«Пляжні хвилі на два місяці? Звісно хочу! Літо без відпустки і відпочинку, так нехай хоч волосся прикидатися, що я тільки що з пляжу », - сказала я і відправилася в салон Jean Louis David на Ленінський, де роблять процедуру Beach Waves від L'Oréal Professionel.
Ось з чим я туди прийшла:
Так виглядали моє волосся: основна маса - однієї довжини, і кінчики, які пам'ятають давні фарбування (так, я регулярно їх отстрігалі)
Мої волосся довге, тонкі і хвилясті на кінцях. Плюс досить сильно плутаються. Загалом, зовсім не схоже на Кірстен Данст на промо-фото процедури для волосся .
Артем показав мені - у Кірстен Данст волосся попередньо проградуйовані
Я погодилася: ніякого пієтету до свого волосся не відчуваю і втрату 2 сантиметрів довжини як непоправну не сприймаю. Нічого надприродного, пояснив Артем, робити не будемо - звичайну класичну градуювання.
Паралельно він пояснив мені суть процедури. Головне технологічне відміну Beach Waves, наприклад, від «старозавітної хімії» - в тому, що препарати використовуються інші. Набагато більш щадні. Волосся вони не псують. А візуальна відмінність - в тому, що ми отримуємо не старомодний обсяг від коренів а-ля Анджела Девіс, а обсяг і текстуру по довжині волосся. Цим, власне, Beach Waves відрізняється від хімічної завивки часів Очаківських і підкорення самі-знаєте-чого.
Тому треба відразу визначитися, де хочеться мати найбільш яскраво виражені кучері. Від цього залежить, як майстер буде працювати з вашою головою. У моєму випадку Артем порадив зробити акцент у особи, приблизно як у Кірстен Данст:
Хоча, судячи з фото, цей «акцент» у Кірстен є скрізь, крім хіба що коріння
Далі Артем приступив до самої процедури. Почав з того, що розділив все волосся на чотири секції, зробивши між ними не прямий, а зигзагоподібний проділ - для більшої природності.
Потім кожну з цих чотирьох пасом він зібрав в високий хвіст і закріпив за допомогою довгої чорної «палиці» - спеціального інструменту для завивки L'Oréal Professionel під назвою B-Waver, або просто - вейвер.
З такими штучками на голові я стала схожою на Сейлор Мун або на японську гейшу
Потім кожен хвіст Артем розділив ще на дві частини. І кожну з них накрутив на вейвер, стежачи за тим, щоб кінчики залишалися вільними, і не затягуючи все занадто туго. «Це потрібно, щоб хвилі вийшли недбало-пляжними, а не якимись ще», - пояснив він мені.
Вейвери схожі на бігуді-ролери
Самоіронія вітається :)
Потім Артем наніс на мої хвости лосьйон для завивки. Для цього він попередньо прибрав ті перші вейвери, якими ці хвости фіксувалися. «Інакше вийде залом біля коріння», - пояснив він. І просяк кожен «вузлик» складом Beach Waves.
В упаковці кілька різних складів: для нормальних і чутливих волосся (забарвлених, пошкоджених, освітлених). На фото - лосьйон для завивки і нейтралізатор
Просочуємо лосьйоном тільки «вузлики»
У лосьйону досить неприємний і різкий хімічний запах. Артем пояснює, що він є неминучим супутником теогліколевой кислоти, яка входить до складу. Розуміюче киваю, принюхуватися, намагаюся вникнути: «При будь перманентної укладанні відбувається вплив на дисульфідні зв'язку волоса». (Я не перукар, і про такі зв'язки чую вперше :) «Після нанесення складу Beach Waves волосся змінюють свою структуру не більше ніж на 30%. Через кілька тижнів вони повернуться до свого початкового стану ».
Промовляючи все це, Артем закінчує наносити лосьйон і залишає його на волоссі хвилин на 10. Потім змиває водою, нічого не розкручуючи і залишаючи мої «вузлики» в тому ж стані. І завдає ще якийсь засіб. Називає його «нейтралізатором». Він не пахне.
І, нарешті, знімає з мене ріжки-вейвери. Я перестаю бути схожою на японську гейшу, і ми приступаємо до сушіння. Робиться вона в два етапи: спочатку Артем просушує всі приблизно на 80-90%, потім розділяє волосся на кілька пасом, закручує їх в «джгутики», і в такому стані досушувати волосся до кінця.
Підсушуючи джгутики, Артем притримував їх в долонях, і тільки потім розправляв руками. Як виявилося потім, це важливо.
Потім він додав трохи текстурируются спрею Wild Stylers Beach Waves від L'Oréal Professionel - а-ля salt-spray, для текстурності і «ваги». «Він надає волоссю щільність, не склеює їх», - пояснив він і порадив використовувати цю штуку, коли я буду укладати волосся вдома сама.
