, коли має незвичайну обробку. Зшитий ж своїми руками жилет буде відмінно сидіти а, крім того, він буде ексклюзивним і додасть його власникові чимало шарму.
Серія повідомлень " чоловікам ":
Частина 1 - Форма чоловічого жилета
Частина 2 - Як зшити чоловічі сімейні труси