Напевно кожен власник велосипеда замислюється про його збереження. Всім відомо, що кращий спосіб уникнути крадіжки - використання велосипедних замків. Велоринок на сьогоднішній день пропонує нам безліч варіантів різних типів і розмірів. І серед подібного достатку буває складно вибрати потрібний вам замок.
Болторізи можна перекусити будь троссових велозамок.
Ось що виходить при перекушування троса.
Слід звертати увагу на ряд чинників: матеріал, з якого виготовлена ланцюг або трос і товщина. Ця стаття створена для того, щоб ознайомити читачів з основними типами замків і допомогти зробити свій вибір.
U-подібний велозамок.
Велозамок з ланцюгом.
Велозамок з тросом.
З кодом або ключем?
Існують велосипедні замки з кодом і ключем . І багато хто задається питанням, - який з них більш ефективний? По своїй надійності вони приблизно однакові. Плюс кодового замка в тому, що не потрібно носити з собою ключ, який легко втратити. Але багато людей примудряються забувати коди, або ненавмисно змінювати їх.
Замку, який на сто відсотків вберіг би ваш велосипед, поки що не існує. Але найкраще пристібати колеса до рами одним замком, і пристібати раму до стаціонарного об'єкту іншим - U-подібним. Бачачи кілька замків на велосипеді, навряд чи хтось захоче з ними возитися - такий чисто психологічний прийом допоможе відлякати грабіжників.
Не варто нехтувати велозамком. Навіть залишаючи велосипед на короткий час, все одно використовуйте замок. Сфотографуйте велосипед і перепишіть номер рами. Він знаходиться під кареткою. У разі крадіжки ви сильно цим полегшите пошуки.
І багато хто задається питанням, - який з них більш ефективний?