- «Вирахувати» ідеальну форму
- Техніка корекції брів ниткою
- Як довго зберігається ефект?
- Плюси і мінуси вищипування ниткою
- Корекція брів ниткою в домашніх умовах
- Спосіб перший з підготовкою кремом
- Спосіб другий з розпарюванням
- Як зменшити больові відчуття?
- Метод вищипування ниткою на відео
Плавні вигнуті лінії брів роблять жіноче обличчя привабливішим. Воно стає більш відкритим. Саме тому жінки завжди намагалися підтримувати ідеальну форму брів усіма можливими способами. Це можна робити самостійно вдома - пінцетом, наприклад, а можна звернутися до професіоналів, які змоделюють ідеальну для вашого обличчя форму брів, пофарбують їх у потрібний колір. Є можливість зробити татуаж брів. Але останнім часом все більш популярною стає корекція брів ниткою. Цей древній метод використовували жінки східних країн, щоб завжди залишатися привабливими.
«Вирахувати» ідеальну форму
до змісту ↑Техніка корекції брів ниткою
Маленьких дівчаток на Сході з дитинства навчали мистецтву краси. Примітно те, що красу цю можна було створити за допомогою однієї бавовняної нитки. На Середньому сході і на півдні Азії таку процедуру роблять в будь-якому салоні краси. Причому цим методом робиться не тільки корекція брів ниткою, а й епіляція на всіх ділянках обличчя і тіла. У традиційних індійських сім'ях все жінки видаляють зайве волосся ниткою самостійно.
Цей метод дуже простий і ефективний. Форма брів відразу стає дуже виразною, тому що поряд з великими волосками вищипується і пушок, який неможливо видалити за допомогою пінцета.
Щоб оволодіти цим способом, потрібна певна вправність і досвід. Хочете дізнатися, як це робиться? Для цього можна подивитися демонстраційне відео, яке є в Інтернеті. Техніка полягає в тому, що нитка сильно натягується, її петля накидається на волоски, які висмикуються різким рухом. Традиційно східні жінки один кінець нитки утримують зубами, але це зручно тільки коли моделюють брови іншій людині, а не собі. Якщо робите собі, потрібно тримати руками. Кінці нитки зв'язуються, в середині нитка скручується в петлю. Так можна видалити і волосся над верхньою губою, на підборідді, в районі сосків. Нагадаємо, нитка повинна бути обов'язково бавовняної, оскільки синтетична електризується і не створює потрібного натягу, а шовкова занадто гладка, тому буде зісковзувати.
У салонах краси використовують спеціальну косметичну нитку. Вона являє собою переплетення найтонших капронових ниток, які при швидкому контакті зі шкірою легко захоплюють потрібні волоски, а при різкому натягу виривають їх. Тому корекція ниткою вважається одним з найефективніших способів моделювання форми брів. Нитка захоплює ті волоски, які пінцетом підчепити неможливо.
до змісту ↑Як довго зберігається ефект?
Форма брів після корекції ниткою зберігається приблизно місяць. Після цього волосок знову відростає. Своєї структури він не змінює (не вірте тому, хто говорить, що вилучені волоски виростають більш тонкі і непомітні). Іноді після висмикування волосків виникають невеликі почервоніння, але вони швидко проходять. Щоб роздратування шкіри не поширилося, і не виникла інфекція, скористайтеся після процедури антисептичними засобами для шкіри.
до змісту ↑
Плюси і мінуси вищипування ниткою
Ми вже назвали серед переваг цього способу корекції брів їх ідеальну форму. Крім того, процедура, хоч і болюча (особливо, коли робиш її вперше), але дуже швидка. Вам не доведеться довго терпіти вищипування, як це відбувається при використанні пінцета. Але, незважаючи на це, відчуття залежать від больового порогу, а він у кожної людини різний. Якщо процедура робиться правильно, шкіра не дуже травмується. Крім того, виражений відлущуючий ефект - за допомогою нитки видаляються не тільки непотрібні волоски, але і відмерлі клітини шкіри.
