Жінки завжди прагнуть виглядати добре. Ще з давніх часів вони знали секрети жіночої краси. Кажуть, що очі - це «дзеркало душі». Тому що саме «стріляючи» очима, жінка намагається привернути до себе увагу чоловіка. Кожна з нас мріє засипати і прокидатися красивою. З цією метою в індустрію краси був впроваджений перманентний макіяж (татуаж).
На сьогоднішній день татуаж брів є найпоширенішою процедурою у жінок. Того, хто зважився зробити собі перманентний макіяж брів, мучать питання: Що це таке? Як його роблять? Боляче буде чи ні? Що відбувається після процедури?
Що це таке?
Татуаж брів - це такий спосіб корекції, при якому методом введення під шкіру певного кольору, надають брів бажаний контур. При цьому шкіра практично не травмується.
Як його роблять?
Спочатку фахівець малює олівцем майбутню форму брів, дотримуючись симетрію. Після узгодження форми з клієнтом, підбирає колір. У підборі кольору потрібно прислухатися до майстра. Незважаючи на велику палітру кольорів він знає, який колір найкраще підійде саме вам. Тому що він користується спеціально розробленим керівництвом підбору пігментів.
Це залежить від типу шкіри, кольору волосся, тип обличчя. Але і тут є одне правило, якого дотримуються всі професіонали: ніколи не використовувати чорний колір! Тому що після загоєння чорний пігмент дає синій відлив. Після визначення форми і кольору косметолог пропонує вибрати вам техніку татуажу.
повернутися до меню ↑
види
- Щільне заповнення брів.
Найпоширеніший вид татуажу. Брова в цьому випадку тонується повністю. Вся процедура займає мінімум часу. Приблизно по 30 хвилин на кожну брову. Підходить клієнтам, у яких контрастний цветотип.
- Тіньова розтушовування.
Має растушёванний вид, не має чітких контурів. Виглядає дуже натурально.
- «Метод волосків»
Татуаж наноситься окремими волосками Волоски можуть бути двох кольорів, з видом розтушовування, з різною укладанням. Максимально наближена до натурального увазі.
В роботі використовується кілька відтінків кольору і світлі відблиски. Цей вид рекомендують клієнтам з відсутністю волосків. Візуально створюється оптична картинка присутності волосків на брови.
Чи боляче буде?
Коли вибір форми, кольору брів і виду татуажу зроблений, приступають до самої процедури. Звичайно, необхідно приготуватися до того, що виникнуть слабкі і середні хворобливі відчуття. Це залежить від анестезії, яка застосовується фахівцем і вашого больового порогу.
Що відбувається після процедури?
Брови придбають дуже яскравий колір. Не треба цього боятися. Протягом тижня будуть відходити скоринки і фарба стане блідіше. У цей час треба обробляти свої брови тим засобом, який призначить косметолог. Так що кінцевий вигляд брів побачите не відразу після салону.
Треба налаштуватися на те, що приблизно через три тижні необхідно прийти на корекцію. У міру вбирання фарби ділянки шкіри можуть виглядати нерівномірно. Тому повторенням татуажу досягаємо рівномірного насичення і симетричність малюнка.
Рекомендації після процедури:
- Протягом першого дня необхідно промивання області татуажу холодною водою, щоб не утворилася товста шкірка.
- Якщо виникає сухість шкіри, користуватися гігієнічною помадою або вазеліном.
- З другого дня користуватися засобами, які прискорюють загоєння шкіри.
- Зверху обов'язково наносити захисний шар сонцезахисного крему.
- Виключити відвідування лазні або сауни.
- Не можна самостійно видаляти скоринки.
- Не можна купатися в морі або басейні до повного загоєння.
- Не користуватися макіяжем.
Переваги перманентного макіяжу брів:
- дозволяє змінити форму;
- змінює колір брів;
- не травмує шкіру;
- маскує шрами і плями;
- коригування природних недоліків;
- підкреслює достоїнства зовнішності;
- можливе досягнення будь-якої товщини і форми.
Недоліки татуажу брів:
- Процедура проводиться під місцевою анестезією, тому що вона досить болюча.
- Може виникнути алергія на пігмент або анестезію, яку використовує майстер.
- Загоєння відбувається протягом десяти днів.
- Якщо у вас шкіра дуже чутлива, то можуть з'явитися почервоніння, синець або набряк.
- При зверненні до некваліфікованого фахівця, який не має досвіду і ліцензії, може статися зараження інфекцією.
Не можна робити перманентний макіяж брів, якщо:
- у вас погана згортання крові;
- ви хворі на цукровий діабет;
- маєте розлади психіки;
- у вас схильність до келоїдних рубців;
- в період передменструального синдрому;
- в менструальний період;
- під час вагітності;
- при підвищеній температурі;
- у вас підвищений артеріальний тиск.
Якщо ви вирішили для себе раз і назавжди стати красивою і при цьому не мучити себе щоденним вищипуванням брів , То зберіть свою волю в кулак і терпите, навіть при болю. Звичайно, все залежить від майстра.
Як він проводить процедуру. Головне, на яку глибину він проколює шкіру. Наскільки правильно він користується правилами антисептики. Який апаратурою користується. Тому якщо ви вирішили змінити свою зовнішність, зробивши татуаж брів , Необхідно знайти фахівця з медичною освітою, ліцензією і досвідом роботи.
Можна запитати у знайомих або друзів його рекомендації. Не будемо забувати про те, що перманентний макіяж не звільняє нас від застосування косметики. Треба завжди виглядати відмінно, в будь-якій ситуації залишатися справжньою жінкою.
Радимо до перегляду:
Що це таке?Що відбувається після процедури?
Як його роблять?
Боляче буде чи ні?
Що відбувається після процедури?
Що це таке?
Як його роблять?
Чи боляче буде?
Що відбувається після процедури?