Дивно, але часто представниці літнього цветотипа вважають себе «сірими мишками». І дарма - при правильній палітрі в макіяжі та одязі подібна зовнішність набуває аристократичність, вишуканість, незрозумілу привабливість.
Не дивлячись на те, що це дуже поширений цветотип, в його визначенням виникають складності: цветотип літо часто плутають з осені або навесні. Палітра, що характеризує цветотип літо, макіяж і відповідний колір волосся - все це ви знайдете в статті. Рекомендації по створенню гардероба і приклади Легендарні цветотипа літа допоможуть вам правильно підібрати відтінки і створити свій стиль.
Як визначити цветотип літо
Найчастіше стилісти поділяють цей тип зовнішності на цветотип контрастне літо і натуральне (неконтрастне) літо. Рекомендації по підбору палітри, макіяжу та одягу для кожного випадку будуть відрізнятися. Тому приділіть особливу увагу до визначення свого кольоротипу - це допоможе створити гармонійний стиль:
Найпоширеніший колір волосся у даного кольоротипу - русявий з різним ступенем інтенсивності, з попелястим відблиском. Іноді зустрічаються відтінки світлого блонда, але, на відміну від зими, весни і осені, такий блонд має попелястий, сіруватий відблиск, чому сам колір виглядає не яскравим, а як би злегка пріпиленний. Зустрічаються серед цветотипа літа і рудуваті волосся, і темні шатенки. Рижіну у «літа» також має сіруватий, попелястий, швидше за холодний, ніж теплий відблиск. Темні відтінки коричневого мають коньячний, холодний відблиск. Гармонійний колір волосся для цветотипа літо повинен бути приглушеним, неяскравим, як би пріпиленний, з попелястим або сіруватим відблиском.
Колір брів і вій часто близький до кольору волосся, але може бути трохи світліше або темніше;
Колір і особливості шкіри: у цветотипа літо розрізняють кілька відтінків кольору шкіри. Перший варіант - світла шкіра кольору слонової кістки або фарфору. Така шкіра швидко червоніє і обгорає на сонці. Другий варіант - рожевий відтінок шкіри, можуть просвічувати кров'яні судини, присутній рожевий рум'янець. Така шкіра добре загоряє, загар має сіруватий відтінок (так званий «степової загар»). Третій варіант - шкіра світло-оливкового тони. Загоряє добре, але загар набуває коньячний або горіховий відтінок. Веснянки і родимки, якщо є, мають сіруватий, сірувато-коричневий, коричнево-попелястий відтінок;
Колір очей: варіюється від світлих відтінків (сіро-блакитний, світло-блакитний) до темних (коричнево-зелений, оливковий, горіхово-коричневий). По краю райдужної оболонки часто можна побачити коричневий ободок;
Кольоротип натуральне літо і контрастне літо
Розрізнити ці два варіанти не складно: контрастне літо, як правило, це світла шкіра, швидше за темний, ніж світлий відтінок волосся, і яскравий колір очей.
Кольоротип натуральне (неконтрастне) літо - шкіра рожевого або оливкового кольору, волосся русяве (але також може бути світла шкіра і світле волосся), очі неяскравого кольору. Як ви вже, напевно, здогадалися, основним визначальною ознакою служить ступінь контрасту між кольором шкіри і волосся - чим більша різниця, тим «контрастніше» цветотип.
Кольоротип літо: палітра
Щоб запам'ятати палітру цветотипа літа, уявіть літній день на пляжі: колір морських хвиль, синє небо, бежево-сірий пісок - кольори літа холодні, як ніби трохи приглушені.
Оптимальна палітра цветотипа літо полягає скоріше зі світлих, пастельних відтінків. Це єдиний кольоротип, який прикрасять насичений холодний рожевий, свіжий блакитний і ясно-фіолетовий з легкої домішкою сірого.
Цветотіпу літо категорично не йде помаранчевий колір, зате йдуть всі відтінки холодного світло-червоного, сірувато-червоного. Сліпуче-чистий білий краще виключити, замінивши на бузково-білий, синювато-білий, сіро-білий.
Цветотіпу літо підходить палітра практично всіх відтінків сірого: від світлого до аристократичного синювато-сірого. До жовтих відтінків потрібно ставитися з обережністю: не використовувати золотисті, теплі відтінки, замінивши їх на біло-жовтий, ненасичений лимонно-жовтий.
Кольоротип літо також прикрасить палітра синіх тонів - індиго, бузково-синій, сіро-блакитний та інших прохолодних відтінків. Із зелених фарб можна вибрати світлий бірюзовий, блакитно-зелений, ненасичений колір морської хвилі.
Палітра коричневих і бежевих відтінків (виняток становить сіро-коричневий) також не підходить цветотіпу літо. Чистий чорний теж краще не використовувати, замінивши його на колір мокрого асфальту, сіро-чорний.
Колір волосся для цветотипа літо
Представниці цветотипа літо можуть мати найрізноманітніші природні кольори волосся, але ось експериментувати з кольором їм не рекомендується - змінювати краще тільки відтінок, тобто світло-русявий можна забарвити на один відтінок світліше або темніше. Найголовніше правило при виборі кольору волосся: відтінок повинен мати попелястий, сіруватий відблиск, тоді гармонія цветотипа не порушується.
