Привіт! Слідом за популярністю мультімаскінга і новою модою на глину, власні маски випустив майже весь мас-маркет. І в цьому посту не буде рідкісних, азіатських чи супердорогих. Тільки відомі, а головне - доступні практично в будь-якому магазині, аптеці або парфумерному супермаркеті. Поговоримо про хіти і чарівному мультімаскінге.
Що таке мультімаскінг?
Мультімаскінг (не плутати з мультітаскінга) - це нанесення декількох масок на різні зони особи одночасно. Тренд прийшов з Азії (з комплекту для мультімаскінга від японського бренду Boscia ). Підхід логічний: у більшості з нас шкіра на лобі може бути комбінованою, на носі - жирної, а на щоках взагалі сухий. Бренди пропонують купувати кілька масок власних серій і наносити їх одночасно для кращого ефекту. Виглядає це настільки кумедно, що хештег #multimasking не йде із трендів Instagram. А ось чи працює?
The Body Shop
У великій лінійці масок від The Body Shop з'явилася серія з п'яти нових «Рецепти природи«: веганських, без силіконів, сульфатів, парабенів, мінеральних масел. Кожна у важкій скляній баночці, щоб якось виправдовувати досить високу для бренду вартість.
Як наносити: Можна наносити кожну на все обличчя, а можна комбінувати. У мережі безліч підказок від The Body Shop і блогерів.
Моя думка:
Я спробувала три з п'яти: «Асаи з Амазонії», «Британську троянду» і «Гімалайський вугілля». Скрабірующіе частки в «Асаи» для мене занадто жорсткі, але знаю дівчат, які люблять «суворі» скраби для шкіри обличчя (я немає). «Гімалайський вугілля» вражає своєю насиченістю і дією. Якщо ви хочете очистити шкіру на максимум в домашніх умовах - це ядерна штука для вас. Я користуюся їй рідко - раз-два на місяць - вже дуже сильна річ. Не пригадаю у себе на туалетному столику маски з таким явним візуальним ефектом після першого ж застосування. Однак володарем чутливої шкіри краще не купувати. Що стосується «Британської троянди», то якщо маска може бути задоволенням, то це воно. Дуже гарний продукт (відкрийте тестер в Корнер The Body Shop і зрозумієте, про що я) і дуже приємний ефект оксамитової зволоженою шкіри. Не скажу, що це найкраща зволожуюча маска в моєму житті, але побалувати себе завжди приємно.
Ціна: 1990 рублів. Зараз на сайті компанії діє 20% -а знижка на маски.
Vichy
Марка випустила три маски в лінійці Vichy Mineral Mask Collection, які були створені, щоб працювати в комбінації. Звичайно, ви можете нанести будь-яку на все обличчя, і ефект від цього буде, але компанія пропонує для кожного продукту свою зону на обличчі. Для кращого очищення, зволоження і сяйва.
Як наносити: очищувальну на T-зону, зволожуючу - на вилиці і контур обличчя, маску для сяйва - на щоки.
Моя думка:
Якщо чесно, мені куди більше сподобалося наносити ці маски на все обличчя. Очищаюча добре підійде тонкої і чутливої шкіри: вона ніжна як мус і працює вкрай дбайливо. Тим, хто звик до більш серйозного очищення, ефекту може не вистачити. Зволожуючу маску я б не стала купувати повторно: нічого поганого про неї сказати не можу, але і відмінності від аналогів не знаходжу. Що точно куплю в повнорозмірною версії, так це рожеву маску-пілінг для сяйва шкіри. Якби мені дали на тест цю маску без упаковки, я б точно заявила, що користуюся люксовим продуктом: працює відмінно, не пошкоджуючи шкіру; зволожує і дає сяючий і свіжий колір обличчя. Супер!
PS: Vichy випустив все три маски в класичних баночках, зменшених копіях (як у мене на фото), а також тревел-варіанти в пакетиках. Можна купити останні, протестувати і зрозуміти, чи потрібні вам повнорозмірні версії.
Ціна: +1395 рублів за повнорозмірну версію (75 мл), 192 рубля - за саше (12 мл).
L'Oreal
Випустивши три маски з глиною, бренд почав активно просувати мультімаскінг. Тобто маркетинг спрямований на покупку відразу всієї лінійки «Магія глини« (розумно!).
Три глини це власне:
- Каолін - глина, насичена силікатами, ефективно поглинає забруднення і бореться з жирним блиском.
- Гассул - глина, багата мікроелементами, повертає свіжий і здоровий колір обличчя.
- Монтморилоніт - глина, до складу якої входять корисні мінерали, бореться з недосконалостями шкіри.
Як наносити: зелену маску - на Т-зону, чорну - на вилиці і овал обличчя, а червону - на щоки.
Моя думка:
Пропонується наносити подібний бойову розмальовку тричі на тиждень, але мені здається для глиняних масок це занадто. Мій максимум - раз в тиждень, а то і в два. Найбільше мені сподобалася зелена маска з евкаліптом, і її я спокійно наношу в тому числі і на все обличчя. Очищає і непогано матує. Що стосується чорної вугільної маски, то це точно продукт для мультімаскінга. І я б краще завдавала її на Т-зону. Вона гідно очищає пори і нагадує хітову Black Mask. Відомого звуження пор від нанесення маски з червоними водоростями я не помітила (хоча наносила її і на ніс, і на все обличчя, і на рекомендовані щоки). Її скрабірующіе частки знову виявилися дещо жорстким, але це особиста примха - моя і моєї шкіри - віддаю перевагу максимально щадне відлущування. Одним словом, мультімаскінг тут виглядає скоріше як цікавий маркетинг-хід, вашому туалетному столику цілком вистачить однієї баночки на вибір, і я б радила взяти зелену.
Ціна: 457 рублів за маску.
Якщо вам сподобався пост - дайте про це знати. Мені завжди приємна ваша зворотній зв'язок в будь-якій формі: від лайка і репоста в соцмережах, до коментаря.
Цілу, ваш індіанець-Даша
фото - Надя Безгодова
PS:
Що таке мультімаскінг?
Що таке мультімаскінг?
А ось чи працює?