- Масла для росту вій У косметології давно відомо, що рослинні і косметичні масла допомагають росту...
- Касторове масло
- Реп'яхову олію
- Мигдальне масло
- Олія зародків пшениці
- Масло обліпихи
- Оливкова олія
- Допоміжні засоби
- Корисні поради
- Масла для росту вій
- Чому вії «дружать» з маслами?
- Касторове масло
- Реп'яхову олію
- Мигдальне масло
- Олія зародків пшениці
- Масло обліпихи
- Оливкова олія
- Допоміжні засоби
- Корисні поради
- Масла для росту вій
- Чому вії «дружать» з маслами?
- Касторове масло
- Реп'яхову олію
- Мигдальне масло
- Олія зародків пшениці
- Масло обліпихи
- Оливкова олія
- Допоміжні засоби
- Корисні поради
Масла для росту вій
У косметології давно відомо, що рослинні і косметичні масла допомагають росту волосся і вій за рахунок свого насиченого складу, який активізує їх харчування зсередини і робить їх більш щільними і пружними. Тому їх активно застосовують для швидкого росту вій, поліпшення якості і відновлення, завдаючи як чисті масла, так і їх суміші з іншими компонентами. Розглянемо, чим вони корисні, як ними користуватися і як робити живильні масляні суміші для поліпшення стану вій.
Чому вії «дружать» з маслами?
Косметологи кажуть, що практично всі рослинні масла корисні для вій, так як кожне з них має свій унікальний склад, різнобічно діючий на волоски. Можна сказати, що неможливо визначити найкраще масло для росту вій, тому часто фахівці радять змішувати їх для досягнення комплексного догляду, живлячи і цибулини, і самі волоски. Компоненти природних масел працюють двосторонньо:
- Вітаміни і амінокислоти проникають безпосередньо в шкіру повік, активізуючи цибулини волосків і покращуючи кровообіг в підшкірних тканинах, що важливо для зміцнення і зростання вій.
- Мінерали зміцнюють самі вії, роблячи їх щільніше і надаючи пружності, що важливо для усунення підвищеної ламкості.
Розглянемо рослинні масла, які найбільш часто застосовують в косметології і домашніх умовах для поліпшення структури лусочок і росту вій. Користуючись ними на практиці, потрібно враховувати індивідуальні особливості кожного організму, тому один засіб може в конкретному випадку дати мінімальний результат, а інше навпаки - швидко і ефективно допоможе отримати здорові вії. Тому потрібно експериментувати з маслами, підбираючи для себе оптимальний варіант живильного кошти.
Касторове масло
Будучи одним з найпростіших і дешевих, касторове масло визнають ідеальним для вій в плані їх зміцнення, а також воно добре живить шкіру навколо очей. Важливо не перестаратися і не завдати занадто багато масла - можлива закупорка пір і поява на ранок некрасивих набряків. Якщо касторку нанести правильно, можна через місяць добитися не тільки оздоровлення вій, але і розгладження дрібних мімічних зморшок на столітті.
Як грамотно наносити касторове масло на вії? Необхідно злегка змочити їм ватяну паличку і мажучі рухами нанести масло на кінці вій від їх середини. Залишки масла самі розподіляться по волосках і крайній частині століття.
Скільки необхідно тримати касторове масло на віях? Не більше години, але оптимальним часом косметологи визнають 30 хвилин: за цей час волоски вбирають в себе поживні компоненти, але пори століття не встигають закупоритися, що застереже від ранкових набряків. Зміцнення слабких вій касторовою олією рекомендують проводити ввечері після повного видалення макіяжу, а після витриманого часу вії і повіки потрібно промокнути сухим ватним диском для видалення надлишків кошти. Таке масло ніколи не можна залишати на ніч і ніжно стежити, щоб воно не потрапило в очі - є можливість отримати роздратування. Воно може викликати алергію, тому важливо за добу протестувати його на внутрішній стороні ліктьового згину.
