- особливості процедури
- Переваги апаратної методики
- мінуси методики
- Як вибрати прилад для педикюру та манікюру?
- Які бувають насадки?
- Вибираємо пристрій для професіонала
- Чим відрізняються домашні апарати?
- Апаратний манікюр: покрокова інструкція
- Особливості виконання педикюру
- Поради майстрам і новачкам
- Як вибрати професійний апарат для виконання манікюру і педикюру: відео
Доглянуті нігті - візитна картка жінки, а тому стежити за їх станом необхідно з особливою ретельністю. Для цього багато жінок відправляються в салон краси, де професійний майстер виконує чистку і надає акуратну форму нігтику, але при бажанні виконувати аналогічну процедуру можна і самостійно - варто лише придбати професійний апарат для манікюру і педикюру, який замінить всі інструменти і полегшить процес догляду.
особливості процедури
Технологія апаратного манікюру вперше з'явилася в Німеччині, де її змогли випробувати відвідувачки салонів краси. Процедура стала настільки популярною, що її запозичили майстри інших країн.
Апарат для манікюру і педикюру йде в комплекті з кількома насадками, кожна з яких має своє функціональне призначення: видалення кутикул, зняття ороговілих лусочок, видозміна форми пластини, а також шліфування нігтя.
Постійна зміна насадок дає спеціалісту можливість зробити чистку максимально глибокої і в той же час не поранити клієнтку. Примітно також те, що чистка кутикул відбувається без попереднього розпарювання, характерного для класичного обрізного манікюру.
Переваги апаратної методики
Апаратна методика безпечна, гігієнічна й стерильна, що обумовлено відсутністю колючих і ріжучих насадок. Відмова від використання води також йде на користь: у клієнта немає жодного шансу підхопити грибкову бактерію.
Використовуючи апарат для манікюру і педикюру, професійний майстер виконує чистку делікатно, не травмуючи нігтьову пластину. Під час шліфування зберігається природна текстура нігтя, що гарантує в майбутньому відсутність «шарування» і ламкості.
Після процедури нігтики стають гладкими і знаходять здоровий рожевий відтінок. Приємним здивуванням для клієнток стане симетричність довжини і форми всіх нігтів.
Після такої чистки сповільнюється зростання кутикул, що дає можливість рідше відвідувати майстра і відповідно заощаджувати фінанси. Більше двох тижнів після сеансу шкіра залишається гладкою і м'якою. Продовжити цей ефект допоможуть спеціальні косметичні засоби: масла для кутикул, спреї і ванночки.
мінуси методики
Єдиний недолік апаратної методики полягає в тому, що прилад не здатний очищати занадто запущені нігті. Для таких клієнтів рекомендується проведення класичної обрізний глибокої чистки, а лише через тиждень-другий сеанс апаратного манікюру.
Багаторічний досвід також показує що процедура не має ніяких протипоказань, а тому отримати нігті мрії зможе будь-яка охоча дівчина.
- Стрижки для волосся середньої довжини дозволяють урізноманітнити звичну зачіску і перетворити волосся в красиві і розкішні локони, які викличуть захоплення і трепет.
- Щоб для себе вирішити питання з красивим манікюром і не ходити постійно в салон краси, можна самостійно навчитися дизайну нігтів «френчем» з малюнком, подробиці в статті .
Як вибрати прилад для педикюру та манікюру?
Спеціалізовані магазини пропонують увазі своїх покупців кілька видів апаратів для манікюру. Машинки, призначені для домашнього використання, оснащені насадками, що обертаються зі швидкістю 5-10 тисяч обертів на хвилину. У професійних пристроїв цей показник становить 3-40 тисяч.
Які бувають насадки?
Купити апарати для манікюру і педикюру в СПб можна в будь-якому магазині електроніки. Краще віддавати перевагу пристроям, які укомплектовані підпилюють, шліфувальними і поліруючими насадками. Якщо використовувати гаджет ви плануєте для педикюру, там повинні бути абразивні насадки для видалення мозолів, зняття загрубілі шкіри, обробки тріщин і корекції вростають нігтів. Хороший універсальний прилад містить в своєму комплекті:
- Насадки обробки нігтьового валика
- Насадка для сушіння лаку
- Циліндри для роботи з «товстими» нігтями
- Диски для шліфування й полірування поверхні
- Диски для надання форми і спилювання
- Конуси для видалення мозолів
- Щітки для чищення
- Лопатка для підняття кутикул
Майстри рідко використовують занадто специфічні насадки, а тому гнатися за кількістю безумовно не варто. Також варто знати, що ні в якому разі не можна використовувати манікюрні насадки для педикюру та навпаки. Це може пошкодити нігті і шкіру.
Вибираємо пристрій для професіонала
Перед тим як вибирати апарат для манікюру і педикюру зверніть увагу на:
- Вага і ергономічність ручки (вона повинна бути легкою, не вібрувати під час роботи)
- Вид затиску (чорно насадки швидше і зручніше на автоматичних та напівавтоматичних затискачах)
- Відсутність колектора і вентилятора помітно подовжують термін експлуатації пристрою
- Потужність пристрою повинна варіюватися в межах від 60 до 100 Вт
Кращі технічні характеристики поєднує в собі стронг апарат для манікюру і педикюру. Цей пристрій призначений для професійної експлуатації: гаджет надійний і прекрасно функціонує навіть після декількох років щоденної роботи.
