рестораны Кировограда

рестораны Кировоградской области

гостиницы Кировограда

гостиницы Кировоградской области

Лучший ресторан города где можно заказать фирменный шашлык и выбрать зал под настроение. Народный зал, Восточный зал, VIP зал а так же Большой зал - для отдыха с друзьями. Утомившись Вы можете заказать номер в гостинице. На выббор есть простой номер, полулюкс и люкс. Все это по разумным ценам. Подробнее смотрите на сайте.

установите флеш для просмотра анимации
установите флеш для просмотра анимации
Жемчужиной Кировоградщины называют наш ресторан.
Он удивляет посетителей своим архитектурным ансамблем,
неповторимым и своеобразным интерьером,
изысканным кулинарным ассортиментом.

работаем с 11.00 до 23.00, гостиница круглосуточно
Главная
Рецепты: Варенье | Выпечка | Компоты | Крем | Кулинария | Лобио | В мультиварке

Статьи

Річниці весіль по роках

  1. р��чниці Які бувають річниці весіль? Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках?...
  2. річниці
  3. річниці
  4. річниці

річниці

Які бувають річниці весіль? Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках? Що дарують ювілярам сімейного життя родичі, друзі і діти? Відповіді на ці питання та багато іншого читайте в розділі "Річниці" на нашому сайті. 9 років спільного життя яка це весілля, що дарувати

Дата публікації: 01.12.2017 00:00:00

Весільний свято нагадує подружжю про роки, проведені разом, їх любові і щастя, про день, коли вони вступили в шлюб. 9-я річниця весілля - це особлива дата, якийсь рубіж між минулим і світлими моментами майбутнього, привід проаналізувати свої відносини.

Читати повністю Привітання з річницею весілля 30 років

Дата публікації: 11.10.2017 00:00:00

Для багатьох пар 30 років спільного життя - це радісна подія. Скільки складнощів залишилося позаду і люди пройшли через них разом. Напевно у відносинах були також приємні і щасливі моменти. Але найкраще ще точно попереду!

Читати повністю Поздоровлення з порцелянової весіллям

Дата публікації: 22.09.2017 00:00:00

У ваших друзів, батьків, або співробітника 20 років спільного життя, і ви хочете привітати їх незвично? Фарфорова весілля - подія, на яке прийнято дарувати посуд і прикраси для будинку з порцеляни. Подаруйте їм найтепліші слова, розбавте їх гумором, і вони обов'язково відзначать вашу увагу.

Читати повністю Смс-привітання з річницею весілля

Дата публікації: 19.09.2016 00:00:00

Що робити рідним і друзям (і навіть просто знайомим), коли немає можливості привітати пару з річницею весілля особисто? Тоді на допомогу прийдуть короткі смс поздоровлення. Можна вигадати їх самим, а можна скористатися варіантами з нашої статті.

Читати повністю Подарунок на ситцеве весілля друзям

Дата публікації: 16.09.2016 00:00:00

Багато подружніх пар дуже трепетно ​​ставляться до пам'ятних дат в їх спільного життя і святкують їх. Через рік після весілля виникає питання, що подарувати друзям на ситцеве весілля?

Читати повністю Прикольні сценарії срібного весілля

Дата публікації: 27.03.2016 00:00:00

Таке свято як Срібне весілля варто відзначати обов'язково, а щоб він не пройшов як звичайне застілля з поздоровленнями, можна вдатися до різних сценаріїв празднованія.Чітайте про це в нашій статті.

Читати повністю Поздоровлення з ситцевій весіллям

Дата публікації: 22.03.2016 00:00:00

Першу річницю весілля прийнято називати ситцевій, так як подружжя весь цей час притиралися один до одного, ставали м'якше, вчилися прощати. Якщо влаштовується свято, то в числі запрошених зазвичай присутні рідні та дуже близькі друзі, які неодмінно бажають молодій сім'ї довголітньої спільного життя. Пропонуємо Вам кілька ідей коротких і прикольних поздоровлень з ситцевій весіллям від батьків, родичів і друзів.

Читати повністю Що подарувати друзям на 10 років весілля

Дата публікації: 20.02.2016 00:00:00

Якщо Вас запросили на свято, то може виникнути питання: що подарувати на річницю 10 років весілля друзям? Бажано дарувати або тематичні та оригінальні (10 років - це рожева або олов'яний весілля) мул і практичні подарунки, які стануть в нагоді в повсякденному житті.

Читати повністю Назви весіль по роках спільного життя

Дата публікації: 27.01.2016 00:00:00

2016 00:00:00

Зворушливий момент весілля залишається в пам'яті на довгі роки, висвітлюючи побутові труднощі романтичним ореолом. І кожен прожитий разом рік стає цінніше, а кожна дата весілля - вагомішим. Що ж чекає молоду сім'ю на довгому життєвому шляху і які назви річниць весіль, з чим вони пов'язані? Як називаються ювілеї на 5, 10, 20 років спільного життя або, скажімо, 14-я річниця? Читайте про це в нашій статті.

Читати повністю Привітання з золотим весіллям в віршах

Дата публікації: 15.01.2016 00:00:00

У день 50-річчя весілля близьким, друзям і родичам ювілярів завжди хочеться привітати подружжя, а для того щоб зробити це в оригінальній формі, краще прочитати їм гарні привітання з золотим весіллям в віршах.

Читати повністю Прикольні поздоровлення з 10-ю річницею весілля

Дата публікації: 21.12.2015 00:00:00

Рожева або олов'яний весілля - дуже серйозний термін, за який сім'я вже встигла пройти випробування своїх почуттів. На 10-ту річницю спільного життя друзі і близькі збираються, щоб привітати чоловіка і дружину, які гідно несуть звання сім'ї. В такий день прикрасити вечір зможуть прикольні поздоровлення з 10-річчям весілля.

Читати повністю

Новини 1 - 20 з 26
початок | Перед. | 1 2 | Слід. | кінець

річниці


Читати повністю

Новини 1 - 20 з 26
початок | Перед. | 1 2 | Слід. | кінець

?чниці Які бувають річниці весіль?
Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках?
Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках?
Що дарують ювілярам сімейного життя родичі, друзі і діти?
У ваших друзів, батьків, або співробітника 20 років спільного життя, і ви хочете привітати їх незвично?
Що робити рідним і друзям (і навіть просто знайомим), коли немає можливості привітати пару з річницею весілля особисто?
Через рік після весілля виникає питання, що подарувати друзям на ситцеве весілля?
Якщо Вас запросили на свято, то може виникнути питання: що подарувати на річницю 10 років весілля друзям?
Що ж чекає молоду сім'ю на довгому життєвому шляху і які назви річниць весіль, з чим вони пов'язані?
Як називаються ювілеї на 5, 10, 20 років спільного життя або, скажімо, 14-я річниця?

Новости