Цветотіпу літо також йде колорирование (висвітлити або затемнити деякі пасма), але для такого перетворення потрібен хороший майстер: не можна використовувати теплі, занадто темні і дуже світлі відтінки, кольори підбирати також з сірувато-попелястим відблиском.
Експериментуючи з зовнішністю, вибирайте колір волосся для цветотипа літо з особливою обережністю: наприклад, якщо контрастне літо (світла шкіра - темне волосся) «пофарбувати» в світлий відтінок, тоді цветотип стане ближче до натурального льоту (контраст між відтінком шкіри і кольором волосся стане менше ). І навпаки: натуральне літо за допомогою фарбування можна перетворити в контрастне. Звичайно, зовнішність стане інший, але якщо колір волосся за кольоротипом обраний правильно, гармонія не порушується. Труднощі можуть виникнути з підбором одягу, аксесуарів і при створенні макіяжу, так як для контрастного і натурального літа рекомендації трохи відрізняються.
Кольоротип літо: макіяж
Красу цветотипа літо підкреслить макіяж в холодних, приглушених відтінках. Чим контрастніше цветотип, тим ніжніше повинні бути відтінки. Природний макіяж в бежевих, тілесних тонах таку зовнішність не прикрасить, тому сміливо грайте з відтінками тіней і помади. Намагайтеся у всіх засобах для макіяжу уникати жовтизни (тональний крем, пудра, помада і ін.).
Ваші надійні союзники в створенні ефектного образу:
Тональний крем - фарфоровий, слонова кістка (для світлої шкіри), тони з рожевими відтінками (для більш темного відтінку шкіри). Не використовуйте тональний крем з сіруватими, блакитними відтінками - це посилить блідість. Текстура тонального засобу може бути легкою флюидной, у вигляді мусу або крему;
Пудра - прозора, тілесно-рожева;
Рум'яна - сіро-бежеві, ніжні холодно-рожеві, бузково-рожеві;
Помада - весь спектр рожевих відтінків, бежево-бузкова, темно-баклажанная, бузково-бузкова;
Олівець для губ - в тон до помади для денного макіяжу, на один тон темніше помади для вечірнього образу;
Тіні - весь спектр рожевих, блакитних, сіро-зелених, приглушених зелених відтінків, сірі, срібні, сріблясто-блакитні, сіро-блакитні, бузкові, димчасто-сині;
Туш - чорна (для цветотипа натуральне літо) або сіра (контрастне літо), для вечірнього образу - фіолетова.
Макіяж цветотипа літо не рекомендується робити занадто екстравагантним. Дотримуйтеся золотої середини - підкреслюйте достоїнства зовнішності насиченими фарбами. У вечірньому макіяжі цветотипа літо можна підкреслити і губи, і очі.
Кольоротип літо: одяг
Рекомендації по підбору одягу для цветотипа контрастне літо:
Верх (блузи, сорочки, кофтинки) - холодні приглушені відтінки. Чим світліше шкіра, тим менш насиченим повинен бути колір;
Низ (штани, спідниці) - більш насичені холодні відтінки. Для цветотипа контрастне літо можна використовувати оригінальні колірні рішення (зелений-ліловий, рожевий-синій), грати на контрасті, але не захоплюватися;
Колір біля особи: насичений рожевий, ненасичений лимонно-жовтий, блакитний, всі відтінки сірого;
Аксесуари - вінтажна біжутерія (з тьмяним блиском «під старовину»), біжутерія з приглушеними холодними тонами. Представниці цветотипа літо можуть дозволити собі прикраси з дорогоцінними каменями, єдине правило: колір каменів повинен бути неяскравий (якщо бурштин - то самий світлий відтінок, світла бірюза і т.д.). З благородних металів краще віддати перевагу білому золоту або сріблу;
Не можна використовувати чистий білий, чистий чорний колір (особливо поряд з особою), теплі тони, занадто яскраві тони.
Для цветотипа натуральне (неконтрастне) літо вибирайте:
Верх (блузи, сорочки, кофтинки) - холодні приглушені відтінки, можна використовувати і насичені, і ненасичені відтінки;
Низ (штани, спідниці) - якщо цветотип контрастне літо прикрашають незвичайні поєднання, то натуральному літа краще не грати на різниці в тонах. Зелений-блакитний, рожевий-сірий, бузковий-рожевий: ось лише кілька варіантів для поєднання в одязі;
Колір біля особи: натуральному (неконтрастний) льоту можна використовувати всі відтінки палітри, єдине правило: чим світліше колір волосся, тим менш насиченими повинні бути відтінки;
Що стосується аксесуарів і небажаних відтінків в одязі, тут все ідентично цветотіпу контрастне літо.
Кольоротип літо: знаменитості
Знаменитості цветотипа літо: Наталія Водянова, Ксенія Собчак, Сара Джессіка Паркер, Кемерон Діаз, Дженіфер Еністон, Періс Хілтон.
джерело: http://glola.ru/fashion/zvetotip-leto/
Серія повідомлень " літо ": Частина 1 - 4 типу зовнішності
Частина 2 - Цветотип зовнішності ЛІТО.
Частина 3 - Кольоротип Літо.