Серед недоліків процедури можна назвати складність її проведення в домашніх умовах. Адже наші дівчата не мають таких навичок, як східні. Але з розвитком східної діаспори в нашій країні, багато салонів краси впровадили у себе цю послугу, і ціни на неї не нечувані - зазвичай не набагато більше вартості манікюру. Тому завжди можна знайти салон краси, де вам якісно зроблять корекцію брів ниткою.
Ще один недолік процедури - різкі больові відчуття. При вищипуванні пінцетом шкіру обробляють льодом, що знижує хворобливість. При корекції ниткою цей спосіб не працює, оскільки вологі волоски абсолютно не хочуть прилипати до нитки. Але ж і вищипування пінцетом процедура не з приємних, а всі ми пам'ятаємо, що «краса вимагає жертв», а тому знову і знову наважуємося на корекцію брів.
до змісту ↑
Корекція брів ниткою в домашніх умовах
Якщо ви смілива дівчина, яка любить експерименти, можете повчитися мистецтву видалення волосся ниткою в домашніх умовах. Можливо, відразу і не вийде, але ж і у індійських дівчаток напевно виходить не відразу. Підготуйте бавовняну нитку середньої товщини, зволожуючий крем для обличчя, мисочку з гарячою водою, ватяні диски, кубики льоду.
до змісту ↑
Спосіб перший з підготовкою кремом
загрузка ...
Перед корекцією ниткою слід підготувати шкіру до процедури. Зону вищипування змастіть зволожуючим кремом. Дайте йому вбратися, зачекайте кілька хвилин, потім змочіть ватні диски гарячою водою і прикладіть до брів. Це потрібно для того, щоб прибрати залишки крему, який не встиг вбратися. Відмотати потрібну кількість нитки, зав'яжіть і скрутіть її так, як показано на малюнку або на відео. Петлю з нитки на зоні росту волосся переміщують поступово, накидаючи її на зайві волоски і натягуючи. Внаслідок цієї процедури волоски висмикуються. Після того, як процедура корекції форми брів буде завершена, прикладіть кубики льоду, а після знову змастіть зволожуючим кремом.
до змісту ↑Спосіб другий з розпарюванням
Різниця полягає в процесі підготовки до процедури. Починається вона не з нанесення крему, а з розпарювання шкіри. Можна приурочити корекцію брів до часу, коли ви тільки прийняли ванну, а можна розпарити обличчя, посидівши над мискою з гарячою водою 10-15 хвилин. Після цього слід очистити шкіру. Ретельно протріть місце, яке зібралися обробляти тоніком, в складі якого присутній спирт, або будь-яким іншим спиртсодержащим розчином. Наприклад, настоянкою календули. Ця процедура знежирює шкіру і страхує від зараження в разі виникнення травм.
Коригуючи форму брів, виривайте волоски тільки у напрямку їх росту. Завдяки цьому, ви зможете уникнути пошкоджень шкіри, знизите больові відчуття. Після процедури слід охолодити і зволожити шкіру. Можна скористатися кубиком льоду або спеціальним охолоджуючим засобом, щоб зняти припухлість і почервоніння шкіри. Після цього нанесіть на область епіляції зволожуючий крем.
до змісту ↑Як зменшити больові відчуття?
Щоб максимально зменшити біль під час процедури і уникнути появи запалень після неї, потрібно правильно вибирати час процедури. Ніколи не проводите її під час ПМС або в перші дні місячних, в цей період жіночий організм найбільш сприйнятливий до болю. Не беріться за моделювання брів, якщо ви втомилися, після важкого робочого дня. В цей час організм виснажений і потребує відпочинку, а значить, імунна система ослаблена. Підвищується ймовірність заражень і запальних процесів. Не проводьте ніяких маніпуляцій з бровами, якщо на поверхні шкіри в зоні брів вже є запалення або подразнення. Дана процедура тільки посилить запальний процес.
до змісту ↑
Метод вищипування ниткою на відео
Головне правило для зменшення больових відчуттів - ретельне розпарювання шкіри перед процедурою. Коли пори максимально відкриті, волосок витягується набагато легше, а значить це не боляче.
Хочете дізнатися, як це робиться?