Щоб дізнатися, чи допомагає саме вам касторове масло для вій, рекомендовано наносити його через день 3-4 тижні. Якщо помітного результату немає, потрібно зробити такий же за часом перерву і наступним курсом пробувати вже інше масло. Якщо через місяць вії помітно погустелі - засіб вам підходить і місячні курси потрібно проводити тричі на рік.
Кетамін для вій живить і брови, завдяки складу допомагає швидко відростити їх після невдалого надання форми. Можна ввечері одночасно проводити сеанси відновлення, користуючись або чистим маслом, або маскою для вій і брів з касторовою олією. Брови після таких маніпуляцій стає густішим вже через 3 тижні, вії після регулярного застосування касторової олії помітно товщають до кінця місячного курсу.
Реп'яхову олію
Широко відомо в косметології для відновлення волосся і усунення їх випадання, тому його корисну дію було успішно перевірено і на зміцненні війок і брів. Реп'яхову олію для росту вій фахівці рекомендують використовувати як самостійно, так і в якості основи в поєднанні з іншими корисними оліями.
Багатий склад масла - мінерали, ефірні масла, вітаміни і дубильні речовини - активізують швидке зростання вій, зміцнюють їх цибулини, перешкоджають ламкості і випаданню, склеюють лусочки волосків, роблячи їх більш пружними і блискучим. Просочуючи шкіру століття, масло виводить токсини з підшкірних тканин, активізуючи в них обмінні процеси.
Застосування реп'яхової олії: після вечірнього зняття макіяжу ватною паличкою наносять на верхню частину війок, вичікують 25-35 хвилин і ватним диском стирають надлишки кошти.
Не забудьте про можливу алергічної реакції, за добу протестуйте масло на чутливому ділянці шкіри.
Мигдальне масло
Відмінно зарекомендувало мигдальне масло для активізації росту вій, тому його широко використовують в якості основної добавки в професійні доглядають кошти за волоссям, бровами і віями. За рахунок діючих компонентів - олеїнової і лінолевої кислот, вітамінів F і E, ефірних масел і гліцерину - волоски стають більш м'якими, еластичними, дрібні дефекти відновлюються, багаторазово зменшується ламкість і випадання.
Важливо розуміти, як його правильно використовувати, адже мигдальне масло володіє сильним живильним дією, що диктує нечасте його застосування - двічі в тиждень. Наносити можна і ватною паличкою на очищені від косметики вії, так і в якості засобу для чищення. Для цього на вологий ватний диск капають масло і гладящімі рухами стирають косметику з очей.
Відмінною особливістю мигдалевої олії визнають нездатність викликати алергію, тому протипоказань до його застосування в косметичних цілях немає. Навпаки, жінкам з чутливою шкірою косметологи рекомендують користуватися тільки цим маслом без додаткових очищувальних засобів і масляних добавок.
Олія зародків пшениці
Визнають відмінним джерелом найважливіших для зміцнення вій вітамінів, тому так активно використовується в якості добавки в косметології і домашній медицині. Добре живить ослаблені вії, склеює лусочки завдяки густої консистенції, відмінно наноситься і не тече. Корисні мікроелементи помітно зміцнять структуру волосків, завдяки чому ламкі вії перестануть випадати вже через 14-20 днів. Маслом можна мазати ослаблені вії як самостійно, так і в складі комплексного масляного рецепта.
Масло обліпихи
Це було б універсальним засобом в косметології, якби не його фарбують властивості. Адже масло обліпихи живить волосся і вії, робить їх гущавині і міцніше, підтягує шкіру повік. Можна сказати, що це найкраще масло для росту вій, так як його багатий склад дуже швидко активізує обмінні процеси в окололуковічних тканинах, живить волосяну основу і тим самим впливає на швидке зростання міцних і здорових вій.
За відгуками жінок, миттєвого результату можна досягти, застосовуючи для вій наступний засіб:
- Подрібнити в м'ясорубці або кавомолці 1 ст. ложку сухої шипшини.
- До нього додати стільки ж реп'яхової і обліпихової олій.
- Настояти 10 днів і щодня змащувати масляною сумішшю вії.
Цей рецепт дозволяє за лічені дні відновити пошкоджені вії і запустити їх активне зростання.
