Відомо, що у годуючої матері грудні залози значно збільшуються в розмірах. Відповідно розтягується і шкіра, а підтримують м'язи виявляються слабкі, щоб утримати цю «нову», поважчав груди на належному місці. Що ж станеться, після того, як ви відніміть дитину від грудей? Швидше за все ваша груди знову зменшиться, хоча форма її дещо зміниться: пружна залозиста тканина частково заміщується пухкоїсполучної. Шкіра на грудях не скорочується до колишньої своєї площі, так як постійно відчуває чимале розтягнення, а м'язи природним чином слабшають з віком. Все це разом узяте призводить до того, що груди «обвисає», і мало кого з жінок, які народили задовольняє стан їх бюста.
Жінки з гарними грудьми частіше привертають увагу чоловіків, ловлять на собі погляди захоплення. Щоб повернути пружність і красу грудей, треба впливати і на м'язи, і на шкіру. Існують спеціальні вправи, які зміцнюють грудні м'язи і допомагають вашій грудей залишатися високою і красивою. Якщо у вас є бажання і сили, ці вправи можна робити і під час годування - вони покращують кровообіг у грудях, сприяють припливу молока і попереджають лактостаз .
Стоячи або сидячи на стільці:
- Складіть руки перед головою, обхопивши долонею правої руки лікоть лівої, а долонею лівої - лікоть правої. Нахиліть голову вперед і 5 разів енергійно натисніть чолом на складені руки.
- Заведіть руки за голову. Відведіть голову назад і 5 разів енергійно натисніть потилицею на складені руки.
- Руки до плечей. Повертайте обидві руки в плечових суглобах по 5 раз всередину і назовні. Закінчите енергійним струшуванням обох рук.
- Руки перед грудьми. Два енергійних ривка зігнутими руками, потім два енергійних ривка випрямленими руками. Повторіть 5 разів.
- Випрямлені руки за спиною сплетіть в замок. Підніміть руки вгору так високо, як тільки можете, чи не розчіплюючи пальців (приблизно на 7-10 см). Опустіть руки, не розчіплюючи пальців. Повторіть 5 разів.
- Підніміть руки над головою. Випрямлені долоні з'єднайте, лікті розведіть в сторони так, щоб руки утворили «будиночок». Відведіть правий лікоть якнайдалі назад, не роз'єднуючи долонь (приблизно на 4-5 см.). поверніться у вихідне положення. Зробіть те ж саме лівою рукою. Повторіть 5 разів.
- Витягніть руки перед собою. Випрямлені долоні з'єднайте на рівні носа, розведіть лікті. Повільно, з зусиллям з'єднайте лікті потім поверніться у вихідне положення. Повторіть 5 разів.
Варто тільки пам'ятати, що саме гімнастика для поліпшення форми і пружності грудей чомусь вимагає колосальних зусиль - заняття повинні бути частими, регулярними, інтенсивними, і тоді, можливо, місяці через чотири ви помітите результат.
Бюстгальтер для годування Навіть форма бюстгальтера може вплинути на ваше стан після пологів. Груди недавно народила заслуговує самого поважного ставлення.
Чи треба зціджувати? Деяким зручніше зціджувати руками, деяким - поршневим або електричним тонометри.
Тріщини на сосках. лікування Чутливість шкіри на сосках дуже індивідуальна, але в першу чергу безпеку сосків залежить від того, чи правильно захоплює сосок ваш малюк.
Якщо ви знайшли цю статтю корисною, будь ласка, поділіться нею. Дякуємо!
Корисні статті на сайті
загрузка ...
Що ж станеться, після того, як ви відніміть дитину від грудей?Чи треба зціджувати?