- Нарощені нігті: що це?
- Які матеріали використовують для штучного нарощування?
- гель
- акрил
- Тканина
- біогель
- медична смола
- В яких випадках процедуру варто відкласти?
- Чим нарощені краще "рідних"?
- Особливості технології нарощування
- Нарощування на типсах
- види гелів
- Гель або акрил: відмінності, недоліки
- Застосовуємо манікюрний гель в домашніх умовах
- Підготовка до процедури
- Покрокова інструкція
- Чи можна мочити руки після процедури?
- Тонкощі технологічного процесу
- Яку пилку використовувати перед нанесенням бази?
- Як вибрати УФ-лампу для домашнього використання?
- ідеальний дизайн
- Який малюнок підійде вашій нарощені нігтьової формі?
- Френч - універсальний дизайн
- Як нанести слайдери?
- Відео: знайомимося з технологією нарощування нігтів гелем
Довгі і красиві нігті - це мрія будь-якої сучасної жінки. Але далеко не кожна красуня може похвалитися міцним, стильним - ідеальним манікюром. Нігті від природи можуть бути надто тонкими, ламкими.
Один із способів вирішення цієї проблеми - це технологія нарощування нігтів гелем. Дуже популярний і дійсно ефективний спосіб «обзавестися» розкішними нігтиками і подарувати собі прекрасний манікюр.
Нарощені нігті: що це?
Нарощування - це спеціальна технологія сучасного нейл-арту. Застосовується при слабких і ламких нігтьових пластинах, при розшаруванні нігтьового ложа. Дана техніка успішно використовується з 1960-х років.
Все почалося з того, що американський стоматолог Фред Слек зламав ніготь і спробував його «склеїти» за допомогою акрилового матеріалу. В результаті, з'явилася методика акрилового нарощування.
Які матеріали використовують для штучного нарощування?
Наращівальних процедур сьогодні існує дуже багато. Для кожної з них використовується свій матеріал.
гель
Гелеві нігтики майже ідентичні натуральним. Вони блискучі і гладенькі. Хороший гелевий матеріал обмежує потрапляння повітря до органічним нігтьовим частинам. Гелевий спосіб практично не шкодить нігтьовим пластин (не змінює нігтьову структуру, не перешкоджає зростанню нігтьової пластини).
Нарощені гелем нігті дозволяють набагато довше ходити з красивим і ефектним манікюром, ніж, наприклад, акрилове нарощування. Але гель буде коштувати дорожче.
акрил
Акрилові нігтики дуже міцні. Їх можна пофарбувати в будь-який колір, прикрасити стразами, бісером і блискітками. Але у акрилу є істотні недоліки: цей матеріал сильно псує нігтики і має неприємний запах. Так що дана технологія хоча і бюджетна, але не ідеальна на сто відсотків.
Тканина
Тканинне нарощування - це поклейка кулями промазаних шматочків шовку. Як клеїть речовини використовується гелевий компонент або спеціальний клей. Але результат такого сеансу недовговічний і швидко ламається.
біогель
Можна нарощувати биогелем. Це майже нешкідливий спосіб. Біогель добре зміцнює справжні нігтики, сприяє їх росту. Але такий процес нарощування дорогий і трудомісткий.
медична смола
Це простий і безпечний матеріал. Штучні нігтики виглядають, як справжні. Манікюр довговічний, але ця технологія дорога.
В яких випадках процедуру варто відкласти?
Технологія нарощування нігтів гелем (в тому числі, і на типсах) має свої протипоказання. Ця процедура заборонена вагітним і годуючим жінкам. Так само її не можна проводити при цукровому діабеті, онкології, алергічних реакціях, прийомі антибіотиків і при захворюваннях нирок і печінки.
Чим нарощені краще "рідних"?
У нарощених нагідок є маса переваг. Зокрема, вони дозволяють приховати дефекти натуральних нагідок (нарощені поверхня стає ідеально гладенькою).
На штучні пластинки ідеально лягає лакове покриття - його можна довгий час не оновлювати. На них можна наносити будь-які орнаменти і малюнки - це величезний простір для дизайну.
Особливості технології нарощування
Сьогодні в нейл-арте використовуються десятки технологій нарощування нігтів однофазним гелем. Кожна з них по-своєму цікава і ефективна.
Нарощування на типсах
Поетапно ця процедура нагадує технологію моделювання на формах. Для нарощування на типсах важливо правильно підібрати всі матеріали.
Тіпси повинні підходити під розмір нігтя. Якщо пристосування виявиться занадто маленьким, воно деформує ніготь. Якщо занадто великим - то не буде фіксуватися.
Основне завдання тіпси - добитися схожості штучних нагідок з натуральними. Еластичні типси повинні ідеально повторити нігтьову пластинку.
види гелів
Для нарощування нагідок використовується два види гелів:
- однофазний
це один гель, який має три шари; - трифазний
це три різних гелю (базовий, що моделює і захисний).
Однофазний гель найчастіше використовується, коли процедура проводиться в домашніх умовах. Трифазне речовина зазвичай використовують майстри манікюру в салонах краси. Трифазний гель дозволяє найбільш якісно і повноцінно провести потрібну процедуру.
Гель або акрил: відмінності, недоліки
Фахівцям з нейл-арту складно сказати, як технологія краще: гелева або актріловая. Гель - це светоотвердевающіх речовина. Акрил застигає на повітрі. Обидва матеріали мають в своєму складі актрілати.
Гель хороший тим, що гель не має запаху. Акрилове нарощування - це дуже міцні нігті, на яких можна зробити будь-який складний малюнок.
