- Гоління: разовий ефект
- Епілятор: особливий пінцет
- Електроепіляція: болісно довго
- Елос-епіляція: легко, але дорого
- Фотоепіляція: не для білявих
- Лазерна епіляція: є варіанти
- Доданий лазер: дивлячись з чим порівняти
- неодимовий лазер
- Олександритовий лазер: особливий випадок
- Неодимовий лазер з Q - switched: можливо все
- Це оптимально!
Небажані волосся на тілі дівчини? Це, як сказала одна світська левиця, «жахливий брутальний ознака». Що ж, глянцю і рекламі вдалося переконати мільйони: красива жінка - це доглянута жінка. Доглянута - значить з ідеальною епіляцією. Загалом, все як завжди: чоловіки можуть розслабитися, жінки знову шукають шлях до досконалості.
Щоб він не виявився довгим і заплутаним, розглянемо всі плюси і мінуси найпопулярніших способів епіляції. Допоможе в цьому лікар естетичної медицини клубу краси «Линлайн» Олександр Володимирович Подобєд.
Що у вас з гормонами?
Професіонал завжди розділить проблему гірсутизму і гипертрихоза. Перше - це надлишковий ріст волосся, пов'язаний з високим рівнем чоловічих статевих гормонів андрогенів. Власне, це оволосіння за чоловічим типом. Гірсутизм - наслідок гормонального дисбалансу, що виник в результаті захворювань яєчників, наднирників, щитовидної залози та ін.
Гіпертрихоз - це «буйна рослинність» на будь-яких ділянках тіла. Провокує його цілий ряд причин. Тому пацієнт, який звернувся до косметолога з проблемою «зайвого волосся», буде перш відправлений на консультацію до ендокринолога, щоб визначити свій гормональний статус і після почати комплексне лікування.
Однак, як показує практика, нерідко люди, особливо молоді, відмовляються приймати гормональні препарати, побоюючись побічних ефектів. Вирішують проблему локально: вибираючи прийнятний для себе метод депіляції - поверхневого або епіляції - глибокого видалення волосся.
Гоління: разовий ефект
Жіночий рожевий верстат, ароматна піна і 5-10 хвилин часу. Ви готові проводити процедуру щодня, мінімум через день? Заздримо ретельності і сталості.
Плюси: це швидкий метод депіляції і ... мабуть, на цьому позитивні моменти вичерпані.
Мінуси: необхідність частого повторення гоління, плюс відросло волосся, роздратування шкіри і вростання волосся.
Віск: терпіння, пані!
Ваксинг, або видалення волосся нагрітим воском, який розплавляють до рідкого стану, а після наносять тонким шаром на шкіру. Дають йому застигнути і ... раз - знімають разом з волоссям.
Плюси: швидко і недорого, при частому застосуванні волосся стає тонше, починають рости не так густо.
Мінуси: це, перш за все, дуже боляче. Крім того, є чималий ризик вростання волосся, а ефект «гладка шкіра» зберігається трохи більше 3-4 тижнів. Також можливе подразнення, почервоніння, свербіж.
Крем: «лопату» в руки
Потрібен всього-то тюбик депіляторні крему. Перегризаєте, наносите, чекаєте 7-15 хвилин, після знімаєте волосся пластикової лопаткою.
Плюси: дешево, досить швидко, безболісно.
Мінуси: можлива алергічна реакція на компоненти крему, ефект зберігається не більше тижня, а ще специфічний і, треба сказати, досить неприємний запах кошти.
Епілятор: особливий пінцет
Купили модний розрекламований верстат - і будь ласка: самі собі косметолог. Однак не все так просто. Незважаючи на наявність вібруючих або охолоджуючих насадок, які зменшують болючі відчуття, процедура викликає досить відчутний дискомфорт. Хто пробував, знає: це дуже неприємно.
Плюси: «гладкий ефект» зберігається близько місяця. При виривання волоска з цибулиною фолікул травмується, тому з кожним разом волосся стає тонше і м'якше, а рости буде повільніше.
Мінуси: якщо у вас низький больовий поріг, це однозначно не ваш метод. Вплив епілятора може привести до вростання волосся і, як наслідок, до запалення шкіри. Це неестетично, а також може викликати хворобливі відчуття.
Застосування епілятора протипоказано людям з варикозним розширенням вен і тим, хто має схильність до захворювання. На шкірі багато родимих плям? Цей метод не для вас.
Електроепіляція: болісно довго
У пору шкіри вставляється голка, через яку до фолікулу волоса подається електричний струм. Відбувається його руйнування.
Плюси: при професійному підході досить ефективна.
Мінуси: не найприємніша по відчуттях процедура, що триває до того ж досить довго. Залишає на шкірі тимчасове почервоніння. При тривалому використанні призводить до утворення мікрорубці. Електроепіляцію досить складно виконати технічно навіть досвідченому фахівцеві.
Елос-епіляція: легко, але дорого
Сучасна запатентована технологія. Принцип дії: видалення волосся впливом «дуету» - світлового імпульсу і струму.