Але потрібно знати, як правильно наносити склади з маслом обліпихи. Змоченою в масло ватною паличкою промащують тільки кінці вій - масло саме розтечеться до їх коренів, мінімізуючи таким чином забарвлені ділянки століття. Фото до і після застосування такої маски можна побачити на фото.
Оливкова олія
Підживлює волосяні цибулини, що відбивається не тільки на хорошому зростанні вій, але і робить їх пухнастими, блискучими, густими і м'якшими. Добре підходить для відновлення сильно пошкоджених війок. Застосовують оливкова олія курсами, по 30 днів тричі на рік, можна без остраху користуватися ним щодня. Найкращих результатів можна досягти, якщо додатково до нього додавати інші активно діючі масла.
Допоміжні засоби
Щоб з масляною маски для вій витягти максимум користі і результату, косметологи рекомендують до основного маслу додавати інші активні компоненти. Для цього найкраще підійдуть:
- абрикосове масло,
- вітамін Е,
- масло кісточок винограду,
- вітамін А,
- персикове масло,
- сік алое,
- масло авокадо,
- риб'ячий жир,
- масло жожоба.
Корисні поради
Щоб зробити догляд за віями за допомогою масел більш ефективним, потрібно дотримуватися наступних порад:
- масла перед нанесенням необхідно трохи розігрівати,
- не залишати масляні суміші на віях більше години,
- для зручності зберігання і нанесення масел на вії використовуйте вимитий тюбик з-під старої не водостійкі туші.
Ці маленькі хитрощі допоможуть відростити вії мрії, доклавши до цього мінімум зусиль. І наостанок хотілося б запропонувати тематичне відео, яке допоможе легше сприйняти отримані зі статті знання:
Автор статті: LadyPlace
Масла для росту вій
У косметології давно відомо, що рослинні і косметичні масла допомагають росту волосся і вій за рахунок свого насиченого складу, який активізує їх харчування зсередини і робить їх більш щільними і пружними. Тому їх активно застосовують для швидкого росту вій, поліпшення якості і відновлення, завдаючи як чисті масла, так і їх суміші з іншими компонентами. Розглянемо, чим вони корисні, як ними користуватися і як робити живильні масляні суміші для поліпшення стану вій.
Чому вії «дружать» з маслами?
Косметологи кажуть, що практично всі рослинні масла корисні для вій, так як кожне з них має свій унікальний склад, різнобічно діючий на волоски. Можна сказати, що неможливо визначити найкраще масло для росту вій, тому часто фахівці радять змішувати їх для досягнення комплексного догляду, живлячи і цибулини, і самі волоски. Компоненти природних масел працюють двосторонньо:
- Вітаміни і амінокислоти проникають безпосередньо в шкіру повік, активізуючи цибулини волосків і покращуючи кровообіг в підшкірних тканинах, що важливо для зміцнення і зростання вій.
- Мінерали зміцнюють самі вії, роблячи їх щільніше і надаючи пружності, що важливо для усунення підвищеної ламкості.
Розглянемо рослинні масла, які найбільш часто застосовують в косметології і домашніх умовах для поліпшення структури лусочок і росту вій. Користуючись ними на практиці, потрібно враховувати індивідуальні особливості кожного організму, тому один засіб може в конкретному випадку дати мінімальний результат, а інше навпаки - швидко і ефективно допоможе отримати здорові вії. Тому потрібно експериментувати з маслами, підбираючи для себе оптимальний варіант живильного кошти.
Касторове масло
Будучи одним з найпростіших і дешевих, касторове масло визнають ідеальним для вій в плані їх зміцнення, а також воно добре живить шкіру навколо очей. Важливо не перестаратися і не завдати занадто багато масла - можлива закупорка пір і поява на ранок некрасивих набряків. Якщо касторку нанести правильно, можна через місяць добитися не тільки оздоровлення вій, але і розгладження дрібних мімічних зморшок на столітті.
Як грамотно наносити касторове масло на вії? Необхідно злегка змочити їм ватяну паличку і мажучі рухами нанести масло на кінці вій від їх середини. Залишки масла самі розподіляться по волосках і крайній частині століття.