Застосовуємо манікюрний гель в домашніх умовах
Привести процедуру в домашніх умовах можливо, для цього достатньо знати загальну технологію нарощування. Процедуру проводимо поетапно.
Підготовка до процедури
Будь-яке нарощування вимагає певного набору інструментів і допоміжних предметів.
Важливо мати під рукою дезінфікуючий засіб для рук і інструментів.
Обов'язково повинні бути:
- рідина для підсушування нігтьової пластинки (дегідратор);
- стартовий препарат-бондер;
- засіб для зняття липкого шару;
- фінішне покриття;
- праймер.
Можна купити набір «для домашнього використання». Такі продаються в спеціалізованих магазинах.
Також важливо підготувати до процедури і самі нігті. Їх потрібно підпиляти, підрівняти. Важливо прибрати всі задирки, вирізати кутикулу.
Покрокова інструкція
Самостійно наростити нігті нескладно. Важливо чітко дотримуватися докладної інструкції і ретельно виконувати кожен її пункт:
Для початку вибирається метод нарощування:
- за допомогою тіпси (накладок до нігтів)
- за допомогою форми (спеціальної пластикової пластинки, посередині якої є отвір).
Далі поетапне виконання операцій:
- Нанесення гелевого шару.
- Просушування гелевого шару в УФ-лампі.
- Зняття допоміжної тіпси або нігтьової форми для нарощування.
- Шліфування нагідок, надання їм бажаної форми.
- Декорування нагідок (за бажанням).
- Нанесення на нігтики закріплює кошти (для фіксації манікюру), підсушування в УФ-лампі.
- Зволоження кутикули кремом або олією.
Чи можна мочити руки після процедури?
За годину до процедури не можна мочити руки. Після сеансу краще пару годин теж не мити руки. Деякі майстри дозволяють відразу мити руки після нарощування, але краще цього не робити, тому що матеріалу потрібно час, щоб повністю висохнути. Але прямих заборон не існує.
Тонкощі технологічного процесу
У фахівців є свої тонкощі і «секрети», які необхідно знати, щоб процедура успішно пройшла в домашніх умовах.
Яку пилку використовувати перед нанесенням бази?
Для полірування нагідок найкраще використовувати універсальну скляну пилочку. Вона підходить і для натуральних, і для штучних нагідок. У будь-якому випадку така пилка буде краще будь-яких залізних варіантів.
Як вибрати УФ-лампу для домашнього використання?
При гелевому нарощуванні потрібна УФ-лампа. Цей пристрій дозволяє швидше висохнути гелевому матеріалу. Від вибору УФ-лмпи залежить, наскільки якісним буде манікюр. Для домашнього використання можна придбати бюджетний і компактний варіант обладнання потужністю на дев'ять Ватт.
Професійним манікюрниці варто купувати обладнання потужністю не менше ніж на тридцять шість Ватт. Можна замість УФ-ламп купувати LED-лампи або навіть LED-CCFL-лампи (для максимально швидкісний полімеризації гел-евих лаків).
- Жіночна і універсальна мигдалевидна форма нігтів вважається однією з найпоширеніших. Дізнайтеся чому.
- Що робити, якщо сильно ламаються і шаруються нігті? Список порад від експертів. Читайте тут.
ідеальний дизайн
Щоб руки були гарними і елегантними, важливо підібрати хороший дизайн манікюру. Придумати візерунок. Це великий простір для творчості.
Який малюнок підійде вашій нарощені нігтьової формі?
Штучні нігтики гарні тим, що на них можна нанести будь-який малюнок або візерунок. Наприклад, красиво виглядає будь-яка геометрія, смужки. Можна створювати цілі розпису.
Френч - універсальний дизайн
Гарний французький манікюр френч - це варіант, як зробити вишуканий і стильний манікюр. Його «секрет» популярності полягає в бездоганності - чіткості ліній і акуратності.
Фарбування кінчика нігтики в формі півмісяць або «усмішки» може будь-яка жінка зробити в домашніх умовах. Це не складно. На штучних нігтики френч завжди виглядає розкішно.
Як нанести слайдери?
Сьогодні слайдер-дизайн став популярною технікою декорування манікюру. Накласти слайдери нескладно. Декорувати можна тільки після нарощування. Наклейка вирізається з нігтьової формі. По краях залишається по два міліметри для гелевого зчеплення.
Картинка опускається на п'ять секунд у воду, потім дістається і промокается серветкою. Потім знімається з підкладки і клеїться на липкий гелевий шар. Після цього робиться скульптурне фіксування гелю, шліфування і накладається фінішний шар.
Технологія нарощування нігтів гелем - цілком доступна для розуміння. Розібратися в ній не складно. Головне, це чітко дотримуватися покрокової інструкції.
Відео: знайомимося з технологією нарощування нігтів гелем
Нарощування нігтів - доступний спосіб створити красивий і привертає манікюр. Технологія нарощування проста і легка для розуміння, що дозволяє її освоїти кожному бажаючому. Навчитися нарощувати нігті допоможуть сьогоднішні відео.
Нарощені нігті: що це?Які матеріали використовують для штучного нарощування?
Чим нарощені краще "рідних"?
Як вибрати УФ-лампу для домашнього використання?
Нарощені нігті: що це?
Які матеріали використовують для штучного нарощування?
В яких випадках процедуру варто відкласти?
Чим нарощені краще "рідних"?
Чи можна мочити руки після процедури?
Яку пилку використовувати перед нанесенням бази?