Плюси: може бути застосована для будь-якого типу шкіри, немає ефекту врослого волосся, безболісна, після процедури можна засмагати.
Мінуси: це відверто дорого. Необхідно велика кількість процедур, так як ефективність методу не надто висока. Вимагає дуже точного, майже «ювелірного» підходу.
Фотоепіляція: не для білявих
Дія високо-світла дозволяє надовго позбутися від зайвого волосся. У багатьох виходить назавжди. Але не за один сеанс. Буде потрібно 5-6 відвідувань косметолога з перервою в 1,5 місяці.
Плюси: хороший ефект.
Мінуси: процедура не болюча, але досить чутлива, можливі опіки. До того ж фотоепіляція - матеріально затратна процедура. Її не можна проводити до і після відвідування солярію або перед поїздкою на курорт. Не можна проводити в літній час.
Метод абсолютно неефективний при бажанні видалити світле волосся. Вони позбавлені пігменту, і пучок світла їх не «бачить» і не розпізнає.
Явні протипоказання: гіпертонічна хвороба, фотодерматози, цукровий діабет.
Лазерна епіляція: є варіанти
Як не всі йогурти однаково корисні, так не всі лазерні установки здатні вирішити проблему зайвого волосся однаково бездоганно. Тому, наводячи довідки в косметичному салоні, поцікавтеся, епіляцію яким лазерним апаратом вам пропонують.
Доданий лазер: дивлячись з чим порівняти
Його робота заснована на дії доданих напівпровідників.
Плюси: хороший естетичний ефект.
Мінуси: чи не видаляє світле волосся. Можливо тимчасове почервоніння шкіри після процедури.
неодимовий лазер
Заснований на дії лазерного випромінювання на меланін (пігмент шкіри).
Плюси: дозволяє видаляти темні і світлі волосся. Хороший естетичний ефект. Висока швидкість обробки. У будь-якому випадку ефект від цього методу перевищує позитивні результати фотоепіляції.
Мінуси: процедура досить чутлива. При неправильному використанні методу можуть виникати опіки.
Олександритовий лазер: особливий випадок
Цей лазер - «швидка допомога» при епіляції волосся, що утворилися в результаті ендокринної патології. Вони дуже жорсткі і щільні, погано знімаються будь-яким іншим методом.
Такі діагнози, як полікістоз яєчників, захворювання щитовидної залози, надниркових залоз можуть призводити до надмірного росту волосся на обличчі, грудях, руках, ногах, навіть сідницях. І саме олександритовий лазер справляється з такими «не піддаються», складними волоссям оптимально.
Плюси: описані вище. Варто відзначити, що боротися з «гормональними волоссям» дуже складно. Між тим за допомогою олександритового лазера можна домогтися значного зменшення їх числа. Крім цього, решту волосся стоншуються і стають слабкішими.
Мінуси: метод абсолютно безсилий перед світлим волоссям.
Неодимовий лазер з Q - switched: можливо все
Епіляція, що проводиться цим лазером, вважається найефективнішою в Західній Європі і Америці.
Принцип роботи лазера заснований на запатентованій технології впливу пакета наносекундних імпульсів, що призводять до подвійного впливу на волосяний фолікул:
- різкого збільшення поглинання тепла фолликулом;
- механічного впливу на фолікул акустичної хвилею.
Проведені гістологічні дослідження показали повне знищення волосяних фолікулів.
Плюси: вплив неодимового лазера з Q-switched ефективно для будь-якого типу шкіри, в тому числі і для смаглявої шкіри при епіляції світлого волосся, позбавлених пігменту. Цей метод епіляції застосовується в будь-який час року (навесні і влітку), після солярію і природного засмаги. Виключений ризик утворення рубців та опіків. Це основна перевага неодимового лазера з Q-switched перед іншими методами епіляції.
Мінуси: тут і сказати нічого - їх просто немає. За винятком, мабуть, одного: занадто високу вартість обладнання.
Це оптимально!
Лазерний вплив не викликає перегрівання тканин. Також абсолютно виключені опіки шкіри і роздратування в разі застосування лазера з Q-switched. Епіляція за допомогою будь-якого лазера проводиться з рівними проміжками часу в 1-1,5 місяця. А так як видалення піддаються тільки ті волосся, які знаходяться в стадії активного росту, буде потрібно не один, а чотири-шість сеансів епіляції.
Якщо резюмувати, то лазерна епіляція з Q-switched - це радикальний, безболісний і ефективний метод видалення волосся для будь-яких зон, навіть дуже чутливих - пахв і лінії бікіні. Важливий для багатьох акцент: лазер - це зовсім не боляче.
Клуб краси «Линлайн»
вул. Червякова, 8
Тел .: +375 17 335 27 85
+3785 29 626-39-43
www.linline-club.by
Алла Мартінкевіч
Небажані волосся на тілі дівчини?Що у вас з гормонами?
Ви готові проводити процедуру щодня, мінімум через день?
На шкірі багато родимих плям?