Скільки необхідно тримати касторове масло на віях? Не більше години, але оптимальним часом косметологи визнають 30 хвилин: за цей час волоски вбирають в себе поживні компоненти, але пори століття не встигають закупоритися, що застереже від ранкових набряків. Зміцнення слабких вій касторовою олією рекомендують проводити ввечері після повного видалення макіяжу, а після витриманого часу вії і повіки потрібно промокнути сухим ватним диском для видалення надлишків кошти. Таке масло ніколи не можна залишати на ніч і ніжно стежити, щоб воно не потрапило в очі - є можливість отримати роздратування. Воно може викликати алергію, тому важливо за добу протестувати його на внутрішній стороні ліктьового згину.
Щоб дізнатися, чи допомагає саме вам касторове масло для вій, рекомендовано наносити його через день 3-4 тижні. Якщо помітного результату немає, потрібно зробити такий же за часом перерву і наступним курсом пробувати вже інше масло. Якщо через місяць вії помітно погустелі - засіб вам підходить і місячні курси потрібно проводити тричі на рік.
Кетамін для вій живить і брови, завдяки складу допомагає швидко відростити їх після невдалого надання форми. Можна ввечері одночасно проводити сеанси відновлення, користуючись або чистим маслом, або маскою для вій і брів з касторовою олією. Брови після таких маніпуляцій стає густішим вже через 3 тижні, вії після регулярного застосування касторової олії помітно товщають до кінця місячного курсу.
Реп'яхову олію
Широко відомо в косметології для відновлення волосся і усунення їх випадання, тому його корисну дію було успішно перевірено і на зміцненні війок і брів. Реп'яхову олію для росту вій фахівці рекомендують використовувати як самостійно, так і в якості основи в поєднанні з іншими корисними оліями.
Багатий склад масла - мінерали, ефірні масла, вітаміни і дубильні речовини - активізують швидке зростання вій, зміцнюють їх цибулини, перешкоджають ламкості і випаданню, склеюють лусочки волосків, роблячи їх більш пружними і блискучим. Просочуючи шкіру століття, масло виводить токсини з підшкірних тканин, активізуючи в них обмінні процеси.
Застосування реп'яхової олії: після вечірнього зняття макіяжу ватною паличкою наносять на верхню частину війок, вичікують 25-35 хвилин і ватним диском стирають надлишки кошти.
Не забудьте про можливу алергічної реакції, за добу протестуйте масло на чутливому ділянці шкіри.
Мигдальне масло
Відмінно зарекомендувало мигдальне масло для активізації росту вій, тому його широко використовують в якості основної добавки в професійні доглядають кошти за волоссям, бровами і віями. За рахунок діючих компонентів - олеїнової і лінолевої кислот, вітамінів F і E, ефірних масел і гліцерину - волоски стають більш м'якими, еластичними, дрібні дефекти відновлюються, багаторазово зменшується ламкість і випадання.
Важливо розуміти, як його правильно використовувати, адже мигдальне масло володіє сильним живильним дією, що диктує нечасте його застосування - двічі в тиждень. Наносити можна і ватною паличкою на очищені від косметики вії, так і в якості засобу для чищення. Для цього на вологий ватний диск капають масло і гладящімі рухами стирають косметику з очей.
Відмінною особливістю мигдалевої олії визнають нездатність викликати алергію, тому протипоказань до його застосування в косметичних цілях немає. Навпаки, жінкам з чутливою шкірою косметологи рекомендують користуватися тільки цим маслом без додаткових очищувальних засобів і масляних добавок.
Олія зародків пшениці
Визнають відмінним джерелом найважливіших для зміцнення вій вітамінів, тому так активно використовується в якості добавки в косметології і домашній медицині. Добре живить ослаблені вії, склеює лусочки завдяки густої консистенції, відмінно наноситься і не тече. Корисні мікроелементи помітно зміцнять структуру волосків, завдяки чому ламкі вії перестануть випадати вже через 14-20 днів. Маслом можна мазати ослаблені вії як самостійно, так і в складі комплексного масляного рецепта.
