- р��чниці Які бувають річниці весіль? Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках?...
- річниці
- річниці
- річниці
річниці
Які бувають річниці весіль? Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках? Що дарують ювілярам сімейного життя родичі, друзі і діти? Відповіді на ці питання та багато іншого читайте в розділі "Річниці" на нашому сайті. 9 років спільного життя яка це весілля, що дарувати
Дата публікації: 01.12.2017 00:00:00
Весільний свято нагадує подружжю про роки, проведені разом, їх любові і щастя, про день, коли вони вступили в шлюб. 9-я річниця весілля - це особлива дата, якийсь рубіж між минулим і світлими моментами майбутнього, привід проаналізувати свої відносини.
Дата публікації: 11.10.2017 00:00:00
Для багатьох пар 30 років спільного життя - це радісна подія. Скільки складнощів залишилося позаду і люди пройшли через них разом. Напевно у відносинах були також приємні і щасливі моменти. Але найкраще ще точно попереду!
Читати повністю Поздоровлення з порцелянової весіллямДата публікації: 22.09.2017 00:00:00
У ваших друзів, батьків, або співробітника 20 років спільного життя, і ви хочете привітати їх незвично? Фарфорова весілля - подія, на яке прийнято дарувати посуд і прикраси для будинку з порцеляни. Подаруйте їм найтепліші слова, розбавте їх гумором, і вони обов'язково відзначать вашу увагу.
Читати повністю Смс-привітання з річницею весілляДата публікації: 19.09.2016 00:00:00
Що робити рідним і друзям (і навіть просто знайомим), коли немає можливості привітати пару з річницею весілля особисто? Тоді на допомогу прийдуть короткі смс поздоровлення. Можна вигадати їх самим, а можна скористатися варіантами з нашої статті.
Читати повністю Подарунок на ситцеве весілля друзямДата публікації: 16.09.2016 00:00:00
Багато подружніх пар дуже трепетно ставляться до пам'ятних дат в їх спільного життя і святкують їх. Через рік після весілля виникає питання, що подарувати друзям на ситцеве весілля?
Читати повністю Прикольні сценарії срібного весілляДата публікації: 27.03.2016 00:00:00
Таке свято як Срібне весілля варто відзначати обов'язково, а щоб він не пройшов як звичайне застілля з поздоровленнями, можна вдатися до різних сценаріїв празднованія.Чітайте про це в нашій статті.
Дата публікації: 22.03.2016 00:00:00
Першу річницю весілля прийнято називати ситцевій, так як подружжя весь цей час притиралися один до одного, ставали м'якше, вчилися прощати. Якщо влаштовується свято, то в числі запрошених зазвичай присутні рідні та дуже близькі друзі, які неодмінно бажають молодій сім'ї довголітньої спільного життя. Пропонуємо Вам кілька ідей коротких і прикольних поздоровлень з ситцевій весіллям від батьків, родичів і друзів.
Читати повністю Що подарувати друзям на 10 років весілляДата публікації: 20.02.2016 00:00:00
Якщо Вас запросили на свято, то може виникнути питання: що подарувати на річницю 10 років весілля друзям? Бажано дарувати або тематичні та оригінальні (10 років - це рожева або олов'яний весілля) мул і практичні подарунки, які стануть в нагоді в повсякденному житті.
Читати повністю Назви весіль по роках спільного життяДата публікації: 27.01.2016 00:00:00
Зворушливий момент весілля залишається в пам'яті на довгі роки, висвітлюючи побутові труднощі романтичним ореолом. І кожен прожитий разом рік стає цінніше, а кожна дата весілля - вагомішим. Що ж чекає молоду сім'ю на довгому життєвому шляху і які назви річниць весіль, з чим вони пов'язані? Як називаються ювілеї на 5, 10, 20 років спільного життя або, скажімо, 14-я річниця? Читайте про це в нашій статті.
Читати повністю Привітання з золотим весіллям в віршах
Дата публікації: 15.01.2016 00:00:00
У день 50-річчя весілля близьким, друзям і родичам ювілярів завжди хочеться привітати подружжя, а для того щоб зробити це в оригінальній формі, краще прочитати їм гарні привітання з золотим весіллям в віршах.
Читати повністю Прикольні поздоровлення з 10-ю річницею весілляДата публікації: 21.12.2015 00:00:00
Рожева або олов'яний весілля - дуже серйозний термін, за який сім'я вже встигла пройти випробування своїх почуттів. На 10-ту річницю спільного життя друзі і близькі збираються, щоб привітати чоловіка і дружину, які гідно несуть звання сім'ї. В такий день прикрасити вечір зможуть прикольні поздоровлення з 10-річчям весілля.
Читати повністю Новини 1 - 20 з 26
початок | Перед. | 1 2 | Слід. | кінець
річниці
Які бувають річниці весіль? Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках? Що дарують ювілярам сімейного життя родичі, друзі і діти? Відповіді на ці питання та багато іншого читайте в розділі "Річниці" на нашому сайті. 9 років спільного життя яка це весілля, що дарувати
Дата публікації: 01.12.2017 00:00:00
Весільний свято нагадує подружжю про роки, проведені разом, їх любові і щастя, про день, коли вони вступили в шлюб. 9-я річниця весілля - це особлива дата, якийсь рубіж між минулим і світлими моментами майбутнього, привід проаналізувати свої відносини.
Читати повністю Привітання з річницею весілля 30 років
Дата публікації: 11.10.2017 00:00:00
Читати повністю Новини 1 - 20 з 26
початок | Перед. | 1 2 | Слід. | кінець
Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках?
Що таке дерев'яна, олов'яна весілля та інші річниці по роках?
Що дарують ювілярам сімейного життя родичі, друзі і діти?
У ваших друзів, батьків, або співробітника 20 років спільного життя, і ви хочете привітати їх незвично?
Що робити рідним і друзям (і навіть просто знайомим), коли немає можливості привітати пару з річницею весілля особисто?
Через рік після весілля виникає питання, що подарувати друзям на ситцеве весілля?
Якщо Вас запросили на свято, то може виникнути питання: що подарувати на річницю 10 років весілля друзям?
Що ж чекає молоду сім'ю на довгому життєвому шляху і які назви річниць весіль, з чим вони пов'язані?
Як називаються ювілеї на 5, 10, 20 років спільного життя або, скажімо, 14-я річниця?