І ще сказав, що після процедури не можна мити голову протягом 2 днів - так ефект буде зберігатися саме ті 6-8 тижнів, які обіцяє виробник.
Весь процес, включаючи попередню стрижку-градуювання, зайняв години півтори.
Очевидно, мені починає подобатися результат)
І ось що виходить в результаті:
Якщо волосся щільні, гладкі, не пофарбовані - хорошої якості, - ефект повинен триматися 6-8 тижнів. На сухих, пошкоджених і пористих він буде більш тривалим, тому що вплив виходить більш глибоким
Мета - надати волоссю об'єм і текстуру без пружного завитка - виконана.
А це - улюблене усіма «до» (зліва) і «після» (праворуч):
Наступні два дні укладання трималася добре. Звичайно, обсяг злегка спав, але легка хвиля по довжині залишилася. Правда, не мити голову було досить складно - я звикла робити це щоранку.
А коли я нарешті вимила голову, то зіткнулася з труднощами. Зачіска, як у салоні, у мене не виходила.
Якщо я не йшла всім інструкціям по сушці-укладанні, а сушила все природним шляхом, то результат не надто відрізнявся від того, що ми мали до процедури. Правда, обсяг трохи додався, але кучерів Кірстен Данст не спостерігалося. Загалом, виходило ось так:
А якщо слідувала, то ... все одно не виходило :) Не дивлячись на те, що у мене була ось така інструкція L'Oréal Professionel, і я наносила текстуруючий спрей і сушила феном, скручуючи в джгутики.
Інструкцію можна легко знайти на офіційному сайті марки
При такій технології я і раніше домагалася певного успіху в створенні beach waves. Ефект був, але від ідеалу - см. Кірстен Данст - було далеко. Я запідозрила підступ, подзвонила Артему і поїхала на навчальний урок з укладання.
Виявилося, я робила дві помилки. По-перше, при сушінні феном опускала голову вниз і намагалася розчісувати пасма пальцями. А з'ясувалося, що їх треба не розчісувати, а, навпаки, збирати руками до коріння і м'яти, як ніби ви намагаєтеся однією рукою віджати білизну. А по-друге, я занадто швидко розкручувала джгутики, не даючи їм охолонути від гарячого повітря. І це теж груба помилка: гарячі волосся втрачають форму, але волосся, які спочатку нагріли, а потім дали час охолонути - запам'ятовують її.
Під керівництвом Артема я послідовно повторила всі дії: вимила - розчесала - підсушила - накрутила - досушити - почекала - розкрутила, що не намагаючись відтягнути вниз.
І в результаті - укладання дійсно стала один-в-один з початковим результатом.
Так моє волосся виглядають на другий день після укладання
Звичайно, я залишилася задоволена - і заодно точно розібралася, для чого і кому треба робити цю процедуру.
Отже, чого не варто очікувати. Beach Waves - не "укладка без укладання», пружного завитка не буде, це не хімічна завивка. Волосся знайдуть обсяг і текстуру, будуть краще і довше тримати форму (в тому числі будуть більш стійкими до вологості). Але «потанцювати з бубнами» після кожного миття вам все-таки доведеться. Якщо сподіваєтеся без цього обійтися - будете розчаровані.
Вважається, що укладання Beach Waves підходить для всіх типів волосся. Але ідеальна цільова аудиторія - дівчата з довгими прямими і важкими волоссям, які ніяк і за жодних обставин не можуть створити собі локони, які б протрималися довше 15 хвилин :) Якщо ви саме з таких - вам це точно треба :) Якщо ж у вас волосся і самі в'ються, ви можете подумати «у мене і так на укладку стільки ж часу йшло, в чому сенс ?!».
Процедура не підходить тим, чиє волосся знебарвлені більш, ніж на 60% і у кого мелірування становить 30% від загальної маси волосся (мається на увазі не омбре, а платинові і попелясті відтінки, знебарвлені майже до повного зникнення пігменту). До речі, потрібно враховувати, що процедура трохи «з'їдає» відтінок фарбованого волосся. Фарбування бажано проводити не менше, ніж за 15 днів до процедури, а освітленому волоссю рекомендується пройти сеанс відновлення волосся. Безаммиачні барвники можна використовувати в день процедури.
Чого очікувати, навпаки, варто?
Що «пляжні хвилі» збережуться при будь-якій погоді. І, думаю, навіть під шапкою. Мені здається, це оптимальний варіант для осені, коли нам з-за кліматичних умов доводиться носити що-небудь «гладеньке» і «прибране в пучок» - а тут є шанс ходити з розпущеним пляжними кучерями хоч до Нового Року.
Ціна Beach Waves в салоні Jean Louis David: 5500 рублів незалежно від довжини волосся.
І - окреме спасибі Артему, який возився зі мною, навчаючи всім премудростям пляжної укладання!
Фото: Ольга Рябцова
Читайте також:
«Пляжні хвилі на два місяці?Чого очікувати, навпаки, варто?