Масло обліпихи
Це було б універсальним засобом в косметології, якби не його фарбують властивості. Адже масло обліпихи живить волосся і вії, робить їх гущавині і міцніше, підтягує шкіру повік. Можна сказати, що це найкраще масло для росту вій, так як його багатий склад дуже швидко активізує обмінні процеси в окололуковічних тканинах, живить волосяну основу і тим самим впливає на швидке зростання міцних і здорових вій.
За відгуками жінок, миттєвого результату можна досягти, застосовуючи для вій наступний засіб:
- Подрібнити в м'ясорубці або кавомолці 1 ст. ложку сухої шипшини.
- До нього додати стільки ж реп'яхової і обліпихової олій.
- Настояти 10 днів і щодня змащувати масляною сумішшю вії.
Цей рецепт дозволяє за лічені дні відновити пошкоджені вії і запустити їх активне зростання.
Але потрібно знати, як правильно наносити склади з маслом обліпихи. Змоченою в масло ватною паличкою промащують тільки кінці вій - масло саме розтечеться до їх коренів, мінімізуючи таким чином забарвлені ділянки століття. Фото до і після застосування такої маски можна побачити на фото.
Оливкова олія
Підживлює волосяні цибулини, що відбивається не тільки на хорошому зростанні вій, але і робить їх пухнастими, блискучими, густими і м'якшими. Добре підходить для відновлення сильно пошкоджених війок. Застосовують оливкова олія курсами, по 30 днів тричі на рік, можна без остраху користуватися ним щодня. Найкращих результатів можна досягти, якщо додатково до нього додавати інші активно діючі масла.
Допоміжні засоби
Щоб з масляною маски для вій витягти максимум користі і результату, косметологи рекомендують до основного маслу додавати інші активні компоненти. Для цього найкраще підійдуть:
- абрикосове масло,
- вітамін Е,
- масло кісточок винограду,
- вітамін А,
- персикове масло,
- сік алое,
- масло авокадо,
- риб'ячий жир,
- масло жожоба.
Корисні поради
Щоб зробити догляд за віями за допомогою масел більш ефективним, потрібно дотримуватися наступних порад:
- масла перед нанесенням необхідно трохи розігрівати,
- не залишати масляні суміші на віях більше години,
- для зручності зберігання і нанесення масел на вії використовуйте вимитий тюбик з-під старої не водостійкі туші.
Ці маленькі хитрощі допоможуть відростити вії мрії, доклавши до цього мінімум зусиль. І наостанок хотілося б запропонувати тематичне відео, яке допоможе легше сприйняти отримані зі статті знання:
Автор статті: LadyPlace
Масла для росту вій
У косметології давно відомо, що рослинні і косметичні масла допомагають росту волосся і вій за рахунок свого насиченого складу, який активізує їх харчування зсередини і робить їх більш щільними і пружними. Тому їх активно застосовують для швидкого росту вій, поліпшення якості і відновлення, завдаючи як чисті масла, так і їх суміші з іншими компонентами. Розглянемо, чим вони корисні, як ними користуватися і як робити живильні масляні суміші для поліпшення стану вій.
Чому вії «дружать» з маслами?
Косметологи кажуть, що практично всі рослинні масла корисні для вій, так як кожне з них має свій унікальний склад, різнобічно діючий на волоски. Можна сказати, що неможливо визначити найкраще масло для росту вій, тому часто фахівці радять змішувати їх для досягнення комплексного догляду, живлячи і цибулини, і самі волоски. Компоненти природних масел працюють двосторонньо:
- Вітаміни і амінокислоти проникають безпосередньо в шкіру повік, активізуючи цибулини волосків і покращуючи кровообіг в підшкірних тканинах, що важливо для зміцнення і зростання вій.
- Мінерали зміцнюють самі вії, роблячи їх щільніше і надаючи пружності, що важливо для усунення підвищеної ламкості.