Чим відрізняються домашні апарати?
Домашній апарат для манікюру і педикюру менш потужний, ніж професійний, що позначається на кількості оборотів насадки за хвилину.
Це не можна назвати недоліком домашніх пристроїв: неправильне використання професійної техніки здатне завдати серйозної шкоди нігтьової пластини. Домашні прилади більш компактні, що робить їх зручними в транспортуванні.
Апаратний манікюр: покрокова інструкція
Навіть найкращий апарат для манікюру і педикюру виявиться марний в руках невмілого майстра. Щоб виконати дійсно якісну чистку необхідно діяти поетапно:
- Починати слід з підготовки рук. Їх необхідно добре помити і продезінфікувати. Далі, використовуючи дерев'яну (апельсинову) паличку, відсувають гульвіси.
- За допомогою абразивної пилки обробляють вільний край нігтів, надаючи їм потрібну форму і довжину.
- Після цих маніпуляцій можна наносити спеціальне масло для кутикул. Ця речовина помітно спрощує процес очищення і запобігає розриву покривів.
- Спочатку обробляти кутикули слід за допомогою бічних валиків. У таких випадках краще всього підійдуть мелкоабразівной голкоподібні фрези. Не можна забувати про те, що фреза повинна обертатися в протилежному до руху руки напрямку.
- Не зраджуючи насадку, майстер виконує підводять руху вздовж кутикули. Працювати необхідно виключно з шкірою, не торкаючись поверхні нігтя - в іншому випадку можуть утворитися борозни, які зроблять покриття неохайним.
- Безпосередньо видалення кутикули виконує за допомогою конусоподібної фрези. Тримати апарат необхідно під гострим кутом (45 градусів - оптимальний варіант).
- Завершувати шліфування краще пулеобразной мелкоабразівной фрезою.
- Далі кутикули змащують спеціальним маслом. Добре підійдуть засоби, що містять масло жожоба, авокадо і виноградних кісточок.
- На завершальному етапі, не змиваючи масла, полірують нігті. Після цього нігті стають блискучими і рівними.
- За бажанням можна нанести декоративний лак.
Особливості виконання педикюру
Технологічно, виконання педикюру більш складне, а тому новачкам доведеться потренуватися, щоб його освоїти. Перед початком процедури не рекомендується парити ноги в воді. Починати також необхідно з нанесення антисептика і коригування довжини нігтів. Далі робота просувається поетапно:
- На стопи наносять кератолітікі - речовина, що пом'якшує шкіру стоп. Для того щоб засіб подіяло необхідно почекати приблизно 5-10 хвилин. Якщо у клієнта занадто великі нарости на стопах, необхідно тримати речовину дольше.Остаткі кератолітікі прибирають за допомогою простого рушники.
- Використовуючи найбільш грубий кругоціліндріческій ковпачок обмотують стопу. Після цього можна приступати до полірування: надівши на апарат мелкоабразівной насадку необхідно ретельно опрацювати всю ніжку. Шкіра повинна бути рожевою, можливий жовтий відтінок. На цьому етапі необхідно бути акуратним - перестаравшись можна перепиляти шкіру і зняти занадто багато.
- Далі слід приступати до видалення кутикул. Цей процес аналогічний манікюру, за винятком використовуваних насадок.
- На заповідав етапі втирають нежирний крем, виконуючи при цьому легкий масаж.
- Маски від зморшок навколо очей - це простий і дешевий спосіб вирішити питання зі зморшками, не вдаючись до допомоги фахівців салонів краси.
- Існує безліч варіантів плетіння «риб'ячого хвоста» на волосся, докладніше у статті .
Поради майстрам і новачкам
Ціна на апарат для манікюру і педикюру відрізняється своєю доступністю для більшості жінок. Але щоб чистка давала хороший результат потрібно знати маленькі секрети техніки:
- Замість покупки приладу з вбудованим пилососом, краще обзавестися окремою підставкою. Такий пристрій портативної і набагато зручніше в експлуатації.
- Не варто поспішати виконувати чистку на великих швидкостях: навчатися краще на мінімальних обертах, щоб запобігти пошкодженню кутикули.
- Для домашнього використання краще вибирати контактний апарат.
Незалежно від того, де ви виконуєте апаратний манікюр, вас чекає вражаючий результат: нігті будуть виглядати доглянутими, охайними і здоровими. Нанесення лаку також стане простіше: одного-двох шарів буде цілком достатньо, щоб отримати шикарний манікюр і педикюр.
Як вибрати професійний апарат для виконання манікюру і педикюру: відео
Крім зовнішніх характеристик, дуже важливі і технічні особливості апаратів для манікюру і педикюру. До основних факторів можна віднести: потужність і надійність апарату.
Які бувають насадки?Як вибрати прилад для педикюру та манікюру?
Які бувають насадки?
Чим відрізняються домашні апарати?