Розглянемо рослинні масла, які найбільш часто застосовують в косметології і домашніх умовах для поліпшення структури лусочок і росту вій. Користуючись ними на практиці, потрібно враховувати індивідуальні особливості кожного організму, тому один засіб може в конкретному випадку дати мінімальний результат, а інше навпаки - швидко і ефективно допоможе отримати здорові вії. Тому потрібно експериментувати з маслами, підбираючи для себе оптимальний варіант живильного кошти.
Касторове масло
Будучи одним з найпростіших і дешевих, касторове масло визнають ідеальним для вій в плані їх зміцнення, а також воно добре живить шкіру навколо очей. Важливо не перестаратися і не завдати занадто багато масла - можлива закупорка пір і поява на ранок некрасивих набряків. Якщо касторку нанести правильно, можна через місяць добитися не тільки оздоровлення вій, але і розгладження дрібних мімічних зморшок на столітті.
Як грамотно наносити касторове масло на вії? Необхідно злегка змочити їм ватяну паличку і мажучі рухами нанести масло на кінці вій від їх середини. Залишки масла самі розподіляться по волосках і крайній частині століття.
Скільки необхідно тримати касторове масло на віях? Не більше години, але оптимальним часом косметологи визнають 30 хвилин: за цей час волоски вбирають в себе поживні компоненти, але пори століття не встигають закупоритися, що застереже від ранкових набряків. Зміцнення слабких вій касторовою олією рекомендують проводити ввечері після повного видалення макіяжу, а після витриманого часу вії і повіки потрібно промокнути сухим ватним диском для видалення надлишків кошти. Таке масло ніколи не можна залишати на ніч і ніжно стежити, щоб воно не потрапило в очі - є можливість отримати роздратування. Воно може викликати алергію, тому важливо за добу протестувати його на внутрішній стороні ліктьового згину.
Щоб дізнатися, чи допомагає саме вам касторове масло для вій, рекомендовано наносити його через день 3-4 тижні. Якщо помітного результату немає, потрібно зробити такий же за часом перерву і наступним курсом пробувати вже інше масло. Якщо через місяць вії помітно погустелі - засіб вам підходить і місячні курси потрібно проводити тричі на рік.
Кетамін для вій живить і брови, завдяки складу допомагає швидко відростити їх після невдалого надання форми. Можна ввечері одночасно проводити сеанси відновлення, користуючись або чистим маслом, або маскою для вій і брів з касторовою олією. Брови після таких маніпуляцій стає густішим вже через 3 тижні, вії після регулярного застосування касторової олії помітно товщають до кінця місячного курсу.
Реп'яхову олію
Широко відомо в косметології для відновлення волосся і усунення їх випадання, тому його корисну дію було успішно перевірено і на зміцненні війок і брів. Реп'яхову олію для росту вій фахівці рекомендують використовувати як самостійно, так і в якості основи в поєднанні з іншими корисними оліями.
Багатий склад масла - мінерали, ефірні масла, вітаміни і дубильні речовини - активізують швидке зростання вій, зміцнюють їх цибулини, перешкоджають ламкості і випаданню, склеюють лусочки волосків, роблячи їх більш пружними і блискучим. Просочуючи шкіру століття, масло виводить токсини з підшкірних тканин, активізуючи в них обмінні процеси.
Застосування реп'яхової олії: після вечірнього зняття макіяжу ватною паличкою наносять на верхню частину війок, вичікують 25-35 хвилин і ватним диском стирають надлишки кошти.
Не забудьте про можливу алергічної реакції, за добу протестуйте масло на чутливому ділянці шкіри.
Мигдальне масло
Відмінно зарекомендувало мигдальне масло для активізації росту вій, тому його широко використовують в якості основної добавки в професійні доглядають кошти за волоссям, бровами і віями. За рахунок діючих компонентів - олеїнової і лінолевої кислот, вітамінів F і E, ефірних масел і гліцерину - волоски стають більш м'якими, еластичними, дрібні дефекти відновлюються, багаторазово зменшується ламкість і випадання.
Важливо розуміти, як його правильно використовувати, адже мигдальне масло володіє сильним живильним дією, що диктує нечасте його застосування - двічі в тиждень. Наносити можна і ватною паличкою на очищені від косметики вії, так і в якості засобу для чищення. Для цього на вологий ватний диск капають масло і гладящімі рухами стирають косметику з очей.
Відмінною особливістю мигдалевої олії визнають нездатність викликати алергію, тому протипоказань до його застосування в косметичних цілях немає. Навпаки, жінкам з чутливою шкірою косметологи рекомендують користуватися тільки цим маслом без додаткових очищувальних засобів і масляних добавок.
Олія зародків пшениці
Визнають відмінним джерелом найважливіших для зміцнення вій вітамінів, тому так активно використовується в якості добавки в косметології і домашній медицині. Добре живить ослаблені вії, склеює лусочки завдяки густої консистенції, відмінно наноситься і не тече. Корисні мікроелементи помітно зміцнять структуру волосків, завдяки чому ламкі вії перестануть випадати вже через 14-20 днів. Маслом можна мазати ослаблені вії як самостійно, так і в складі комплексного масляного рецепта.
Масло обліпихи
Це було б універсальним засобом в косметології, якби не його фарбують властивості. Адже масло обліпихи живить волосся і вії, робить їх гущавині і міцніше, підтягує шкіру повік. Можна сказати, що це найкраще масло для росту вій, так як його багатий склад дуже швидко активізує обмінні процеси в окололуковічних тканинах, живить волосяну основу і тим самим впливає на швидке зростання міцних і здорових вій.
За відгуками жінок, миттєвого результату можна досягти, застосовуючи для вій наступний засіб:
- Подрібнити в м'ясорубці або кавомолці 1 ст. ложку сухої шипшини.
- До нього додати стільки ж реп'яхової і обліпихової олій.
- Настояти 10 днів і щодня змащувати масляною сумішшю вії.
Цей рецепт дозволяє за лічені дні відновити пошкоджені вії і запустити їх активне зростання.
Але потрібно знати, як правильно наносити склади з маслом обліпихи. Змоченою в масло ватною паличкою промащують тільки кінці вій - масло саме розтечеться до їх коренів, мінімізуючи таким чином забарвлені ділянки століття. Фото до і після застосування такої маски можна побачити на фото.
Оливкова олія
Підживлює волосяні цибулини, що відбивається не тільки на хорошому зростанні вій, але і робить їх пухнастими, блискучими, густими і м'якшими. Добре підходить для відновлення сильно пошкоджених війок. Застосовують оливкова олія курсами, по 30 днів тричі на рік, можна без остраху користуватися ним щодня. Найкращих результатів можна досягти, якщо додатково до нього додавати інші активно діючі масла.
Допоміжні засоби
Щоб з масляною маски для вій витягти максимум користі і результату, косметологи рекомендують до основного маслу додавати інші активні компоненти. Для цього найкраще підійдуть:
- абрикосове масло,
- вітамін Е,
- масло кісточок винограду,
- вітамін А,
- персикове масло,
- сік алое,
- масло авокадо,
- риб'ячий жир,
- масло жожоба.
Корисні поради
Щоб зробити догляд за віями за допомогою масел більш ефективним, потрібно дотримуватися наступних порад:
- масла перед нанесенням необхідно трохи розігрівати,
- не залишати масляні суміші на віях більше години,
- для зручності зберігання і нанесення масел на вії використовуйте вимитий тюбик з-під старої не водостійкі туші.
Ці маленькі хитрощі допоможуть відростити вії мрії, доклавши до цього мінімум зусиль. І наостанок хотілося б запропонувати тематичне відео, яке допоможе легше сприйняти отримані зі статті знання:
Автор статті: LadyPlace
Чому вії «дружать» з маслами?Як грамотно наносити касторове масло на вії?
Скільки необхідно тримати касторове масло на віях?
Чому вії «дружать» з маслами?
Як грамотно наносити касторове масло на вії?
Скільки необхідно тримати касторове масло на віях?
Чому вії «дружать» з маслами?
Як грамотно наносити касторове масло на вії?
Скільки необхідно тримати касторове масло на віях?